Prekid trudnoće

odgovora

Objavljeno

bila sam na uz,dobila sam uput za betaniju da uradim prekid trudnoce :(

plod nije uopste napredovao :( :( :(

Olja i Neca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam na uz,dobila sam uput za betaniju da uradim prekid trudnoce :(

plod nije uopste napredovao :( :( :(

Koliko si trudna?Ako ce ti biti lakse isplaci se a onda opet na tresenje da pravite novog bebironka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to se,nazalost,dogadja.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja frizer, nemoj klonuti, IDEMO DALJE malo se odmori pa sa srećom da stigne nova, bolja i lepša roda na tvoj krov...

Dragana Gaga voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam na uz,dobila sam uput za betaniju da uradim prekid trudnoce :(

plod nije uopste napredovao :( :( :(

Sanja, mnooogo mi je žao. :( A kolika ti je trudnoća? Možda bi bilo pametno da odeš na još jedan UZ kod drugog lekara, čisto radi sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja jako mi je zao,al nemoj samo klonuti duhom,bice bebica jos :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sanja bas mi je zao. Ne mogu da ti kazem da iskuliras jer samo ti znas kako ti je. Isplaci se dobro, bice ti lakse. Ako nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam na uz,dobila sam uput za betaniju da uradim prekid trudnoce :(

plod nije uopste napredovao :( :( :(

Mnogo mi je zao :( , znam da te nase reci ne mogu utestiti ali znaj da smo uz tebe. Samo hrabro napred i Bog ce ti podariti zdravo dete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko si trudna?Ako ce ti biti lakse isplaci se a onda opet na tresenje da pravite novog bebironka...

trudna sam 7 nedelja.....pa pokusacu naravno al mogu tek 3 meseca posle prekida trudnoce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja frizer, nemoj klonuti, IDEMO DALJE malo se odmori pa sa srećom da stigne nova, bolja i lepša roda na tvoj krov...

hvala na podrsci,za sad imam moju devojcicu pa ce mi sa njom biti lakse....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, mnooogo mi je žao. :( A kolika ti je trudnoća? Možda bi bilo pametno da odeš na još jedan UZ kod drugog lekara, čisto radi sebe.

7 nedelja sam trudna....pa hocu da odem privatno i necu mu reci da sam vec bila kod doktora nego cu reci samo da mi kasni pa cu videti sta on kaze i vidi na uz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sanja bas mi je zao. Ne mogu da ti kazem da iskuliras jer samo ti znas kako ti je. Isplaci se dobro, bice ti lakse. Ako nista.

ne mogu vise ni da placem vec 3 nedelje jedem sama sebe......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

7 nedelja sam trudna....pa hocu da odem privatno i necu mu reci da sam vec bila kod doktora nego cu reci samo da mi kasni pa cu videti sta on kaze i vidi na uz....

Obavezno to uradi, da bi bila 100% sigurna, i to idi kod nekog ko ima noviji UZ. A možda je pametno i da mu nakon pregleda, ako kaže da je sve u redu, kažeš da je drugi doktor video problem ali mu nemoj reći kakav problem, pa da si došla da vidiš kakvo je njegovo mišljenje da bi te pregledao sa dodatnom pažnjom.

Samo, nemoj da se previše nadaš da ne bi dva puta proživela istu bol. Shvati to kao potvrđivanje neprijatne dijagnoze od strane drugog stručnjaka. A ja ti želim čudo, a ako ne i čudo onda za tri meseca zdravu i normalnu trudnoću!

edita voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno to uradi, da bi bila 100% sigurna, i to idi kod nekog ko ima noviji UZ. A možda je pametno i da mu nakon pregleda, ako kaže da je sve u redu, kažeš da je drugi doktor video problem ali mu nemoj reći kakav problem, pa da si došla da vidiš kakvo je njegovo mišljenje da bi te pregledao sa dodatnom pažnjom.

Samo, nemoj da se previše nadaš da ne bi dva puta proživela istu bol. Shvati to kao potvrđivanje neprijatne dijagnoze od strane drugog stručnjaka. A ja ti želim čudo, a ako ne i čudo onda za tri meseca zdravu i normalnu trudnoću!

pa sutra idem kod jednog privatnika pa cu probati tako da uradim a ako mi i on kaze isto onda cu uraditi prekid jer je opasno da uginuo plod bude u meni....

preguracu ja ovo sa mojom Adrijanom i suprugom :(

post-22861-1295988303_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao.

Idi sutra pa proveri, mada ne vidim razlog da te drzavni lekar laze. Privatni nekad hoce i da izmisle, samo da urade kiretazu, cak i ako nema trudnoce.

