Zanimanje

odgovora

Objavljeno

diplomirani pravnik, na postdiplomskim, mada sam sad zaokupljena mojom princezicom... ali vec trazim posao u struci, koji ce da me ceka kad malo porastemo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam muzicar,ne diplomirani vaspitac,radila sam do prve trudnoce u svojoj prodavnici i kao trgovac,a u slobodno vreme volim da oslikavam staklo!U dusi sam umetnik i zbog toga sam,verovatno,cesto i ne shvacena!Pocevsi,ponekad, i od svog muza(a muzicar je),preko svih ostalih m1516.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam muzicar,ne diplomirani vaspitac,radila sam do prve trudnoce u svojoj prodavnici i kao trgovac,a u slobodno vreme volim da oslikavam staklo!U dusi sam umetnik i zbog toga sam,verovatno,cesto i ne shvacena!Pocevsi,ponekad, i od svog muza(a muzicar je),preko svih ostalih m1516.gif

Ja nisam ni muzicar, ni umetnik, ali sam vrlo cesto neshvacena :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grficki dizajner,srednja skola,fakultet me nikada nije zanimao,upisala sam knjizevnost samo da bih dokazala roditeljima da mogu da upisem fakultet :lol: radila sam milion poslova posto radim od svoje 16-te god. Naravno naj duze sam se zadrzala u KAFANI :lol: Iako svi imaju predrasude o konobaricama,ja sam taj posao zaista volela i radila ga sa uzivanjem. Naravno sve ima svoju granicu,kada sam izucila zanat i naslusala se bezbroj zivotnih prica za sankom,pocela sam da radim u jednoj veledrogeriji i tu sam i ostala do danas. Inace suprug i ja drzimo sportski klub za decu koji je naj,naj...vrlo sam objektivna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grficki dizajner,srednja skola,fakultet me nikada nije zanimao,upisala sam knjizevnost samo da bih dokazala roditeljima da mogu da upisem fakultet :lol: radila sam milion poslova posto radim od svoje 16-te god. Naravno naj duze sam se zadrzala u KAFANI :lol: Iako svi imaju predrasude o konobaricama,ja sam taj posao zaista volela i radila ga sa uzivanjem. Naravno sve ima svoju granicu,kada sam izucila zanat i naslusala se bezbroj zivotnih prica za sankom,pocela sam da radim u jednoj veledrogeriji i tu sam i ostala do danas. Inace suprug i ja drzimo sportski klub za decu koji je naj,naj...vrlo sam objektivna :P

I ja sam radila u kafani... Nisam taj posao voljela, ali kada sam jednom rijesila da se skinem sa "grbace" roditeljima, i da sama trosim svoj dinar, nije bilo nazad... A poslije sam vidjela da taj posao ne mora da bude los, i naucila da uzivam uz svoje kolege i redovne goste... Bilo je to stvarno lijepo vrijeme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok sam studirala radila sam u par kafana, bilo je to divno vreme, a i super osećaj zaradjivati svoj prvi novac a uz to se jako dobro zezati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za vrijeme studiranja radila sam kao kondukter na jednoj liniji...bilo mi je super...jedan od veoma lijepih perioda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pred kraj srenje i na pocetku studija cistila jednu kancelariju i radila u gardarobi u jednom clubu :P i uzivala sam da zaradim kintu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za vreme studiranja radila sam u DVD klubu,osam meseci...Bilo je ok,radno vreme od 5 popodne do 11 uvece,plata cisto za dzeparac.Ostala trudna,vratila se kuci, tj udala i studije razvuuuuukla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace suprug i ja drzimo sportski klub za decu koji je naj,naj...vrlo sam objektivna :P

kakav sportski klub?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sledeceg utorka pocinjem da radim u kladionici a kolega ce mi biti moj muz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sledeceg utorka pocinjem da radim u kladionici a kolega ce mi biti moj muz :D

E pa cestitam! Vidim da si imala "stelu"! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sledeceg utorka pocinjem da radim u kladionici a kolega ce mi biti moj muz :D

O pa cestitamo sanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od sledeceg utorka pocinjem da radim u kladionici a kolega ce mi biti moj muz :D

Nek ti je sa srecom Sanjic! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam po zanimanju vaspitačica i radim u vrtiću. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Jako lijepo, znači imamo jednu mamu sa puno iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja cestitam!! Ako vam treba pomoc ti samo vikni i ja stizem!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Jako lijepo, znači imamo jednu mamu sa puno iskustva...

Da, da...radim već 5 godina. Rad sa decom je veoma zanimljiv, a njihova ljubav i pažnja su nešto najlepše što sam doživela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOOO Sanjce cestitam !!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanjice lepo,lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu vidjati muza celi dan :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemacki jezik i knjizevnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vaspitac,radim od 1999. u medjuvremenu sam izradjala decu,sada na bolovanju,pokusavam da postanem aktivna na forumu,odgajam decu,puno citam i verovali ili ne doskolovavam se i to sam u jeku ucenja za januarski rok.A kada ucim?hm,pa kad beba spava i kad uspem da se skoncentrisem pored buke decaka preko dana-znaci danju slabo,a nocu kad ih potrpam u krevete dok ne pocnu oci da mi se sklapaju i dok bebac ne pocne redovno nocno vristanje zbog zubica-opet znaci slabo.A sta cu biti kad ikako zavrsim isto sto i na pocetku samo sa malo vecom platom ukoliko tu povlasticu ne ukinu dok ja zavrsim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, super imaš i privatnog i profesionalnog iskustva sa decom. Dobro nam došla! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemacki jezik i knjizevnost

Dobro došla u naš klub filologa! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.