Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Gde ste lavice moje? Kako ste mi? 

Klaker, kako se snalaziš? Ima li umora? ;) 

 

 

Ivanaica, podjose suze dok citam tvoje snove. I ja sam kao i ti, oduvek verovala da je on nas andjeo, koji nam je i poslao ovog nemirka na isti dan kada je i on zacet. Vise od slucajnosti, zar ne? :)

Snalazimo se, mi smo sad vec uigran tim, a da smo umorni jesmo, padamo na nos, jer je Mita jako zivahan, ne miruje ni sekunde, stalno trazi nekakvu animaciju. Ali neka je tako, uzivamo u svakom trenutku sa njim. 

Sve to zelim i vama trudnicama, a i svim ostalim hrabricama, ubzo.

Lehy- Mita je u stomaku bio jako miran, pa su i ctg kontrole bile takve, nekad i zabrinjavajuce, ali sve je bilo uredu, tako da ne brini previse. znam da je to sada nemoguce posle svega i da svaka sitnica poremeti ravnotezu, ali blizi se dan kada ces konacno, posle svega biti nagradjena kako zasluzujes. 

Tange- ima li treme pred AC? nisam u toku oko selidbe, zasto, gde? izvini ako si pisala pa nisam ispratila, a izvini i ako previse pitam.

Abej, ivanaica i lexy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je divno što je tema opet oživjela, ali na ovaj način, da se priča o stomačićima koji rastu, bebicama koje samo što nisu stigle i klincima koji trčkaraju oko vas:baby:Zaslužena sreća nakon teškog puta koji je iza vas. Ljubim vas sve redom hrabrice moje i da i mi ostale uskoro koračamo stazama koje ste nam vi utabale! :wub:

BubiBi, Klaker, lexy i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da i mi ostale uskoro koračamo stazama koje ste nam vi utabale! :wub:

E to :baby:

Vjeruj Abej, od jucer nekako s nestrpljenjem cekam proljece B) 

Tangerine, na sve se covjek navikne. Opet Bg je tu, svoj si na svom, lahko i brzo ces se naviknuti, steci nova poznanstva. Ne moras kretati od nule, barem jezik i mentalitet je isti :) Bit ce to bolje nego sto mislis :babymommy:

Abej i ivanaica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to :baby:

Vjeruj Abej, od jucer nekako s nestrpljenjem cekam proljece B) 

 

M.mazo, nemaš pojma koliko si me obradovala ovim! :)

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M.mazo, nemaš pojma koliko si me obradovala ovim! :)

:babymommy:

Sve ce to biti super, mora biti :angel:

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, ja sam sve nešto mislila da  si AC radila 11. pa čekam izveštaj u temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusa draga :(

I meni je posve tesko palo kad mi je Imana promijenila vrtic, a i njoj isto :(

Evo skoro 2godine poslije, jos prica o tetama iz tog vrtica, prijateljicama. Bas nema dana da ih ne spomene :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konstatovaću i ja da mi je drago što se ovde piše a ne i upisuje.

Kad već pišem napisaću moje zapažanje od skoro.

Uvertira :D

Naime, mene je najviše iz cele krize od pre dve godine izvukao moj pozitivan duh. Tu su naravno podrška, bla, bla ali sam o tome već pisala.

Tada mi je bilo bitno da se oporavim i psihički i fizički kako bismo došli do našeg željenog cilja. O da, Tugovala sam ali sam opet u glavi imala samo jedno- da ostanem trudna kad za to dođe vreme i da i ja grlim, ljubim,... svoju bebu :babymommy:

Marljivo smo radili :wub:

Kad sam ostala trudna, svu pozitivnu energiju sam usmerila na trudnoću. Molila se da sve bude u redu.

Šta se sada dešava?! Sada imamo konačno naše zlato, našu sreću. Međutim kako mi je sve sada realnije, opipljivije, meni je nekako teže kad se setim gubitka. Pre mi je bilo lakše i da pričam ali je sada drugačije. Počnem sa suprugom da pričam i grlo mi se stegne. Ne mogu jednostano dalje. Više se uznemirim.

 Dok gledamo kako nam princeza:wub: raste često se pitamo da li bi sin ličio na nju, ma svašta još.

Čak sam se i prisetila jedinog sna u tadašnjoj trudnoći, u ovoj nisam ni sanjala. Počela suprugu da pričam, došla do pola i ostadoh bez glasa :( Nisam završila do kraja. Nisam mogla. Zna suprug za taj san ali sam eto htela da ga opet ispričam. Interesantno mi je bilo što sam sanjala devojčicu a nosila dečaka.

 

Klaker, Ilina, Abej i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda si pomesala s datumom za dabl. Reci mi, jesu povecali one porcije na IMD? Ili da spakujem sendvice za tri dana?

E pa ne znam kako je bilo pre. Meni nešto nije ni bilo do jela ali čini mi se da mi je bilo dovoljno pošto znam da nisam ništa dodatno grickala. Možda samo plazmu. Čak se i jelovnika ne sećam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BubiBi, pisala sam već kako zamišljam da će i kod mene biti tako, mada sam ja još daleko od toga i ne mora ništa da znači. Ali čini mi se da je ta tuga tada još nekako čistija, jer možda tek sada kada imate svoje bebice i spoznale ste tu sreću, znate u potpunosti šta ste izgubile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BubiBi, pisala sam već kako zamišljam da će i kod mene biti tako, mada sam ja još daleko od toga i ne mora ništa da znači. Ali čini mi se da je ta tuga tada još nekako čistija, jer možda tek sada kada imate svoje bebice i spoznale ste tu sreću, znate u potpunosti šta ste izgubile...

