Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Wow, dje me nadje?! :lol:

ma posla ima svuda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Pa,ti si blesava skroz.

ma posla ima svuda :P

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj i ja da se zapljunem :)

diplomirani defektolog-specijalni pedagog (to su vam oni što rade sa poremećajima u ponašanju :P ) i imam dve godine edukacije iz psihoterapije....

a inače radim u fotokopirnici :D i sad sam na bolovanju.....

šta da se radi, tu smo gde smo :)

Auuu, znaci to mi je perspektiva kad diplomiram :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za poslednjih deset godina radila sam kao konobarica, kucna pomocnica, prevodilac, bebi siterka, trgovac i sve vreme dajem casove engleskog osnovcima i srednjoskolcima. Svasta jel da? :D

Svaka čast!!!

Tako se mi snalazimo i pored diplome :)

Ja takodje drzim sacove engleskog jezika i informatike za pocetnike, prevodim, pisem sastave, diplomske, maturske, cuvala sam decu, sada cuvam svoje, nekada idem nocu na farmu pilica da utovaram 2000 pilica u transportne gajbe, kuvala ajvar pa prodavala i tako.

Ninuska.h i tebi svaka čast!

Juce sam se bas rastuzila, kaze meni snaha, njena drugarica zavrsila faks i trazi posao da cisti jos jedan kafic (jedan vec cisti) jer ne moze naci posao :(:(:(

Nani ništa strašno, posla se ne treba bojati, a i da se zaradi svoj dinar. Kako god bile male pare, njene su i to mnogo znači. to je za početak a ne trajno, a i naučiće da ceni i druge i bolje poslove.

Ja sam po zanimanju geometar.Inace ne znam nista da radim,nikada nisam ni dana radila i bas se osecam beskorisno.Mada kad bih morala,mislim da bih se dobro snasla.Ne znam sta je sa mnom,ja sam neki izrod iz porodice,svi nesto rade samo ja nista.Ponekad se osecam bzv zbog toga.

Ja iskreno mislim da tebi prija što ništa ne radiš ;) Nije baš da ne znaš ništa da radiš, kad zaljuljaš forum, to se ljulja tri dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za poslednjih deset godina radila sam kao konobarica, kucna pomocnica, prevodilac, bebi siterka, trgovac i sve vreme dajem casove engleskog osnovcima i srednjoskolcima. Svasta jel da? :D

Super, samo neka se radi....ja sam bila kondukter 6 mjeseci kada sam završila faks... :lol:

U mom komšiluku poznajem jednu gospođu koja je razvila biznis čišćenjem grobova, to su najčešće grobnice advokata, doktora...koji samo dođu vikendom i žele zapaliti svijeću...sada je uključila i svoju kćerku jer ne stigne sama..a i kupila im je auto da im bude lakše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu, znaci to mi je perspektiva kad diplomiram :/

ma ne mora da znači :) i ja sam svašta radila, kao i većina ovde... od kafića i igraonica, preko raznih firmi, statirala u publici za 300 dinara, delila flajere i tako... pa sad u kopirnici... mada sam se tamo zadesila pa tamo i ostala kada sam zatrudnela... nisam imala kada ni da tražim posao u struci....

i sada radim od kuce kada ima šta da se radi, kucanje, pisanje seminarskih i diplomskih (pa ako nekom treba preporučite :P ), za jednu web dizajn kuću updejtujem sajtove i tako... dođe sa svih strana poneki dinar :D

ma važno da se radi... imaš parice, nije dosadno i umeš da ceniš sve oko sebe mnogo više nego kada neko radi umesto tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma važno da se radi... imaš parice, nije dosadno i umeš da ceniš sve oko sebe mnogo više nego kada neko radi umesto tebe...

Upravo kako sam već napisala. Bravo. A kad prođe bolovanje, ko zna, možda samo iskrsne dobra prilika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u pet sopu, najsnabdevenijem u NS i uzivala sam jer obozavam zivotinje i kad dodjem na posao kao da sam dosla na relaksaciju. Nakon toga sam otisla u cuveni "Todor", opsta katastrofa. Radili smo bez slobodnih dana, fiksnog radnog vremena, taman dodjem kuci-zovu me da se vratim na posao itd.

Sada sam zaposlena kod mm u optici- pregledi i prodaja naocara i svih vrsta stakala. Medjutim, nudi mi se posao u struci, u drzavnom sektoru, pa cemo da razmotrimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u pet sopu, najsnabdevenijem u NS i uzivala sam jer obozavam zivotinje i kad dodjem na posao kao da sam dosla na relaksaciju. Nakon toga sam otisla u cuveni "Todor", opsta katastrofa. Radili smo bez slobodnih dana, fiksnog radnog vremena, taman dodjem kuci-zovu me da se vratim na posao itd.

Sada sam zaposlena kod mm u optici- pregledi i prodaja naocara i svih vrsta stakala. Medjutim, nudi mi se posao u struci, u drzavnom sektoru, pa cemo da razmotrimo.

