Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Tangerine, draga, dok sam čitala prvi post, kuvalo mi je u stomaku, što od besa, zbog nadrndane, bezosećajne sestre, što od tuge, jer si morala kroz to da prolaziš, žena je jaka kao čelik, što žena ponese na svojim ledjima, niko ne može, ti si žena heroj, žena zmaj i zaslužuješ neizmernu sreću, grlim te jako t4617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milion poljubaca, zagrljaja, cvetića, reči zahvalnosti i svega lepog šaljem dragim ženama: *anđelčić*, breza, Empress, FILIPA, Ivana. :), Ivančica, Ivanchica, Jacka, jeca i nađa, Kamilica, kaficica, mačka maza, majat, Mama Dy, MegiMej, millar, milica:*, mna mama, My Heart, Neuhvatljiva, Puslica, , simona1107, *Sole*, Strelac84, Suncokret, takica, Tigrica, Topaz, Trmalja, Trta, viki77, YelenaC, ZVONKA.

Bilo je kako je bilo, bilo pa prošlo, ne ponovilo se nikad nikome, bitno da je prošlo!

Evo cimerka se previja po krevetu, njoj se nešto odužiše bolovi, ali glas ne pušta, svaka joj čast.

b0304.gif

Jadna žena, blagi Bože :( Je l' i ona ima isti problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, na kraju sam joj oprostila, bitno da je moje nesrećno žgepče otišlo i da mi nisu ništa radili na živo... možda neće dobiti dildo ili ricinus, al' neće ni kafu :-P

Bože dragi,ne znam šta da kažem. Samo da ti čestitam na hrabrosti..SVAKA ČAST!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine , proslo je hvala Bogu kako treba i kako mora , sad samo napred gledaj, najgore je iza tebe , a za gospodu u belom nemam sta da dodam zene su rekle sve , oni kao da su druga vrsta ,kao da su sa druge planete :angry: Samo mi nije jasno da one , ZENE I MAJKE kao i mi nemaju barem malo saosecanja koliko god im to bio samo posao .

Saljem ti veliki zagrljaj i zelim brz oporavak :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine...napokon...baš sam mislila na tebe. Veliki pozdrav, odmaraj i brz oporavak! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine,sta reci,a da djevojke prije mene vec nisu rekle...drago mi je da si sve to stoicki izgurala!Skidam kapu!Zelim ti brz oporavak i druzenje sa nama uz neke ljepse teme!Ljubim te!t4617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, ne mogu da se nacudim da je cela situacija bila takva da si sve sama odradila bez ikakve medicinske pomoci. Jos su ti dali da jedes iako se znalo sta te ceka?! Ne mogu da razumem do koje mere ide taj nehat medicinskih radnika, ali da ostavljaju tako zene same u svom bolu inace i plus da budu takvi monstrumi kao ta vestica?

Mislim da te tm u pravu. Treba sve ovo u javnost pod hitno.

Sad sam mirna jer vidim da ti je dobro. To je i bilo najvaznije. Skidam ti kapu na hrabrosti, zrelosti i samokontroli.

Nadam se da ces se i dalje druziti sa nama na nekim lepim temama i da cemo ti kao i svima slati 'pelcer' ;)

To sto si ti tako podnela to to samo govori za tebe koliko si jaka zene i bila si svesna da to mora tako da prodje a to sto pricaju da je njima najteze nemoj to da slusas nejavljaj im se na tel , tebi je najteze i nemoj nikog da slusas nego samu sebe umesto da svima bude drago sto se dobro zavrsilo jer boze zdravlja rodices ti sebi prelepu bebicu :rolleyes: ja ti saljem jedan veliki t4614.gif

Potpisujem Yelenu i Zvonku,za sve.

Drzi se i odmaraj,znas da si uradila ono sto si morala,a to kome je najteze ti sama znas,tako da kao sto zvonka kaze ne javljaj se nikome i odmaraj se i spremaj za drugu lepu i zdravu bebicu,jer je zaista zasluzujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce mi se steglo, zao mi je sto si morala kroz to da prodjes, duso draga, zao mi je mnogo. To niko ne bi smeo da dozivi.............

Proslo je i dobro je sto osecas olaksanje, tako i treba da bude. Sad samo napred, a svi ostali koji hoce da traze krivca neka ih, ti najbolje znas. Brzo da se oporavis i hajde na druge teme.

