Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

Vratite se na temu "Prekid trudnoce".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh reci da ne idete Off Topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratite se na temu "Prekid trudnoce".

ja sam samo cestitala i dala savet da ne bi ponovo prolazila kroz isto, a i kroz sta sam ja. Nadam se da nisam pogresila, ako jesam sorry!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy bravo bravo bravooooo, neka vam je momcic ziv i zdrav !!!

Mama mazo veliko bravo i za tebe i tvoje II zelim ti jednu lepu trudnocu. verujem da ce biti sve ok, mora, nebo vrati ono sto je uzelo, bar ja u to verujem.

zoox zasto ti ides na ac, izvini ako nisam ispratila nesto, molim te izvini, nisam bas najvise u toku.

a za admina jedan :angry: , sramota.

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazoooo,jeeeej,divota :wub::wub::wub:Najdosadniju mogucu trudnocu ti zelim :wub::wub::wub:

Ma Klaker,ne pitaj,mm-u uzas spermogram,abnormalni punoglavci,prosto me strah da neki oplodi j.c...

Na drugim temama se oftopici godinama pa nikom nista,valjda mozemo i mi ovde da se poradujemo malo s obzirom na to sta smo sve prosle :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratite se na temu "Prekid trudnoce".

Užas! Šta god ste mislili, loše ste se izrazili.

Stvarno, koliko ima tema gde se skrene s puta i sprda na nečiji račun i tamo prstom ne mrdnete a u ovoj temi čiji je sam naslov strašan i gde imamo pravo da se radujemo novim crticama, dugo očekivanim trudnoćama,...poslušamo tuđe savete, vi da odreagujete tako.

Hvala lepo što ste nam skrenuli pažnju :angry:

Cupavica, Nice, ivannnica i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko smatrate da su u nekim temama poruke Off Topic prijavite ih,bice prebacene tamo gde im je mesto.

Izvinjavam se sto se izrazih u prvom upozorenju kako ne treba.Ova tema je i tuzna i emotivna.Imate druge teme za cestitanje i radovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko smatrate da su u nekim temama poruke Off Topic prijavite ih,bice prebacene tamo gde im je mesto.

Izvinjavam se sto se izrazih u prvom upozorenju kako ne treba.Ova tema je i tuzna i emotivna.Imate druge teme za cestitanje i radovanje.

Po meni je cilj pisanja lijepih vijesti koje se dešavaju ovdje upisanim članicama i našeg zajedničkog radovanja davanje nade svima nama da je nakon proživljene golgote moguće dočekati jednu takvu sreću-ostvariti se u ulozi roditelja. Meni ovo moje slomljeno srce svaki put zaigra od radosti kad  takvo nešto ovdje pročitam, a vjerujem i drugim članicama, što se, uostalom, vidi iz naših čestitki i postova. Ova tema je od početka do kraja protkana i tugom i srećom, ne vidim razlog zašto ne bi tako bilo i dalje. Moje mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako prolazi i ovaj dan... Da je bilo sreće, Boga, bolje sudbine, čega već, naš anđeo bi danas napunio 2 godine. :( Ceo dan mi je protekao prisećajući se svakog trenutka tog 5.januara kada se ona rodila.. Tužna jesam, ali ne u onoj meri koliko sam to očekivala.. Kao da sam otupela na sam pojam bola i na njen gubitak... Nažalost, sve više shvatam da život ide dalje, da se ništa ne preboli,ali jednostavno živiš sa tim i taj bol je praktično deo tebe.. ne znam ni sama kako da se protumačim... :-/

Snagu i volju za nešto lepše i bolje mi daje ovaj malac koji je danas, kao da je znao, bio veoma aktivan, kao da je predosetio da će me njegovi pokreti umiriti i pomoći da zajedno preguramo ovaj dan.... 

Drage moje lavice, nadam se da će i u vašim telima uskoro kuckati novo srce koje će vam ublažiti tugu koju osećate... Ljubim vas sve! :babymommy:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grlim i ja vas puno!

Vaše reči utehe mi iskreno puno znače... Retki su oni sa kojima mogu da podelim svoju tugu i razmišljanje, a vi ste, na sreću/ žalost, kako se već posmatra, jedni od njih...

Laku noć, lavice... <3 

Maajde i Abej volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Piši kad god osjetiš potrebu...i guraj dalje hrabro kao i do sad :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

druzino moja hrabra, zelim vam srecan Badji dan i vece. i da svakoj od vas Bozic Bata donese po jedan zamotuljak lepi, da vam ispuni ruke njime, dom smehom(placem)decjim, a dusu mirom.

nama je ovo prva nova godina i Bozic sa nasim cedom. podetinjili smo i mi nacisto.

 

Vuciguraj, Abej i ivanaica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan Bozic,drage moje! Ljubim vas!

Abej i Vuciguraj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mir Božji, Hristos se rodi!  

Klaker :babymommy: Da svi podjetinjimo kao vi sledećeg Božića! :D 

Ljubim vas mnogo hrabrice moje:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prebacila sam najnovije postove u temu Emocije u trudnoći. Imamo nekoliko tema o depresiji, ali smatrajući da je ova najsveobuhvatnija, kao i da će najvećem broju žena biti od koristi i/ili interesovanja, i ujedno da ne bih razvrstavala postove, pri čemu bi se i nit razgovora izgubila, sve sam premestila u tu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo postaje besmisleno, ogranicavate utehu zenama koje su nasle razumevanje na ovim stranicama i punog srca dele srecu i tugu! Od tako divne objave i razloga za radost napravili ste problem....forum postaje diktatorski. Sad mozete da me kaznite, banujete ili da prihvatite kritiku i da malo spustite loptu.

