Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Uh sto volim lepe vesti kad procitam na ovoj temi...drzite se drage moje,znate kako kazu-sve sto te ne ubije,ojaca te...

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CocaNs, cestitaaam.od srcaaa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Coco cestitam od srca !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CocoNS cestitam na radosnom dogadjaju.

Ujedno da vas priupitam, znam da postoji otvorena tema ali kao da je neaktivna... a najvise sam bila aktivna sa zenicama na ovoj temi, tj to je bila prva tema na kojoj sam ostavila post... da li je neka od vas radila serklaz u 7.mesecu i kakva su iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene htela sam da vas pitam da li ste i vi imali ovakvih problema kao ja:-/ u poslednje vreme sve mi je cesce:-/ borim se nekako. Naprimer, nemogu da gledam emisije gde ima nasillja i tuznih stvari ne izaziva u meni tugu vec nemir i ogromnu napetost. Nocu sanjam lose snove imam osecaj da moj mozak nocu radi isto kao danju ne spava svi lodi snovi me bude i onda nemogu dugo da spavam osecam nemir a snovi su tipa dobila sam boginje ubice to bebu ili glupsti nad glupostima imam osecaj da me svaka sitnica plasi samo se bojim da ne postanšm ona plasljiva majka koja stalno nesto strahuje. Tako kad mi se slosi onda stalno razmisljam i motam film da li mi je tako bilo kao i kad je stasa umrla premotavam i strah me da ovo nece proci:-/ i tako dan za danom ako nisam jela i gladna sam bojin se da li je i beba gladna ako se ne mrda sto se sad ne mrda konstantna napetosttt sta da radim i ugasim malo ovaj moj mozak premorio se vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno Tangerine, da li je tebi to prestalo i kad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lexy p[rocice i to samo polako...mozda zbog svega sto smo prosle je i to normalno...ja jos uvek nemam osecaj da je bebac u stomaku..i kada moja kuma krene o stvarima za bebu pa ima ovo ima ono ja hvatam sebe da ne zelim da pricam o tome sve mi nekako dodje nestvarno...sl nedelje imam uz i sve bi da ga preskocim...ko zna mozda posle 25 nedelje(tada mi je bio prekid) prevazidjem te strahove koje imam i konacno se obradujem ovoj trudnoci i bez straha nastavim

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naci1bas tako kad se sve zavrsi pa da odahnemo :-| jedva cekam ni ja ne pričam o trudnoci nisakim niti volim da mastam samo guram. I cutim. Meni se nadam da se prici posle porodjaja:-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje devojke,

nisam vam dugo pisala - mozda me se neko seca, a mozda i ne... uglavnom prvi put sam vam pisala o najgorem trenutku u svom zivotu kada sam morala da idem na indukovani pobacaj u 20. nedelji trudnoce... Godinu dana nakon gubitka nase prve bebe, resili smo da ponovo pokusamo i uspeli smo... Postala sam MAMA, i to ne jedne bebe, vec dve :) rodila sam nase blizance, decaka i devojcicu prirodnim putem u 35. nedelji trudnoce. Malo su sitniji, ali zivi i zdravi. Proveli su 5 dana u inkubatoru, a 8. dan su nas pustili kuci iz porodilista... Trudnoca je prosla uredno, pila sam utrogestan i mirovala, ali u sustini nikakvih vecih problema nismo imali... Zivela sam na neki nacin od pregleda do pregleda, uvek je postojao neki strah, ali na svu srecu sve je prolazilo u najboljem redu... 

Vi, kao i ja, najbolje znate da zivot nije uvek fer - cesto nam uzme nesto, nama najvrednije, ali isto tako nam vrati srecu i osmeh na lice, u mom slucaju duplo :)

Ljubim vas sve i nadam se da ce vam i moja prica pomoci da verujete u bolje sutra :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivonchica, cestitam ti na blizancima, nek su ti zivi i zdravi :)

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivonchice,

hvala ti što si svoju duplu sreću podijelila s nama, čestitam ti od srca i želim da ona samo traje i traje!:)

Divno je kad te nakon ovolike tuge dočeka takva radost, ja čvrsto vjerujem u to da će svakoj od nas to život nadoknaditi.

 

Ivonchica i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bravo Ivončice, neka ste živi I zdravi. Mnogo, mnogo mi je drago.:wub::wub:

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivonchice, divno! :) Čestitam ti na duploj sreći ! :) 

 

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivoncice,cestitam ti,uvjek bila tako srecna :baby:

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivoncice divno! Cestitam od srca !:wub:

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivonchice cestiiitam za zakasnjenjem!!♡♡♡

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivonchice divna vest ....cestitam

Ivonchica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na danasnji dan pre tacno dve godine ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na danasnji dan pre tacno dve godine ....

:( Saljem ti veliki zagrljaj :(

Klaker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Klaker, baš sam se sjetila tebe na Sv.Luku :( :wub:

Klaker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Klaker grlim te hrabrice nasa:(:wub:

Klaker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šaljem poljupce  i zagrljaje, Klaker.. :(

Klaker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.