Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Sve cekam kad ces da se javis....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto ne mogu da dodjem licno i donesem ti cvece, evo, saljem ti celu basticu... :wub:

Klikni gde god i koliko god puta hoces! Samo za tebe!

A saljem i zagrljaje uz cvece!!! Mnoooogoooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo mila!!! Odmaraj! Jako je vazno da je sve brzo proslo.

Tu smo za tebe ma gde god htela da pises dalje.

Saljem ti jedan veliki zagrljaj. Veliki si junak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotovo je, žene. Super sam. Brzo je sve bilo gotovo. Pišem vam sutra detaljno. Hvala vam na podršci, mnogo mi je značila, zaista.

HVALA BOGU!

Samo da si ti dobro i da se agonija zavrsila!

:wub: najvecii!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da je sve gotovo i da si ti dobro! Sad odmori, zaista si zasluzila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotovo je, žene. Super sam. Brzo je sve bilo gotovo. Pišem vam sutra detaljno. Hvala vam na podršci, mnogo mi je značila, zaista.

Drago mi je draga,bitno je da se ti nisi mucila....odmaraj...veliki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo nek je proslo, sad se dobro odmori i javi se cim budes mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam na tebe juce i nadam se da je proslo najbolje koliko je moglo. Mislim na tebe i sada. Zelim ti brz oporavak....

Pisi nam kad budes mogla..

Grlim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotovo je, žene. Super sam. Brzo je sve bilo gotovo. Pišem vam sutra detaljno. Hvala vam na podršci, mnogo mi je značila, zaista.

Sad idemo dalje.

I ja ti saljem veliki zagrljaj, i zelje da se brzo oporavis, fizicjki i psihicki.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@My Heart

I ja tako idem u ovaj porođaj. Čitala sam o bezbolnom i daću sve od sebe da primenim to što sam čitala.

Ja sam tek sada videla temu, i iskreno ne mogu da verujem gde živimo i šta nam rade lekari(,ljudi koji su potpisali Hipokratovu zakletvu). Užas!! Želim ti puno sreće dušo i čestitam ti na hrabrosti!!! KISS :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh bas super Tangerine,odmaraj sad sve je proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno da je sve prolo brzo i da si sad dobro fizicki. Kad zatreba razgovor tu smo. Ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotovo je, žene. Super sam. Brzo je sve bilo gotovo. Pišem vam sutra detaljno. Hvala vam na podršci, mnogo mi je značila, zaista.

Super, bravo, hrabra ženo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu da je gotovo i da si dobro. Zelim ti brz oporavak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine,duso draga.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga brz oporavak ti zelim,vazno da je gotovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brzo nam se oporavi

:* :* :*

A onoj sesti bi ricinus bio premala ''nagrada'' mamu joj nedoje**nu!!!!!! Dig'o mi se pritisak!!!

Pošalji joj dildo poštom na radno mesto da se zanima u slobodno vreme - kad već nema drugi život..... qq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno je da ti si sada dobro - zdravstveno. A rekla bih i da si emotivno stabilna osoba.

A sestra... uvela bi posebne psiho testove za zdravstvene radnike i uvela video nadzor u svakoj sobi i hodniku, ma i u WC-u, ali tako da se osoba na šolji ne vidi.

Pre svega toga bi dala zdravstvenim radnicima pristojne plate. Pa da vidiš kako bi svi bili ljubazni - najviše zbog video nadzora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, najezila sam se citajuci tvoje reci...

Svaka ti cast... Nadam se da ces uskoro kuci i polako da se vratis u kolotecinu, koliko god to bilo moguce nakon svega.

Nego, zar nigde doktora u blizini da bude? Da niko ne bude pored tebe?

Strasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dakle, ne mogu da se nacudim da je cela situacija bila takva da si sve sama odradila bez ikakve medicinske pomoci. Jos su ti dali da jedes iako se znalo sta te ceka?! Ne mogu da razumem do koje mere ide taj nehat medicinskih radnika, ali da ostavljaju tako zene same u svom bolu inace i plus da budu takvi monstrumi kao ta vestica?

Mislim da te tm u pravu. Treba sve ovo u javnost pod hitno.

Sad sam mirna jer vidim da ti je dobro. To je i bilo najvaznije. Skidam ti kapu na hrabrosti, zrelosti i samokontroli.

Nadam se da ces se i dalje druziti sa nama na nekim lepim temama i da cemo ti kao i svima slati 'pelcer' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine...prošlo je....šaljem ti zagrljaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotovo je, žene. Super sam. Brzo je sve bilo gotovo. Pišem vam sutra detaljno. Hvala vam na podršci, mnogo mi je značila, zaista.

Hrabra zeno,drago mi je da si dobro i da si smogla snage da nas obavjestavas!Grlim Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Tangerine, mnogo mi je drago da si dobro i da je proslo. Dozvoli sebi da sad maksimalno odmaras i da se sto manje nerviras, jer citajuci ovo sto si napisala, pored neopisive tuge, toliko sam se iznervirala, da mi dodje da prebijem tu dileu od zene!!! :angry: Ako sad pocnem da opisujem ovaj bes, pisacu narednih sat vremena.

Zvucacu kao najgora prostakusa ako napisem sta bih joj rekla i uradila, ali ono sto se zapravo pitam je - kako takvi ljudi imaju posao?!?! Kako ih neko ne prijavi i ne budu kaznjeni za to?! Pored sveg bezobrazluka, lose rade posao i dalje su tu?!

Molim te izvini na ovom nepotrebnom pisanju, ali tvoja prica me je jako potresla i ti, koja si sve to prozivela, ne zasluzujes da te neko tretira sa takvim nepostovanjem! Uzasnuta sam! :angry:

Drago mi je sto se na kraju pojavila ta dobrica od zene i pomogla koliko god je mogla.

Sad odmori, preboli i ne osvrci se na to... Znaj da si u mojim ocima izuzetno velika zena i zato ti saljem najjace zagrljaje!

Ljubim te puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila kod drugarice u poseti kada je jednoj znici,posle 3 spontana u anoj trudnoci,pukao vodenjak u 6 mesecu i krenuo porodjaj.Beba mala i ona zna da nma sanse da prezivi.Place jadnica,a muz pored nje i tesi je.A onda dolazi sestra ,istera muza i pocne da se dere na nju.Ne znam sta joj sve nije rekla.Cak i kako je razmazena.Ej,bre,pa gde je tu humanost.Zena zna da ce joj beba ,koja se jos uvek mrda u stomaku,za par sati umreti,a ona tako.Boze,dusa mi se kidala posle toga jos dugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila Tangerine, puno snage i sreće ti želim u daljnjom životu. Ova tvoja priča je nevjerovatna i puno poučna...za sve buduće majke koje možda prolaze kroz istu ili sličnu agonije.

Stiže ti jedan zagrljaj iz Banja Luke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.