Veliki zagrljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Tangerine zelim ti brz oporavak u svakom pogledu, ti si veoma hrabra zena, bilo je onako kako je moralo da bude i ispravno si postupila, donela si verovatno jednu od najtezih odluka u svom zivotu, drugi nek pricaju sta hoce tebi je najteze... sad se odmaraj i oporavi, pa ce uskoro biti i zdrave bebice... kako kazu posle kise sija sunce

pozdrav i jos jednom brz oporavak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da, juce su me pustili kuci. Dome, slatki dome. :)

Odlično, baš sam htela da te pitam kad te puštaju kući, biće ti lakše u svom domu, svom okruženju i svom mužu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da, juce su me pustili kuci. Dome, slatki dome. :)

E, baš svratih da pitam jesu li te pustili...lepo je da si kod kuće sa svojom porodicom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ce brzo da se resi. Dobro je znati da ti mlecne zlezde dobro rade. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo se vas dvoje mazite i pazite i sve ce biti dobro. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, draga. Sad čitam ovu tvoju ispovest i isplakala sam se.

Svaka ti čast na hrabrosti i optimizmu.

Od srca ti želim da što pre rodiš malu slatku i zdravu bebu.

A ova tvoja rečenica me je ostavila bez daha

Kad pet godina želiš dete, sudbina svojom ironijom zaista ume da ujede za dušu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas dobila uput za prekid u 20.-oj nedelji zbog Dauna :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas dobila uput za prekid u 20.-oj nedelji zbog Dauna :(

Ma sta to ,za ime Boga pricas?

Dal' je moguce,ta je prethodilo takvoj odluci,sta je od prethodnih testova utvrdilo toliku sigurnost da mora prekid ?

Uzasno se osecam zbog tebe a da te ni ne poznajem :( smrc,smrc ,bas sam sad tuzna,nek ide do vraga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta to ,za ime Boga pricas?

Dal' je moguce,ta je prethodilo takvoj odluci,sta je od prethodnih testova utvrdilo toliku sigurnost da mora prekid ?

Uzasno se osecam zbog tebe a da te ni ne poznajem :( smrc,smrc ,bas sam sad tuzna,nek ide do vraga.

Amniocentezu sam radila i ne valjaju rezultati :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amniocentezu sam radila i ne valjaju rezultati :(

Nek ide u p.m. Bas sam se sada rastuzila.

ali,ALI nema mesta za tugovanje,to je nesto cemu se nisi nadala,zato glavu gore,kao svaka jaka zena.Bice jos vremena za bebana koji ces na ovaj svet doneti jedre i jake.Ne smes klonuti duhom jer samo jaka ces imati volje da kasnije,kada sve ovo prodje,ponovo stupis u akciju za novo bebce !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek ide u p.m. Bas sam se sada rastuzila.

ali,ALI nema mesta za tugovanje,to je nesto cemu se nisi nadala,zato glavu gore,kao svaka jaka zena.Bice jos vremena za bebana koji ces na ovaj svet doneti jedre i jake.Ne smes klonuti duhom jer samo jaka ces imati volje da kasnije,kada sve ovo prodje,ponovo stupis u akciju za novo bebce !

Ma samo da sad završim sa ovim pa da čekam kraj godine za akciju. Neće mene ova neslana šala pokolebati! Jedino mi je žao što neću biti mlađa nikako a volela bih bar troje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas dobila uput za prekid u 20.-oj nedelji zbog Dauna :(

Juuuuuuuuu M@ro odakle sada to??? Ovo je kao grom iz vedra neba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuuuuuu M@ro odakle sada to??? Ovo je kao grom iz vedra neba!

Čekala sam rezultat AC i jutros ga dočekala.....samo mu se takvom nisam nadala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maro jako mi je zao... znam da se nismo nesto kuckale ali sam pratila tvoje postove, bas me je pogodilo ovo sto sam sad procitala, drzi se, ne znam ni kako bih te utesila i sta bih ti rekla. Tu smo sve, mislimo na tebe i uz tebe smo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekala sam rezultat AC i jutros ga dočekala.....samo mu se takvom nisam nadala :(

Jako mi je zao sto ovo cujem, ne znam kako ti je niti mogu priblizno da zamislim. Iako te ne poznajem, znaj da imas od mene podrsku da izdrzis i zadrzis sto pozitivniji stav kako bi cim pre stigla nova bebica, a tad ce sve biti dobro, sigurna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maro jako mi je zao... znam da se nismo nesto kuckale ali sam pratila tvoje postove, bas me je pogodilo ovo sto sam sad procitala, drzi se, ne znam ni kako bih te utesila i sta bih ti rekla. Tu smo sve, mislimo na tebe i uz tebe smo.

Jako mi je zao sto ovo cujem, ne znam kako ti je niti mogu priblizno da zamislim. Iako te ne poznajem, znaj da imas od mene podrsku da izdrzis i zadrzis sto pozitivniji stav kako bi cim pre stigla nova bebica, a tad ce sve biti dobro, sigurna sam.

Loša sreća....malo ćemo da tugujemo pa ćemo sa uživanjem da pravimo bebice...nema nam druge!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je M@ro! :( Jako mi je zao! Uz tebe smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.