See who gave reputation

1. broccoli

2. mama maza

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Maslina · Objavljeno
      Neko misljenje o doktoru Radomiru Anicicu?
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Tea1994 · Objavljeno
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
      Postovane, ja pokusavam oko 4 meseca da ostanem trudna i ne uspeva. Naravno opterecena Sam time, verovatno zato i nece. Ovaj mesec mi je poslednja menstruacija Bila 29.10. I obicno su tacne na 28 29 Dana. Pocele su grudi ranije da me bole nego inace I bradavice su mi osetljivije. Medjutim vec 4 5 Dana u nazad osecam da sam vruca tj kao da imam temp. I stvarno pre neki Dan Sam imala 37.2, pa sam ponovo merila pa Sam imala 37. I tako se vrti oko 37. Ili 36.9. Da li mislite da je moguca trudnoca. Inace trebam za 3,4 dana da dobijem. I sad me Malo bolucka stomak tj kao neki pritisak vise nego bol. Mozda je to samo zato sto toliko zelim pa Sam umislila simptome.
    • Ultrazvuk, povraćaj novaca od socijalnog
      Započeo/la sdd · Objavljeno
      То је да, а још више увек стално седите код куће, тако да мислим да је опција за клађење погодна за вас, још увек постоји доста опција за зараду на Интернету KladioniceTV можете прочитати више, трудноћа не значи да морате остати код куће и не радити ништа, моја супруга је чак и путовала на посао до последњег
  • Teme