Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Apsolvent defektoloskog fakulteta, jos jedna mrva pa cu biti dipl. specijalni pedagog.

ovo nisi trebala javno da saopštiš tek sad ima da grunemo sa pitanjima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocete da dodjete ovamo??? ;)

Jao, ja bih se sutra spakovala i dosla, ali mm-u treba vecnost...Ustvari, kad ima posla onda mu ne pada na pamet, a kada nema, onda bi i on sutra krenuo. Muskarci?!?! Ponekad mrzim sto mi neke stvari zavise od njega.

Kapiram da bih ja sa mojim radnim iskustvom lako nasla posao tamo, samo mi fali da malo vise komuniciram na engleskom jer zadnje 3 godine bas sam pauzirala. ;)

Sad cu da se bacim na to polje, uradicu svoj CV valjano, pa nek ide u promet.

A mislim da bi se ti i ja lepo druzile. :P Mada, po onoj prici, najvise me privlaci Kuwait.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolvent defektoloskog fakulteta, jos jedna mrva pa cu biti dipl. specijalni pedagog.

super, to sam i ja htela da studiram ( tj da radim sa gluvo nemom decom)ali mi je skolski psiholog savetovao nesto drugo jer sam previse emotivna :) pa sam probala pedagogiju ali nisam uspela tj nisam sacekala da se spusti crta inace bi upala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mm mogu da ubedim samo ako u Omanu duva vetar zbog windsurfa :lol: A znam da duva vetar, na takvoj je poziciji.

Ja bih aplicirala za svasta nesto jer imam radnog iskustva 20 godina, ali je problem sto to radno iskustvo ne mogu da dokumentujem. Znas kakve su bile '90.te...

Jel bese u Omanu zena moze da 'sponozrise' muza? ;)

Uh, da!!! Rado bi se prihvatile te kafe, majke mi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ako TI prvo NJEGA zaposlis, onda nema problema, mozete gde god hocete ;)

Ja sam u ime mm aplicirala i ja sam ga "zaposlila" :lol:

:lol: :lol: :lol: Yeeeeeeeeeeeeeeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA sam Visi zubni tehnicar-proteticar i na zalost nisam nikad radila u svojoj struci... za rad u ovoj struci treba debela veza.... a ja je na zalost nemam... :( dok sam studirala svi su obecavali da ce me zaposliti a kada sam zavrsila prave se ludi... radila sam u Telekomu 3 ipo godine preko omladinske i posrednika i kada sam ostala trudna potpisala sam neki ugovor na godinu dana koji istice sad u decembru, tako da 31.12. dobijam otkaz iako mi bebac ima 5 meseci... tako da od 1.1.2012. idem na biro... Zemlja SRBIJA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne radimo za Bebac, ovdje smo isto kao i vi...zabave, druženje i učenja radi...ništa drugo...Kruh svoj svagdašnji zarađujemo svako na svoj način...ali preko bebca ne... :)

E to sam mislila,hvala na odgovoru!I jos jedno pitanje za sve na forumu cime se bavite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to sam mislila,hvala na odgovoru!I jos jedno pitanje za sve na forumu cime se bavite?

Eeee... Za ovo moraš da čitaš ovu temu, da se na ponavljamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ja ću da "obnovim" :D

A iskreno se i ne sećam da li sam pisala na ovoj temi ikad :D

Dakle bavim se izradom bizni planova, investicionih prijekata i studija izvodljivosti i naravno računovodstvom (za potreme mm)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani turizmolog...koji je u struci radio 2 godine, sada je izvršena preorjentacija....radim u marketingu jedne telekomunikacione kompanije... :) Ali i dalje mi je ostala težnja ka radu u turizmu i razvoju seoskog turizma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ekonomski tehničar-nikad nisam radila u struci,radim u pekari :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.. i razvoju seoskog turizma...

A da li imaš ozbiljen namere tj planove da nešto poput tvojih roditelja, odeš na selo i otvoriš neki svoj pansion?