Nikad se ne zna, možda je to tvoje daleko, tik iza najbližeg ćoška. Veruj mi, sve će doći na svoje i dok trepneš :D eto ti već trudna :wub:

Ja mislim da je to tako kod mene...

 

mama maza i Abej volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, daj i nama malo te nutelice :baby:. Glasam za ove sendviče, što je sigurno, sigurno;).

Toliko si lijepo opisala vaš život tu u NS u temi Preseljenje, da mogu da zamislim zašto se sad osjećaš tako. Ipak se nadam da će vam Bg donijeti puno pozitivnih promjena koje će zasjeniti i brzinu života tamo i da će ti prijati više nego što ti se sad čini ...i da će sir biti bolji :D.

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad se ne zna, možda je to tvoje daleko, tik iza najbližeg ćoška. Veruj mi, sve će doći na svoje i dok trepneš :D eto ti već trudna :wub:

Ja mislim da je to tako kod mene...

 

Hvala ti za ovo :wub: . Vjerujem u to i nadam se da će brzo doći vrijeme kada ću te citirati ponovo sa nekom radosnom objavom ispod :)

BubiBi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti za ovo :wub: . Vjerujem u to i nadam se da će brzo doći vrijeme kada ću te citirati ponovo sa nekom radosnom objavom ispod :)

Jedva čekam, samo da znaš :wub:

Već vidim početak rečenice: Pa drage moje,.......(za ostatak ćeš se snaći ;))

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam, samo da znaš

Ti si jedno veliko srce :wub:

Već vidim početak rečenice: Pa drage moje,.......(za ostatak ćeš se snaći ;))

...i blesava si, da znaš da si me nasmijala, onako od srca:D

Znam da sam to već puno puta rekla, ali stvarno sam mnogo srećna što sam u ovoj nesreći pronašla vas ovdje.

Klaker i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanaica da ti ne pricam koliko je moja vera poljuljana ja sam postila sve postove moja majka radi pri manastiru pomaze im svakog dana je tamo ali borim se ne zelim da samo verujšm kada mi je dobro ali ok svako sam bira znam da je to tesko pretesko... Jos malko jedva cekam nemogu da ti opisem malko sš i bojil pprodjaja:-/ znam kako mi je bilo pa zato :-\ 

ivanaica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy, ovaj put ce sve biti kako treba! Nemoj da brines, samo se opusti i cekaj taj divni trenutak. <3

Ja znam da ce ubrzo na ovoj temi osvanuti jos lepih vesti, pa da nase druzenje nastavimo na nekoj drugoj temi..

:-* 

lexy, mama maza i Abej volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste, lavice moje? Nadam se da ste sve dobro..

 

 Lexy, blizi se divan trenutak! Zelim ti lak porodjaj i da sto pre bebac i ti uzivate kod vase kuce.. Svi jedva cekamo da nas obradujes lepim vestima.

Ljubim vas puno!

Abej i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uhvatila sebe da uporedjujem sliku sa uz  beba.I nekako mi je nasa devojcica bila prelepa zadnja slika sa uz je bila sa osmehom tako izgleda ...a nas sadasnji bebac se  krije tako da nikako ne mogu jasno da ga vidim..vidi se da ne lice i jako mi je zao zbog toga...koliko je ona bila nemirna i stalno u krupnom planu za slikanje;)toliko bebac sada nece da se pokaze cak krije oci rukama....iskreno jos uvek imam strah da se vezem potpuno za ovog bebca...jos uvek ne verujem da cu ja ikada doci kuci sa bebom u rukama,,pre neki dan sam kupila prvu stvar za njega a ruka mi je krenula ka garderobi za devojcicu..tako osetim grizu savesti zbog toga...mazim ja njega i obradujem se svakom pokretu,ali nemam snage da mu pricam kao sto sam njoj pricala...koliko je tuzno sto ne mogu da se radujem na sav glas i sto smo sve oskrnavljene za tu bezbriznu i srecnu trudnocu bez onih strepnji koje imamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naci kako je to sve istina sto pises :(

Kad te jednom zmija ujede i gustera se bojis :(

Ako uspijem sa novom trudnocom mogu samo misliti koliko ce mi dani biti dugi, a taj deveti mjesec nedostizan <_< a koliko cu tek biti paranoicna i bebica zbog nase "opreznosti" biti uskracena mazenja, price...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Naci,bas si me pogodila u bolnu tacku...Proslog meseca mi je kasnilo sedam dana i verovala sam da sam trudna...Ono sto me je rastuzilo jeste cinjenica da se ni jedne sekunde nisam obradovala...Odmah sam pocela da brinem,da razmisljam o ac,da se stresiram...Ovakav gubitak ne osteti te samo u tom smislu da bolujes zbog toga sto si izgubila,nego sto navuce oblak i preko buduceg radovanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...koliko je tuzno sto ne mogu da se radujem na sav glas i sto smo sve oskrnavljene za tu bezbriznu i srecnu trudnocu bez onih strepnji koje imamo...

Da, tužna i bolna istina...povrh svega što smo morale da prođemo:(

Nadam se, ustvari vjerujem, da će se bar sva ta muka srazmjerno nadoknaditi kroz sreću koju ćemo osjetiti kada konačno dođemo kući sa svojim bebicama, a hoćemo...koliko god nam to sada nevjerovatno zvučalo. Samo treba izdržati do tada. "Samo". :huh:

Držite se drage moje, grlim vas puno, puno:wub:

 

 

Barbie doll voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.