Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Nego sta Abej. Nekako mi to zvuci vjerovatno jer mi je i tamna nekakva, nije kao inace.

Jel to moze da bude lose po bebicu :huh: mislim ako je urinarna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo, to belicasto je i meni isto tako. Evo vratih se od doktora, ponovo je pogledao UZ kaze da je zid materice vec poceo da se obnavlja, da je sve dobro i ok, i da nece biti vise krvarenja. Meni samo posle kapi krene bas obilno krvarenje u mlazevima, sveza krv, ugrusci i to belo i sve to traje nekih sat - dva, mada me je juce ceo dan boluckao stomak. Ali od sinoc nista - cist ulozak i nema bolova. Rekao mi je da ne brinem, da je to kod mene tako, neko odmah to izbaci, a ja sam posle 5 dana. Bitno je samo da merim temperaturu da nije jako visoka, da nemam jake bolove i da nemam obilna krvarenja. 

Mama mazo i ja sam onda imala urinarno infekciju, rekao mi samo da pijem prolom vodu i brusnicu za sedam dana nista od infekcije i bakterija. Al sam imala i bakteriju u brisu :/

 

Vuciguraj voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mama mazo odakle si? To je voda sa izvora u jednoj banji blizu Kursumlije u Srbiji, Prolom banja. Kazu da ta voda ima najmanje minerala i da ju je najbolje piti kod infekcija, i oni koji imaju pesak ili kamen u bubrezima ili mokracnim kanalima.

A sta je prolom voda?? :huh:

 

Izmenjeno od strane missN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ima da se kupi u prodavnicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Bosne sam, al zivim u Svedskoj, znaci nista od toga.

Vidjet cu sta ce mi ovi reci. Za sada imam caj od brusnice i nara u vrecicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta Abej. Nekako mi to zvuci vjerovatno jer mi je i tamna nekakva, nije kao inace.

Jel to moze da bude lose po bebicu :huh: mislim ako je urinarna?

Nisam razumjela, urin ti je tamniji nego inače? Iskreno, ne znam da li je to znak urinarne inf. a što se tiče nje, koliko sam upućena, ona je relativno česta u trudnoći i nije opasna ako se liječi na vrijeme. Tako da ne brini, ali najbolje je da svakako provjeriš. Meni su npr.bile povišene bakterije u urinu, ali urinokultura je bila sterilna. Ipak sam, po savjetu dr, za svaki slučaj pila Pančićev čaj protiv bakterija u urinu za djecu i trudnice, ali ti ga vjerovatno gore nemaš gdje kupiti. U svakom slučaju, dr će ti najbolje reći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MissN, drago mi je da je sve u redu . Vjerujem da si malo odahnula :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz Bosne sam, al zivim u Svedskoj, znaci nista od toga.

Vidjet cu sta ce mi ovi reci. Za sada imam caj od brusnice i nara u vrecicama.

Mama mazo, ako baš zatreba, poslaćemo mi tebi gore paket prolom vode i čaja :D, ali nadam se da ti neće trebati ;)

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno da se sve vraca u normalu...

Sada mozes da odahnes i da se psihicki pripremas na nove pobede! 

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazo, ako baš zatreba, poslaćemo mi tebi gore paket prolom vode i čaja :D, ali nadam se da ti neće trebati ;)

Ma ljubim ja tebe, da znas :wub:

Abej voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M.mazo, a ja i tebe i tibu:babymommy:

Poljubac i za sve moje hrabrice ovdje, prirasle ste mi za srce baš, baš :wub:

mama maza i ivanaica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jesam odahnula...samo da sve nastavi da bude  ok, i da ova agonija vise prestane... Hvala vam zene moje na podrsci, drago mi je da postoje ovakvi forumi i ljudi :babymommy:

mama maza, ivanaica i Abej volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga missN, vjerujem da će biti sve ok i da je sad sve prošlo, mislim fizički. Odmaraj se i radi ono što ti prija da se malo opustiš.

Kao što ti je napisala Tangerine, ukoliko i kad osjetiš potrebu podijeli sa nama svoju priču i osjećaje.

Želim ti da se što prije oporaviš u svakom pogledu i kreneš u nove pobjede. Tu smo za sve :wub:

Barbie doll voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MissN, uvek smo tu za podrsku i utehu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooo Tangerine, sjajno za dobre rezultate i Banetovog malog bracu, da ste živi i zdravi! :baby::wub:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

46XY -- još jedan sin!

neka ti je ziv I zzdrav, lepo gurajte, citala sam temu, videla sam sta se desilo. Sada budi spokojna I samo pozitivno razmisljaj! Kazem ja, muska godina! Ovo je off a ti sada brisi u adekvatnu temu!:babycrib:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mini, ovo je itekako on:)

Bice nam dobra nasa deca, nema sta. Cudni su putevi Gospodji je sve sto cu ti reci, zelim ti od srca sve najlepse!

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeej, Tange! :baby:

Drago mi je da je sve ok i da ce Bane dobiti najboljeg druga! 

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, prelepe vesti, veoma sam srecna zbog vas!!!

Divnooooo!!!

:baby:

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiii Tangerine, tako sam srecna.

Mazi tibu

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine srecno!

Macko Mazo, ako se ispostavi da je urinarna inf, imam dobar recept koji cu ti napisati a moze u trudnoci, pravis ga sama kod kuce a te namirnice imas i u SveCkoj :) Dok ne odneses urin na analizu kupi brusnice suve pa u solji prelij nekih 6,7 kom vrelom vodom, onda caj popijes a brusnice pojedes. Ne znam smes li vise od dve solje dnevno. I puuuno vode.

Nemoj ni slucajno caj od persuna. On je odlican za inf ali u trudnoci izaziva kontrakcije.

Tangerine, Abej i ivanaica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.