Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Pitanje za sve : Koliko kosta karta do Afrike ? :D Hocu i ja u Afriku :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Ti ne mož' da ideš u Afriku, tamo da te pojedu malarični komarci, i da te smaraju crnci. :D

Ostaješ ovde da kuvamo boraniju. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti ne mož' da ideš u Afriku, tamo da te pojedu malarični komarci, i da te smaraju crnci. :D

Ostaješ ovde da kuvamo boraniju. :lol:

Pa sad kolko crnci smaraju to je diskutabilno :lol: ali ajd ostacu zbog boranije ako nista drugo :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Filipu:

Kako je na novom radnom mestu? Jesi li se privikla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za Filipu:

Kako je na novom radnom mestu? Jesi li se privikla?

Slabo, osjećam se kao uljez, a ne volim to. Svi me tako doživljavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa nisam u toku...kakvo je to novo radno mesto??? Žao mi je što se tako osećaš... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slabo, osjećam se kao uljez, a ne volim to. Svi me tako doživljavaju...

:(

Nadam se da će uskoro biti bolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slabo, osjećam se kao uljez, a ne volim to. Svi me tako doživljavaju...

To je normalno kada se pojavi neko nov , posebno ako ste blisko povezani ... tj ako delite prostorije ... za mesec dva ce se i to promeniti , pusti ih da te upoznaju ... Srecno !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke...ista smo mi služba, samo sam ja bila na nekoj drugoj lokaciji, tako da je bila "kontrola" na daljinu, a sada sam uz njih... :(

I to je odmah strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa nisam u toku...kakvo je to novo radno mesto??? Žao mi je što se tako osećaš... :(

Ma isto radno mjesto, samo naglo promjenjena lokacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kratko i jasno - medicinska sestra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam polozila poslednji ispit, jos malo pa cu biti Diplomirani Dizajner medija u obrazovanju :)

A srednjoskolsko obrazovanje mi je donelo titulu Elektotehnica racunara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam zavrsene dve srednje skole- pravno birotehnicku i saobracajnu- saobracajno transportni tehnicar-otpravnik vozova. Prvu sam zavrsila redovno, a drugu vanredno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam polozila poslednji ispit, jos malo pa cu biti Diplomirani Dizajner medija u obrazovanju :)

A srednjoskolsko obrazovanje mi je donelo titulu Elektotehnica racunara

Cestitamo na polozenom poslednjem ispitu!! Secam se svog :rolleyes: To je bilo pre 2,5 meseca :lol: Divan osecaj! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam polozila poslednji ispit, jos malo pa cu biti Diplomirani Dizajner medija u obrazovanju :)

A srednjoskolsko obrazovanje mi je donelo titulu Elektotehnica racunara

cestitam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koleginice :P Ja sam apsolvent vec par godina na visoj :P

Laboratorijski tehnicar, nezaposlena, ocekujem bebicu, pa posle videcemo,sada sam juna i zavrsila srednju.

Nego Viki htela bih da cujem tvoje misljenje- Htela bih da sledece godine upisem visu medicinsku,kad beban napuni eto nekih godinu dana,sada je to bilo neizvodljivo, jer se predavanja po novom moraju pohadjati, a srce bi mi se raspuklo da ostavim bebu od mesec dana kuci da place gladna dok sam ja na visoj, porodicu se verovatno sledece nedelje, sto znaci da kad krenu predavanja ne bi ni mesec dana imao. Ne znam koji smer, mozda opsti posto mi deluje da cu se sa njim najlakse zaposliti, to mi je jako bitno, sa smerom laboranta ovde je tesko. Bila sam odlicna za vreme cele srednje skole i mislim da bi bila prava steta da na njoj ostanem, jer znam da mogu vise. A volim medicinu i ne mogu sebe da zamislim da u zivotu radim nesto drugo. Da li mislis da bih sa bebicom mogla da krenem i zavrsim visu? Mislis li da je izvodljivo da ne zapostavim porodicu, jer mi je ipak na prvom mestu, da mogu malo i da zivim pored ucenja i obaveza oko kuce, bebe? Olaksavajuca okolnost mi je sto visu imam u Cupriji, koja je na 15 min voznje od mesta u kome zivim, a i mama je blizu mene, planiram da bebca ponekad i kod nje ostavim... Sanjala sam o tome da se prekvalifikujem/doskolujem za patohistologa, ne znam kako bih to mogla da izvedem i gde? Ili to ili visa... Ili bilo koja prekvalifikacija-U OBLASTI MEDICINE, sa kojom bih mogla da se zaposlim...

Ako jos neka od vas ima iskustva sa zavrsavanjem medicine posle udaje i dobijanja bebe, znacilo bi mi vase iskustvo i savet!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam diplomirani tehnolog prehrambenih proizvoda.Trenutno sam na trudnickom bolovanju kao pripravnik.Zadovoljna sam poslom,ali s obzirom da radim u vrlo neprijatnom okruzenju,posao mi je nekada vrlo zamoran.U pocetku sam se osecala kao neki uljez,mada i komunikacija izmedju mojih kolega nije nista na boljem nivou.

Ne znam sta ce biti dalje,ne plasim se da izgubim posao,ako se to desi desilo se.

Inace zarko zelim da otvorim nesto svoje,makar jednu pekaricu.Ne volim da radim za drugoga i strepim da li ce mi produziti ugovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Marijachi, aposlutno znam kako ti je...nema tu baš nekog posebnog savjeta...

Ja samo sebi kažem...samo neka se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravnik sam po zanimanju,ali sam jos uvek nezaposlena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam apsolvent defektologije....nadam se ne dozivotni. Ne radim, ali sam radila svaaasta nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam apsolvent defektologije....nadam se ne dozivotni. Ne radim, ali sam radila svaaasta nesto.

Sta je to ''svasta nesto"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravnik sam po zanimanju,ali sam jos uvek nezaposlena :(

Da čovek ne poveruje...jesi li bar stažiranje obavila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je to ''svasta nesto"?

Za poslednjih deset godina radila sam kao konobarica, kucna pomocnica, prevodilac, bebi siterka, trgovac i sve vreme dajem casove engleskog osnovcima i srednjoskolcima. Svasta jel da? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za poslednjih deset godina radila sam kao konobarica, kucna pomocnica, prevodilac, bebi siterka, trgovac i sve vreme dajem casove engleskog osnovcima i srednjoskolcima. Svasta jel da? :D

Jeste :) Meni je to super. Postujem raznovrsno radno iskustvo. To je dokaz da se osoba ne boji ni jednog posla i ostavlja opsti utisak sposbnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idemo u Afriku da sadimo papriku! :lol:

Nevazan je jezik. To se nauci. Vazna je odluka, cilj i volja. Ko se posla ne stidi ima sta da se radi medj bogatima. Meni je dosta price o karijeri i glupostima o zanimanjima. Idem tamo gde ima ko da me plati i kraj price.

Naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste :) Meni je to super. Postujem raznovrsno radno iskustvo. To je dokaz da se osoba ne boji ni jednog posla i ostavlja opsti utisak sposbnosti.

Hvala, ja se vodim onim "Sto vise znas, vise vredis!" I nekako sam uvek radoznala i volim svasta da isprobam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.