Sanja 79, BubiBi, Klaker i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neke od nas ovde pisu  o tome kako strahuju od buduce trudnoce,ergo,nismo jos trudne,pa je besmisleno da te postove pisemo u temi Emocije u trudnoci.Meni,a verujem i svim zenama koje imaju tu nesrecu da pisu na ovoj temi mnogo znaci kada citamo da su zene koje su prosle kroz ovako nesto uspele da ostvare novu trudnocu,i u tome pronalazimo utehu i nadu.Razmislite malo o tome da mozda nama jednostavno nije prijatno da idemo na podforum trudnoca,kada smo nasu izgubile,i da zelimo da na ovoj temi procitamo neko pozitivno iskustvo.Nema smisla da nam ogranicavate temu samo na,cini mi se da rekoste,"tuzne" postove jer je to, da upotrebim eufemizam,krajnje nehumano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je ova tema nekako sve u jednom.i ona tuga koja nece proci, i strah koji sam prosla, i koji i dalje osecam za neku novu trudnocu, i naravno ogromna radost sa clanicama koje su prosle isto/slicno kao i ja, a sada objavljuju radosne vesti. ovde znam da me uvek razumeju, da znaju o cemu pricam, da necu nikad naici na osudu,da je radost posle svega ovde duplo veca. nekad udjem na forum samo i jedino zbog ove teme. 

 

BubiBi, nora@, Vuciguraj i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je ova tema nekako sve u jednom.i ona tuga koja nece proci, i strah koji sam prosla, i koji i dalje osecam za neku novu trudnocu, i naravno ogromna radost sa clanicama koje su prosle isto/slicno kao i ja, a sada objavljuju radosne vesti. ovde znam da me uvek razumeju, da znaju o cemu pricam, da necu nikad naici na osudu,da je radost posle svega ovde duplo veca. nekad udjem na forum samo i jedino zbog ove teme. 

 

tako i ja razmišljam.

Opet ja isto. Ne pada mi na pamet da cinkarim ali zaista mnoge teme izgube smisao nakon druge strane. Tamo Administratori ne zalaze. Evo nekoliko tema koje sam juče čitala su skroz promenile tok, ma nema veze sa naslovom. Baš me intereseju da li ste postove prebacili. Uopšte ne mogu da u izabranoj temi pročitam ono što me interesuje. Ili se prepucava, sprda, ponekad ismejava, provocira,..

Bude mi "tužno" ono što čitam, pa mi je lakše da kliknem na x i bavim se pametnijim stvarima.

U ovoj temi, 100% sam sigurna, da će me članice koje su prošle kroz isto razumeti. Sigurna sam da ću dobiti odgovor, podršku. Sigurna sam da će ih moja sreća obradovati kao i mene njihova.

U mnogim drugim temama sam pisala bukvalno u prazno jer teme nisu možda interesantne a samim tim i čitane. Potroših samo slova. A gde onda da pitam/pišem ako ne ovde?! Ponekad stičem utisak da neka tema bude toliko "interesantna" da je u njoj prava žurka.

Niko menii nije kriv što mi je ovo bila prva tema i volela bih da se u ovoj temi ne upisuje ali bih vas i zamolila da pročešljate neke druge teme a nas "ostavite" da čavrljamo ;)

 

Tangerine, skroz je nebitno da li si ti tražila premeštanje ili ne. Eto ja ne znam o čemu si pisala. Neće znati ni neka druga članica koja prolazi kroz isto. I?

Da Administrator nije napisao o kojoj temi je reč, ne bih imala predstavu.

Slažem se da treba pisati u adekvatnim temama ali kao što Klaker reče, ova tema je nekako sve u jednom.

 

 

Abej, Klaker, Crno i belo i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što neka od vas reče, ovaj forum najviše i čitam samo zbog vas, mojih lavica i ove teme na kojoj smo se nažalost našle, ali svaki put kad se ulogujem, imam utisak da sam u razgovoru sa sebi bliskim ljudima, sa kojima mogu da pričam o svemu, da podelimo i sreću i tugu i ni u jednoj drugoj temi, ja lično, ne osećam ovoliku dozu prisnosti i smatram da u okviru iste treba da zadržite postove i gde čestitamo jedna drugoj na lepim događajima, jer u neku ruku, to i jeste bit same teme, da sve mi sa tužnom sekvencom života, znamo da nas na kraju čeka duga... Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve potpisujem Ivanaicu.

i oko zadrzavanja postova (razumem da je Tangerine trazila premestaj da bi bilo sve po propisima, i da se mozda raspisala malo mimo teme :) ),ali eto mene zanima gde bih inace mogla da pitam Tangerine kako se sada oseca u drugoj trudnoci, a opet vezano za gubitak prve bebe. Ona je trenutno prva medju hrabricama koja ceka drugu bebu. 

Da budem malo surova ne zanima me bas preterano sta na tu temu ima da kaze nn clanica sa 2-3 potpuno skolske trudnoce iza sebe. nadam se da necu biti pogresno shvacena. 

samo se opet vracam na to da je ova tema obrni okreni sve u jednom i da je sve sto se ovde pise manje-vise vezano za njen grozan naslov.

a da Bogdom nije...

Abej, ivanaica, Vuciguraj i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.