Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Pa imaš zanimanje...nema veze što nemaš trenutno zaposlenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dipl. pravnik a radim kao HR u hotelu sa 4*, sad sam na bolovanju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolvent ekonomskog fakulteta, smer marketing, na dobrom putu da mi zanimanje postane "večiti student", jer bebac mi baš i ne ostavlja puno vremena za učenje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolvent ekonomskog fakulteta, smer marketing, na dobrom putu da mi zanimanje postane "večiti student", jer bebac mi baš i ne ostavlja puno vremena za učenje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze sto neces odmah zavrsiti. Stavi to sebi u zadatak, da u sledecih godinu dana polozis nekoliko ispita. Kad pocnes sa uspesima, vuci ce te dalje. Nije ti stao zivot kad si dobila bebu, samo se malo usporio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, enav! :rolleyes:

Nije beba problem- beba mi je svakako najvažnija od svega! Za to sam sama kriva, jer nisam prethodnih godina dobro definisala svoje prioritete, pa sam puno vremena trošila za posao (koji u suštini stvarno volim, radila sam 2 godine na lokalnoj televiziji kao autor jedne dečje emisije), a bila sam aktivna i u jednoj NVO. S druge strane, što se fakulteta tiče, moja lenjost i nezainteresovanost (pored nedostatka vremena) dolazi od toga što su od 35 ispita samo 3 konkretno vezana za marketing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, ne znam kako na tvom fakultetu funkcionišu stvari, ali moram da ti kažem jedno svoje zapažanje. Profesori na Ekonomskom fakultetu u Nišu umeju da budu veoma blagi prema trudnicama i da im daju solidne ocene za osrednje znanje. Vidim da si u 22. nedelji, pa pokušaj da iskoristiš svoju trudnoću za lakše polaganje ispita! Ja sam na žalost kasno primetila blagonaklonost profesora prema trudnicama, pa nisam to iskoristila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo opušteno! Biće, sve u svoje vreme. Ništa ne može da bude važnije od bebe! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene niko nije blagonaklon prema trudnicama, cak me jedan prof. pitao sta ce meni diploma kad sam trudna... Strasno...

Ja sam diplomirani filolog-arabista, upisala sam ja i master, ali od toga do juna nista, ne mogu na ispite, jer ne smem da ustajem... A na april sveze porodjena ne racunam... :)

Posao ce morati jos da priceka... Mada smatram da sam daleko dogurala sa svoje 23, diplomirala, udala se, cekam bebu, jos "samo" posao da nadjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Student pedagogije, 4-a godina, od maja apsolvent. Trenutno 7. mesec :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DIPLOMIRANI FILOZOF, PROFESOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene niko nije blagonaklon prema trudnicama, cak me jedan prof. pitao sta ce meni diploma kad sam trudna... Strasno...

To je izgleda tako kod filologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je izgleda tako kod filologa.

Izgleda.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3 ispita do kraja,na ekonomskom fakultetu,smjer turizam,u Banja Luci.Trebala sam to davno zavrsiti,ali prvo beba,pa mi umro tata,a sad lijenost.Ali valjda cu se natjerati da zavrsim.A sada sam kao i vecina nas,domacica.Mada,se nadam skorom zaposlenju.Drzite mi palceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolegice, turizam...uf, nema kod na love za taj vid.... ja sam na PMF-u završila...isto BL...pozz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolegice, turizam...uf, nema kod na love za taj vid.... ja sam na PMF-u završila...isto BL...pozz...

Kod Rajka Gnjata,ha?! :blink: Nista koleginice,nego zapocinjati neki zajednicki biznis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tada je bio samo profesor... ;) ali slabo nam je to...ja sam se prešla u drugu profesiju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vaspitacica,radim vec 13 godina :huh: ala vreme leti... upisala sam i faks, ostala mi cetvrta godina (stala sam zbog para),ma zavrsicu to. ;) Pocinjem da radim za mesec dana. Volim svoj posao, ali mi se bas neide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam po zanimanju diplomirani ekonomista. Zaposlena sam već skoro 3 godine u javnoj upravi. Trenutno sam na porodiljskom bolovanju i slobodno vreme provodim uglavnom za računarom. Inače radila sam sve do 36 nedelje trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stala sa studijama prava na trecoj, a srednju ekonomsku imam. Ali nisam odustala, resila sam da se, kad deca malo porastu, posvetim tome :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani pravnik, radim u struci smiley3480.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Graficki dizajner,a lepota mog posla je sto mogu da radim od kuce :D A od hobija volim da gajim cvece u mojoj bastici ,odbojka,heklanje... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim kao visi referent za ostvarivanje prava iz zdravstvenog osiguranja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.