Porodilište "Višegradska" - Beograd

odgovora

Objavljeno

NEMA GA VISE NIJE SA NAMA!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Andrijana :(:(:(:(:(

Jako mi je zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema odgovarajućih reči. Žao mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NEMA GA VISE NIJE SA NAMA!!!!!!!!!!!! :(:(:(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andrijana žao mi je!!! :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andrijana, moje saučešće

Ne postoje reči utehe, ali ne odustaj od potomstva!

A za ovo sa lekarima želim ti svu sreću i nadam se da će mu u najmanju ruku biti oduzeta licenca za stalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje iskreno saucesce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskreno saucesce,znam da ne postoji nista sto bi sada utesilo tebe i tvoju porodicu ali ima Boga,mali je andjeo sigurno na mnogo boljem mestu nego sto je ovaj surovi svet,a ako taj sto sebe naziva doktorom ne odgovara sad odgovarace kad mu dodje sudnji dan.Kao i svi oni koji stoje uz njega i koji ga stite.Neka te ovo samo ojaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za malenog andjela d020.gif

iskreno saucesce, ne znam sta reci, saljem puno snage za dalju borbu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje saucesce i snage da majka prebrodi to i izgura istinu na videlo :( A lekari...ma nemam komentar, bolje da ne pocinjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskreno saucesce! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje saučešće... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andrijana,da ne bi sve ostalo na podrsci iskazanoj recima,a posto i advokati i sudski procesi kostaju mnogo,ne bi bilo lose da otvoris ziro racun na koji bi sav ovaj narod koji je uz tebe mogao da uplati novac,koliko ko moze,kako bi ti se pomoglo da sve ovo isteras do kraja.I zbog Stefana,i zbog tebe i za svu onu decu i majke kojima ne daj Boze moze da se desi da zapadnu u ruke ovakvim lekarima.Da pomognemo da se ovakve stvari vise ne ponove.Nadam se da se ostale clanice slazu samnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NEMA GA VISE NIJE SA NAMA!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Andrijana, tužna vest, a mislila sam na bebicu i nadala se da će se izvući. Primi moje iskreno saučešće... :(:(

Andrijana,da ne bi sve ostalo na podrsci iskazanoj recima,a posto i advokati i sudski procesi kostaju mnogo,ne bi bilo lose da otvoris ziro racun na koji bi sav ovaj narod koji je uz tebe mogao da uplati novac,koliko ko moze,kako bi ti se pomoglo da sve ovo isteras do kraja.I zbog Stefana,i zbog tebe i za svu onu decu i majke kojima ne daj Boze moze da se desi da zapadnu u ruke ovakvim lekarima.Da pomognemo da se ovakve stvari vise ne ponove.Nadam se da se ostale clanice slazu samnom

Sa ovim se u potpunosti slažem i svakako podržavam i pomoćiću ću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje saucesce! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskreno saucesce! :(

Strasno kako su bezobrazni i nemarni! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Zaista mi je zao zbog svega...

Dr.Milicevica poznajem jer sam odrzavala trudnocu na odeljenju u Visegradskoj gde i doticni radi.

I ja sam imala negativno iskustvo sa njim i kada sam se zalila za vreme vizite pred glavnim dr tog odeljenja greska je bila ispravljena ali sam posle dobila takvu grdnju od glavne sestre.Na kraju sam ja morala da se izvinjavam.Ali tako vam je kada nemate vezu i novac a zavisite od NJIH.Oni su sujetni,ne vole se medjusobno ali kad dodje "stani-padni" drze se zajedno i cutanjem stite jedni druge.

U svakom slucaju vam zelim mnogo srece u borbi sa NJIMA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je ...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stigao mi je odgovor za reviziju slucaja i stoji da je doslo do stamparske greske u datumu ali su mi poslali izjavu dr srboljuba milicevica koja ni malo ne lici na prethodnu verziju i u kojoj priznaje da me je zatvorio ali zbog toga da nebih " uznemiravala" ostale! izjava izgleda ovako: " dana 12.01.2011. bio sam u sastavu dezurne lekarske ekipe u svojstvu starijeg dezurnog lekara specijaliste ginekologa akusera u porodilistu. tokom obavljanja dezurstva koje je pocelo u 14:30h prvi put sam se sreo sa andrijanom kamber kod koje je porodjaj proticao uredno. zapoceo sam razgovor sa pacijentkinjom sa ciljem da je umirim. komunikacija je bila nemoguca, pacijentkinja je odbijala saradnju. zamolio sam prisutne studente da napuste ovaj boks i babica i ja smo izasli ispred boksa u radni prostor a vrata od boksa smpo zatvorili kako nebi ova pacijentkinja uznemiravala ostale trudnice vikom a i da bi babica mogla da me obavesti o pojedinostima i detaljioma vezanim za ovu pacijentkinju." ..... kako je odjednom sad dosao u 14:30h a prosli put izmedju 20-21H ? koje su to pojedinosti i detalji koje je babica trebala da prenese doktoru iza zatvorenih vrata boksa????? dali ima para ili nema??? opet su probali da mi zamazu oci ali nema sanse !!!!!!!!

B):angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Winieana, pravda ima sporu ali dugačku ruku. Samo se plašim da ova zemlja nikako ne štiti sve jednako. Čini mi se da ovde vlada pravilo kao i u "Životinjskoj farmi" Orvela odnosno: "svi su jednaki a neki su jednakiji" :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve se vise upetljava u svoje lazi...Samo ne odustajte na kraju ce istina izaci na videlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke treba mi pomoc....imam zakazan ctg u visegradskoj....da li mi je za to potreban uput..?ja sam inace vojni osiguranik...pa ne znam kako to ide.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.