Udaja

odgovora

Objavljeno

Bravo Milky!Nikada nije kasno kada nadjes pravu osobu!t8510.gif

:D Samo je bitno ne gubiti nadu, sta god da se desi, i to ne samo u braku, nego na svakom polju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala na 20 god. i mislim da sam se mnogo rano udala, sad kad bi mogla da biram udala bi se na 25 god. ali sa istom coveku. Jer moj muz je od mene 6 godina starii i za njega mislim sve najlepse zadovoljava me u svakog pogledu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala u 21 i rodila dete, mm je imao 31. Mislim da sam poranila, ali znam da nisam pogresila u izboru osobe koju zelim pored sebe. Zabavljali smo se 2,5 godine, pa 6 meseci ziveli zajedno, pa se tek onda vencali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala na 20 god. i mislim da sam se mnogo rano udala, sad kad bi mogla da biram udala bi se na 25 god. ali sa istom coveku. Jer moj muz je od mene 6 godina starii i za njega mislim sve najlepse zadovoljava me u svakog pogledu. :)

Zasto mislis da si se rano udala ako si zadovoljna sa njim? Ako je sve ok, i lepo se slazete? Sta bi tih 5 godina promenilo?Ja mislim da nikad nije kasno, niti rano, jer da bi znao kakav je neko moras tonu soli sa njim da pojedes. Mozes to da uradis sa 18, a da ti ispadne ok zivot, a mozes i sa 38 pa da se zeznes. Jos je bolje ako to ranije uradis, nije ti kasno da se razvedes i zapocnes novi zivot sama ili sa drugim covekom, a kad okasnis, kad zadjes u 30, 40-te sve ti je teze da zapocnes, ako se vec tako nesto desi. Sto se mene tice, sve dok si dobrog muza izabrala, nije ni rano, ni kasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... jer da bi znao kakav je neko moras tonu soli sa njim da pojedes...

Lepo rečeno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mala maza75 je sve lepo rekla, nista ja tu ne bih dirala. Udala sam se sa 24, prvo dete ocekujem sad sa 26, mm obozavam i prosto mi je krivo sto se jos ranije nisamo nasli, a inace je 5 godina stariji od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa muz ne bih menjala ali namerno sam ostaala trudna, bila sam na fakultetu 2 godina i jos ga nisam zavrsila zato so imam obaveze oko dete. Mislim da nije samo ozeni se sa covekom kojeg volis. Malo treba misliti i na poslu i na karieru i neke druge stvare,gde ces da zivis i sve to. A tih 5 godinah bi zavrsila fakultet, isla bi na neku poslu e tek ondah bi se udala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali sta ces bila je ljubav u pitanje i na nista drugo nismo mislili osvim o nama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je druga stvar, ja sam vec bila zaposlena kao i mm zato nam je zao sto nije bilo koju godinu ranije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa muz ne bih menjala ali namerno sam ostaala trudna, bila sam na fakultetu 2 godina i jos ga nisam zavrsila zato so imam obaveze oko dete. Mislim da nije samo ozeni se sa covekom kojeg volis. Malo treba misliti i na poslu i na karieru i neke druge stvare,gde ces da zivis i sve to. A tih 5 godinah bi zavrsila fakultet, isla bi na neku poslu e tek ondah bi se udala.

Svako zasto ima svoje zato. :D Ko zna sta bi se sve desilo u medjuvremenu, mozda ni zavrsila skolu i imala problema sa zaposlenjem, pa bi ti bilo krivo sto se niste ranije uzeli... Eh, sta sve moze da se izdesava tu... Al svaka zatvorena vrata otvaraju druga i odrnuto, tako da, hvala Bogu samo kad je sa srecom, a da sad ili za dve godine... Nista to ne menja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto svi kazu ne udaji se,imas vremena,mlada si itd...Vecina mojih vrsnjakinja se kaje ,a ja ne vidim nista lose u tome ukoliko si nasao ono sto trazis.A ima ih i par koje su zaista srecne u svojim brakovima i imaju bebe.One kazu da im je zivot tek sad dobio smisao i da je zabluda da je brak nesto nalik onom ''zarobices se'' :rolleyes:

sa pravom osobom je brak prava stvar imao ti 18 ili 88

ja obožavam mog muža.