Marina, jel ti nekad bude krivo što ne radiš u struci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da li imaš ozbiljen namere tj planove da nešto poput tvojih roditelja, odeš na selo i otvoriš neki svoj pansion?

Ovako...da tako nešto pokreneš kod nas, nemoguća misija trenutno, odnosno, nemam zemlju na privlačnom terenu, kao što je npr. ovaj:

KLIK

Čovjek se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu...sada su mu objekti puni cijele godine...

Što se tiče Hrvatske i sela gdje su moji roditelji, hm...možda za desetak godina, kada skroz iščezne nacionalna relacija...ako dođe do toga...

Uglavnom...to mjesto je turistička oaza...banjsko-lječilišni kompleks, što se nadam da će za koju godinu doživjeti svoj procvat...

Sebe u turizmu, u Republici Srpskoj, ne vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee... Za ovo moraš da čitaš ovu temu, da se na ponavljamo ;)

ivančice pitanje je bilo postavljeno u drugoj temi ali je prebaceno ovde :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivančice pitanje je bilo postavljeno u drugoj temi ali je prebaceno ovde :unsure:

Verujem bilo u SPECIJALNIM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivančice pitanje je bilo postavljeno u drugoj temi ali je prebaceno ovde :unsure:

Zato što ovdje pripada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel vidite kako smo mi ažurni... (mislim na admine-moderatore) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ekonomski tehnicar radim kao knjigovodja vec 7 godina.Filipa imas super zamisao za posao seoski turizam je buducnost,Slovenci to masovno rade a i kod nas je počelo da zazivljuje od kad su se Crnogorci odvojili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina, jel ti nekad bude krivo što ne radiš u struci?

Ma kakvi,ne volim računovodsvo,nekad su me zanimale banke,pa sam zbog toga upisala ekonomiju,ali nisam računala na dolazak ovamo. Sada me jedino zanima stanje računa u banci :D ali ne i rad u istoj :lol: U principu radila bih većinu poslova da moram.

Krivo mi bude samo da ustanem u 3 ujutru i ništa više,a kad ustanem,ustala sam tako da mi je posao laganica. Ne volim poslove koji nose preveliku odgovornost,ja sam ti tip koji bi radio sve samo da od mene ne zavisi direktno neko drugi. Znači što manje izgubljenih živaca na poslu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel vidite kako smo mi ažurni... (mislim na admine-moderatore) ;)

Kao brzi Gonzales :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem bilo u SPECIJALNIM?

bas tako ja da pitam kad ono ....nema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi,ne volim računovodsvo,nekad su me zanimale banke,pa sam zbog toga upisala ekonomiju,ali nisam računala na dolazak ovamo. Sada me jedino zanima stanje računa u banci :D ali ne i rad u istoj :lol: U principu radila bih većinu poslova da moram.

Krivo mi bude samo da ustanem u 3 ujutru i ništa više,a kad ustanem,ustala sam tako da mi je posao laganica. Ne volim poslove koji nose preveliku odgovornost,ja sam ti tip koji bi radio sve samo da od mene ne zavisi direktno neko drugi. Znači što manje izgubljenih živaca na poslu

Ti si moj covek 100% :D I ja kazem mm-u da me vise ne zanima prevodjenje,zbog njega sam se dobro udala i meni dosta :D Sad bih da radim u nekoj kafani il' tako nesto, da imam dodira sa odraslim ljudima <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si moj covek 100% :D I ja kazem mm-u da me vise ne zanima prevodjenje,zbog njega sam se dobro udala i meni dosta :D Sad bih da radim u nekoj kafani il' tako nesto, da imam dodira sa odraslim ljudima <_<

:lol: ti si luda skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, kako lepo zanimanje... :)

Jeste lepo je, samo se nešto plašim da neću uspeti da se zaposlim u struci, ali dobro biće kako bude :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam gradjevinski tehnicar za niskogradnju koji nikada nece raditi u svojoj struci :) A da budem iskrena, nikada mi ni nije bilo nesto posebno interesantno zanimanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.