Ne znam, probaj sad malo da se odmoris, jos te dosta toga ceka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sutra idem kod jednog privatnika pa cu probati tako da uradim a ako mi i on kaze isto onda cu uraditi prekid jer je opasno da uginuo plod bude u meni....

preguracu ja ovo sa mojom Adrijanom i suprugom :(

Naravno, ako ti potvrdi, obavezno što pre to uradi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao.

Idi sutra pa proveri, mada ne vidim razlog da te drzavni lekar laze. Privatni nekad hoce i da izmisle, samo da urade kiretazu, cak i ako nema trudnoce.

Ne znam, probaj sad malo da se odmoris, jos te dosta toga ceka.

Ma, ne verujem da bi tu moglo laganje biti u pitanju, ali kod takvih stvari je po mom mišljenju, potrebno da se traži drugo mišljenje. Jer na kraju krajeva svi smo mi ljudi, i svi mi možemo da pogrešimo, a ovo je konkretno toliko ozbiljna stvar da bi, ja barem, volela da budem 100% sigurna da radim pravu stvar i da greške nema. Iako je na žalost najverovatnije doktor video kako treba. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zao mi je zbog lose vesti. U takvim situacijama nisam pametna sta bih rekla...Glavu gore, imas svoje cedo,a dace Bog bice ih jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao.

Idi sutra pa proveri, mada ne vidim razlog da te drzavni lekar laze. Privatni nekad hoce i da izmisle, samo da urade kiretazu, cak i ako nema trudnoce.

Ne znam, probaj sad malo da se odmoris, jos te dosta toga ceka.

ma nebrini idem kod doktora kojeg poznajem tako da se to nemoze desiti....mada hvala ti za savet u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zao mi je zbog lose vesti. U takvim situacijama nisam pametna sta bih rekla...Glavu gore, imas svoje cedo,a dace Bog bice ih jos.

ma znam naravno da ce biti jos...samo sto ja imam bas losa iskustva sa tim

prvi put kad sam bila trudna porodila sam se 2 meseca ranije,pa sad ovo pocinjem da se plasim da je mozda do mene...i jos na sve to imam upalu mokracnih kanala koju je izazvala eserihija koja je jako zajebana za lecenje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja zao mi je sto se to desilo,ali ipak naravno provjeri..Bilo je slucajeva tako da su rekli zenama doktori i one cekale i ispostavilo se da je sve uredu...Ev moje iskustvo--bez obzira isla ti ili ne doktoru da provjeris ako odes u betaniju na kiretazu uradice jos dva do tri pregleda cak vise doktora da bi se uvjerili i ako Bog da rekli da je taj prvi dok pogrijesio..Mojoj bebi je srce prestalo da radi u 10 nedjelji trudnoce,nikakve simptome nisam imala i tako sam je nosila nedjelju dana i zato te razumijem kad kazes da je opasno da bude u tebi takva jer moze se ne daj Boze dobiti sepsa..Ali sta god da se desi lakse cemo prebroditi sve kad smo zajedno..Ev ja nakon 4 mjeseca od kiretaze sam ponovo trudna i strepim nad svime ali nadam se najboljem..Puno ti srece zelim i ako se desi najgore nemoj se bojati jer ako rade potpunom anestezijom nista i ne osjetis....

danas sam bila u betaniji na pregledu i rekli su mi da se ne uocava zumancana kesa ni srcana akcija,plod je prestao da se razvija u 3 nedelji i ostao takav...i sto me je najvise iznenadilo doktor kod kojeg sam isla nije mi nista dobro izracunao rekao mi je da sam trudna 7 nedelja a ja sam u desetoj nedelji,rekao je da je velicina ploda 7,10mm a ustvari je 9,3mm i nije hteo da mi da lekove za eserihiju dok ne uradim prekid a ovi doktori su mi rekli podhitno to da uzmem :huh: zakazan mi je prekid 31.1.2011 u 7,00 pa sta mi bog da :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo sanja ne znam sta da ti kazem osim da budes jaka, da to preguras koliko mozes lakse uz voljene svoje, pa onda mala pauzica pa u akciju ,dace Bog da sve bude kako treba..

ma preguracu ja se isplacem da niko nevidi i to je to....al moj suprug danas je stvarno lose popio je bensedin i sad je ok :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma preguracu ja se isplacem da niko nevidi i to je to....al moj suprug danas je stvarno lose popio je bensedin i sad je ok :(

Znam koliko to stresno moze da bude... Ja sam samo imala tu "srecu" da nisam morala raditi kiretazu, nego je plod sam "otpao". Ali, dusa boli isto... Zelim vam da sto bezbolnije prodjete kroz to, i da se jedan mali andjeo za par mjeseci nastani ispod tvog srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.