Aktivnosti vaših mališana

odgovora

Objavljeno

Da, ovo mi zvuči poznato :D . Nekada je bila samo na radijatorima, kaučima i stolovima, a sada se penje po policama do vrha šifonjera - alpinista. I, tako, da poludiš, ne smem da je ostavim ni sekunde samu, to je razlog zašto ja ne mogu da odem u WC.

Kristal....a puš pauza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ovo mi zvuči poznato :D . Nekada je bila samo na radijatorima, kaučima i stolovima, a sada se penje po policama do vrha šifonjera - alpinista. I, tako, da poludiš, ne smem da je ostavim ni sekunde samu, to je razlog zašto ja ne mogu da odem u WC.

Sta je sa tim devojcicama od dve godine , mesec dana i jos nekih desetak i vise preko? hihihi..

baby06.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kristal....a puš pauza :lol:

Ja se drogiram pre posla, za vreme pauza na poslu u obližnjoj kafani, posle posla, a kod kuće slabo :huh: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa tim devojcicama od dve godine , mesec dana i jos nekih desetak i vise preko? hihihi..

baby06.gif

Opake devojčice :) . Razlika par dana koliko vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prekjuce sam cvrci umesila malo brasna i vode i dala joj modlice za kolace, uzivala je neznam ni ja koliko u igri sa tim. Malo sama, malo smo joj tata i ja pomagali:D ali divna igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete bezi iz kreveta.Spava sa nama u krevetu,jer ako ga stavim u krevetac posle sat-dva se budi,pocinje da place i nema spavanja nekoliko sati posle toga.Probudi se,sidje iz kreveta,otvori fioku sa pelenama i vadi ih i baca.Pravila sam se da spavam,pratila sam ga sta radi kada sidje iz kreveta.Onda mu dosadi i nastavlja isto ali sa garderobom.Kada mu i to dosadi(to sve traje po dva minuta)pokusava da otvori vrata od sobe.Na prstima dohvati kvaku ali na tome i ostane.Sinoc je mm zaboravio da zatvori sobna vrata i Ognjen je naravno izasao iz sobe i-pravac u frizider.Srecom sam odmah ustala.A sto se wc-a tice...Dodje do wc-a i udje(vrata se ne zatvaraju lepo a nemam obicaj uvek da zakljucam).Onda pravac ves masina.Vratanca otvara-zatvara...Izvuce programator...Onda sledi otvaranje komoda i fioka.Zbog toga se riba kupatilo jednom dnevno,a uglavnom koristimo mali wc,zbog njega.Kuhinja...Osim frizidera,vadi serpe otvara fioke...Uzima mer za stakla i odnese ga u dnevnu sobu i stavi na stocic.Opominje me da treba da obrisem sto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete bezi iz kreveta.Spava sa nama u krevetu,jer ako ga stavim u krevetac posle sat-dva se budi,pocinje da place i nema spavanja nekoliko sati posle toga.Probudi se,sidje iz kreveta,otvori fioku sa pelenama i vadi ih i baca.Pravila sam se da spavam,pratila sam ga sta radi kada sidje iz kreveta.Onda mu dosadi i nastavlja isto ali sa garderobom.Kada mu i to dosadi(to sve traje po dva minuta)pokusava da otvori vrata od sobe.Na prstima dohvati kvaku ali na tome i ostane.Sinoc je mm zaboravio da zatvori sobna vrata i Ognjen je naravno izasao iz sobe i-pravac u frizider.Srecom sam odmah ustala.A sto se wc-a tice...Dodje do wc-a i udje(vrata se ne zatvaraju lepo a nemam obicaj uvek da zakljucam).Onda pravac ves masina.Vratanca otvara-zatvara...Izvuce programator...Onda sledi otvaranje komoda i fioka.Zbog toga se riba kupatilo jednom dnevno,a uglavnom koristimo mali wc,zbog njega.Kuhinja...Osim frizidera,vadi serpe otvara fioke...Uzima mer za stakla i odnese ga u dnevnu sobu i stavi na stocic.Opominje me da treba da obrisem sto :)