i otkako smo u braku i imamo dete naš odnos je još dublji i lepši.

poznajem devojku koja se udala sa 18 godina jer je zatrudnela. razvela se posle 5.

tragi-komično.

smatram da ipak, bez obzira na sve treba razmisliti o braku i deci

ja sam dete razvedenih roditelja

tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se 04. septembra 2010. Venčanje je bilo predivno i veselo, a ja iako sam bila trudna 6 mjesec nisam mogla mirovati, čitavo vrijeme sam plesala i skakala. Pravili smo svadbu u dvorištu pod šatorom, ali kao da je bilo u sali. Sreća pa nas je vrijeme poslužilo.

2a5b449.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, po drugi put sam stala na ludi kamen. Udala sam se pre 15-tak dana. :D Presrecna sam. Nista nalik mojoj prvoj svadbi, mom prvom muzu, sve je bilo savrseno!!! :lol::D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... iako sam bila trudna 6 mjesec ...

2a5b449.jpg

E, ali uuuuoooopste ti se ne vidi da si bila 6-ti mesec. Ja sam, takodje, bila 6-ti mesec na svom vecanju i izgledam kao big mama. Mislim, nisam debela ni sl, al mi se stomak izvukao i podigao, a haljina mi bila "sirena" fazon, neke boje sampanjca i to nabrana, do iznad kolena, a noge otekle, bas kao big mama. :lol: Izabrala sam tu haljinu jer mi je lepo stajala tad, a posto je nabrana, mocicu da je nosim i kad se porodim. (nece da se istegne od stomaka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se udala sa 26, pre toga sam imala vezu 5 godina to se zavrsilo u junu ja sa mm pocela da se zabavljam u avgustu a 19tog novembra smo se vencali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

уопште се не види да си 6. м.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udala sam se 04. septembra 2010. Venčanje je bilo predivno i veselo, a ja iako sam bila trudna 6 mjesec nisam mogla mirovati, čitavo vrijeme sam plesala i skakala. Pravili smo svadbu u dvorištu pod šatorom, ali kao da je bilo u sali. Sreća pa nas je vrijeme poslužilo.

2a5b449.jpg

Vukadinka, prelepo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa koliko godina ste se udale? Ja u 31-oj. Muza sam znala sto god a nisam ni pomislila da cu se udati za njega. Sudbina. Verujete li u sudbinu? Ponekad pomislim da sam se trebala ranije udati i ranije roditi decu...

Ja sa 28.

Isto mm znala sto godina i nikad pomislila da se udam za njega...

Al eto šta je život...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

23, a mm 27 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se vencali pre 4 godine. bili smo zajedno 6,5 godina,ja sam imala 23 a on 25 godina kada smo se vencali.A poznajemo se nekih 20 godina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svog muza upoznala dok sam se tetovirala i nije mi padalo na pamet da se udajem. Bila sam spakovala stvari i htjela da se vratim kuci, a onda kvrc u glavi i ja sve otkazem i ostanem sa njim. Poslije te moje odluke smo poceli da pravimo bebu, a vjencali smo se zbog papira. Cisto da sve bude lakse. Koliko mi znaci taj papir, govori to da ne znam ni gdje se nalazi :lol: .

Moram da kazem da su jos uvijek svi skepticni po pitanju nase braka. Ali evo im :P !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala za oca svog drugog i treceg deteta kada je nase prvo imalo dve godine :) Slavili smo njen rodjendan i nase vencanje odjedared :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo se punih sedam godina zabavljali i vencali se kad sam ostala trudna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.