Ako voliš svoje zanimanje i da radiš u struci, super ponuda. Nadam se samo da je dobrostojeća firma, da ne razmišljaš za godinu dana kako ćeš dalje, ako se broj zaposlenih počne najednom smanjivati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce biti sve ok, u pitanju su Zeleznice Srbije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce biti sve ok, u pitanju su Zeleznice Srbije.

U danasnje vreme, bolju ponudu nisi mogla da dobijes. Drzavne firme su jedine sigurne. Mozda plata i nije svuda na zavidnom nivou, ali, znas i sama kolika je kriza. Ranije nikad nisam bila za drzavne firme, ali se je sada takva situacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ewo i ja da se upisem ovdje ;)

Profesor engl jezika i knj. diplomirala 2007, od tada do ove godine radila u skoli ( tacnije 2), u julu ostala bez posla :unsure:

Nemam neko veliko radno iskustvo ali zivot je preda mnom kbsz ( kao da imam 20) :lol::lol:

E zaboravih, radila sam nesto volonterski 2 mjeseca, kao prevodilac, dok sam studirala...Inace, dajem casove engl (to je dobra zarada, kad ima posla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E najzad sam i ja konkurisala za master! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E najzad sam i ja konkurisala za master! :D

Bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene.

Bebo Dimic, samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da i ja dodam.. Mm vec neko vreme ide na razne edukacije u DE, pa odlucih da ga podrzim da ode na doktorat tamo, a da ja uradim svoj master, ili domasterizaciju isto tamo, kad vec idemo. gledala sam sta se nudi od predmeta i stvarno mi se svidja i ako budem mogla to da izvedem, necu ni pomisljati da upisujem ovde. To je neki plan za sl.skolsku godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocete da dodjete ovamo??? ;)

Mogu ja? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavrsila sam srednju skolu i fakultet (svetsku knjizevnost i klasiku) na dalekom zapadu. Trenutno pisem doktorat iz oblasti klasicne knjizevnosti na jednom fakultetu na malo blizem zapadu :lol: ... a zivim i radim na malo daljem bliskom istoku, hehe :P

Po profesiji sam trenutno profesor - do prosle nedelje profesor engleskog, od ove nedelje profesor nekih predmeta iz oblasti komunikacija :) ... ovo se ja sada hvalim :rolleyes: Moram, veoma mi se dopada ovo sto sada predajem i bas se lepo osecam :)

Pre toga sam svasta nesto radila, radim od svoje 16 god. Pocela sam kao prodavacica u butiku donjeg vesa, pa prodavacica u butiku cipela (i za odrasle, i za decu), recepcionarka za advokatsku kancelariju, sekretarica/asistent u jednoj medijskoj kuci, pravila sam i prodavala kafu (ako ikada pozelite chai latte da znate kome mozete da se obratite , cak sam i preko telefona prodavala novine uglavnom nezainteresovanim i veoma nadrndanim ljudima iz telefonskog imenika :rolleyes: ... Posle faksa sam radila kao zamena u osnovnoj skoli, pa posle izvesnog vremena kao ucitelj u jednoj drugoj osnovnoj skoli, pa onda kao nastavnik dramskih umetnosti u visim razredima osnovne skole ... i evo me konacno sada tu gde sam

Trenutna zivotna ambicija na profesionalnom polju - da zavrsim disertaciju i odsustvujem sa posla bar 3-5 godina. Hocu neko vreme samo da pazim bebe i naucim svasta nesto da kuvam ... jos kada bih za vreme tog odsustva napisala i koju knjigu, to odsustvo bi verovatno postalo vecno, hehe :rolleyes:

Moja profesionalna ambicija je da se "dokopam" Bliskog istoka... :D

Elem, ja sam diplomirala arapski jezik i knjizevvnost, pa nije ni cudo odakle se stvorila ta ambicija. Tako da zivis moj zivotni san :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani matematicar- profesor matematike....trenutno na porodiljskom, a od sledeceg polugodista opet idem "za katedru"...mmm, jedva cekam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prof matematike u srednjoj školi.

Pozdrav koleginici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani matematicar- profesor matematike....trenutno na porodiljskom, a od sledeceg polugodista opet idem "za katedru"...mmm, jedva cekam! :D

keka i taya.....pozdrav koleginicama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još četiri ispita i biću diplomiani inženjer pejzažne arhitekture i hortikulture :) Pa posle, kako bude :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još četiri ispita i biću diplomiani inženjer pejzažne arhitekture i hortikulture :) Pa posle, kako bude :rolleyes:

O, kako lepo zanimanje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za IvanaKK:

Šta si po profesiji?

P.S.-Izvini ako si već pisala negde, a ja opet pitam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za IvanaKK:

Šta si po profesiji?

P.S.-Izvini ako si već pisala negde, a ja opet pitam...

Apsolvent defektoloskog fakulteta, jos jedna mrva pa cu biti dipl. specijalni pedagog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.