Hahahaha...Ogi dodje kao mali kucni gremlin..A priznaj, nema nista sladje nego kad gledas to malo bice kako mudro sa vrlo ozbiljno facom pretura i ostavlja krs za sobom, a svo vazno kao da resava probleme nuklearne fizike k05119.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: :wub: :wub: i mi smo takvi :) Strahinja lud ko struja :P U kuhinji sve vadi i lupa, uzima stolic ,gura je do radnog stola i sudopere i tu se igra sa sudovima,,<(evo dok ja ovo vama pisem on je to uradio i hoce da uzme tost hleb) , skoro je naucio kako da pusti vodu na cesmu , uzima mi nozeve, kasike , igra se sa vodom , sa sporetom , uzima ono za brisanje stakla i krpu i hoce da brise sto,ili uzme kuhinjsku krpu i brise s stigne. dobro je da frizider ne moze da otvori .. ali zato sve ostalo moze. Ponekad gura stolicu do ormana gde cuvamo hranu .. e to je haos..skroz dole mi stoji mleko , i on uzme povadi sve one zatvarace.... i izgubi ih ... u kupatilo visi non stop... uzima kocke i puni ih sa vodoom i pije vodu .. ili pere igracke.. njemu je kanta wc solja.. kad mu kazes idi baci u kantu on ce da baci u wc solju ... isto tako voli da udje i u tus kabinu ... i nama isto kao i Sanji vrata ne mogu lepo da se zatvore , i to sve zbog strahinje .... jer on , kad god bi mi zatvorili vrata on se zaleti i ko rabmo otvori ih ,ili sa dupe udara o vrata i tako otvori i padne :D korpu za ves obozava :) ja je napunim s ves da odnesem da se pere,odem do sobe ,bratim se i imam sta da vidim . ves po dole Strahinja u korpi... Voli da povadi sav moj ves iz ormana... obozavaju da ulaze u spavacu sobu zbog tatinog radnog stolai kompujtera.. tu mogu svasta da nadju , a obozavaju da se penju na stolicu ... Milion puta smo otvarali vufer je je mali gospodin ubacivao sve i svasta(jednom smo nasli i sargarepu ) kockice,igracke .. katastrofa... pa cak jednom i onaj poklopac od daljinca.. VOLI DA pali gasi dvd. pojacalo .. sad je naucioo da se popne na tabure i da dira sat... za lap top da ne pricam . cim odem na 15sec vratim se i mam sta da vidim .. milion stranica otvoreno, koliko puta je pisao na fb nekome na chat .. i jedan i drugi to rade.. a da, voli da otvara zamrzivac, posto nam je kao frizider ,tog izgleda, i vadi sve i svasta ,i pali ga i gasi ... friteza nam stoji na zamrzivacu i sa njom vole da se igraju i da vade filetre ,Strahinja se popne na sto i cacka sta stigne... ... ma to je sou sa njima... Al ja uvek kazem,deca su .. sta sad... samo da se ne povrede.... Milion puta mi ukljucili sporet.. i ne znam kako da im stavim do znanja da TO NESMEJU DA DIRAJU ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga u wc solju .... -.- cacka nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga u wc solju .... -.- cacka nesto ...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eno ga u wc solju .... -.- cacka nesto ...

:lol::lol::lol: ja se smejem,a i moj je poceo to da radi,jutros je ubacio svoju pelenu u wc solju,i ja mu rekla da se to ne radi tako i pokazem mu da to ide u kantu(zna i sam to,ali ne znam sta u bi),i operem ruke,a on sav bitan gurnuo svoje u wc solju da opere. FUUUUJ!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam slucajno posle pogledala kad sam odvela Akija da piski .. imam sta da vidim .. pampers wc solju ..... lepo ja kazem. njemu je to kanta .... -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: ja se smejem,a i moj je poceo to da radi,jutros je ubacio svoju pelenu u wc solju,i ja mu rekla da se to ne radi tako i pokazem mu da to ide u kantu(zna i sam to,ali ne znam sta u bi),i operem ruke,a on sav bitan gurnuo svoje u wc solju da opere. FUUUUJ!!!!!

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strahinja voli da uzem kasiku ida se igra sa vodom iz wc solje,.. ili da diraju ono ,onaj miris bem li ga kako se zove.. mi za 2dana potorisimo dva komada , tj njih dvoje .. jer uzmu i igraju se stiskaju i ubace u wc solju...Evo sad je upalio dvd ,otvorio i ubvacio disk .. naravno onako kako ne treba ... ja mu kazem NE on me ne cuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je to sa decom i wc soljama? confused0024.gif Naravno i moj luka je obozava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav folirant, za medalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakav folirant, za medalju.

Cim sa videla klip,sebe sam zamislila,jer ovaj moj mali pokazuje neke znake da bi mogao takav da postane,ali samo samnom <_<

ali je genijalno ... sta njima sve prolazi kroz glavu da mi je znati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim sa videla klip,sebe sam zamislila,jer ovaj moj mali pokazuje neke znake da bi mogao takav da postane,ali samo samnom <_<

ali je genijalno ... sta njima sve prolazi kroz glavu da mi je znati :)

Uvek se pitam o čemu razmišlja kad pravi fazone. Ova moja uvek, ali uvek izvodi kad je tu moj tata, tačno zna da je slab na nju i to je igranka bez prestanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada su vasi klinci prohodali?U kom mjesecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.