Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Draga Baca,

hvala puno na informaciji,mada tim oglasi u Poslovima uvek budu "namesteni "kako to neki vole da da kazu...ali sto se tice tih nazovi nastavnika,u to verujem jer sam imala priliku da radim sa njima,naravno nisu predavali engleski,vec muzicko ,likovno ili sta vec. Krecem vec krajem meseca da se raspitujem,pa videcemo...Hvala jos jednom :D

radim u skoli vec 6 godina,ne bih da te obeshrabrim,ali vecina tih radnih mesta koja izadju u oglasima vecneko popunjava tj vec radi .skole ti dodju kao mali klanovi,ako nisu u pitanju politicke igre,onda je to ,,znas li nekog?``.ZELIM TI PUNO SRECE KOLEGINICE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

profesor engleskog jezika i knjizevnosti,uskoro,nadam se, master u istoj struci.knjizevnost je moja velika ljubav.radim u osnovnoj skoli i to je posao koji volim i koji me ispunjava,ali cesto i frustrira.sa strane drzim privatne casove,to bi bilo to...od onih sam tipova koji zive OD posla ,a ne ZA posao,ali mi je izuzetno drago da sam pocela da radim u struci jos kao student i sto radim ono sto volim. :)

Evo i mene! DRAGA, mnogo je bitno da voliš da radiš svoj posao! Ja svoj obožavam i našla sam se u njemu 100% c014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radim u skoli vec 6 godina,ne bih da te obeshrabrim,ali vecina tih radnih mesta koja izadju u oglasima vecneko popunjava tj vec radi .skole ti dodju kao mali klanovi,ako nisu u pitanju politicke igre,onda je to ,,znas li nekog?``.ZELIM TI PUNO SRECE KOLEGINICE!

Upravo tako. Konkurs uglavnom raspisuju kada već imaju nekoga, samo da bi ga zvanično primili u radni odnos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Knjigovodja, radim u privatnoj firmi, trenutno na porodiljskom, ali se jula vracam na posao. A slobodno vreme...sta to bese?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam brend menadzer u jednoj izdavackoj kuci. luuuudooo dinamican posao! trenutno mi nedostaje malo te dinamike i upoznavanja novih ljudi, ali kad pomislim na svakodnevnu kolicinu stresa, prezadovoljna sam sto dane provodim sa moja dva omiljena lica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,a jà sam jos uvek djace!;))) Jedna buduca pravnica,ako bog da! A kazem djace zato sto Sam jos uvek srednjoskolka!nadam se da nisam jedina n'a forumu koja muci muku sa srednjom skolom! Mucim muku jer Sam zadnja godina a dala Sam je vanredno da bih sada bila presrecna zena, supruga i majka! Sa svega 20 godina! Ako ima nekoga u slicnoj poziciji neka mi se javi radi konsultacija, jer mi je potrebna pomoc! Kissss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci ako se budem ikad vracala za srbiju, tebe da angazujem da nas selite :)

naravno...u svako doba....a ako i drugima treba prevoz ili selidba pozovite nas

www.selidbe011.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam novi kolacic ovde... pa da se predstavim. Apsolvent slikarstva na ALU, upravo pokusavam da umuvam ucenje u moj raspored ali mi ni u mastanju ne polazi za rukom ( bebac ima 6 meseci za koji dan) Zelim da se zaposlim kao profesor crtanja i slikanja. Zavrsila sam i srednju umetnicku tako da sam dugo u ovim vodama. Imam svoj bend vec...uf nekih 7 godina, pevam u bendu. Tesko mi pada sto sam vezana za kucu i jedino me uzivanje u bebcu vadi da ne padnem u depresiju. Navikla sam da sam stalno u pokretu i da radim sa bendom. Ne odustajem od svojih planova pa makar se raspala od umora. Bas sam zavrsila snimanje spota pre neki dan... sa sve stomacinom koju jos imam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo,lepo prava umetnicka dusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prof. razredne nastave, diplomirala 2006., radila dve nedelje u struci..trenutno se bavim čuvanjem Steve i pripremam za novu bebicu.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam graficki tehnicar,a oduvek sam zelela da budem policajac.Medjutim bebac je sve poremetio.Razmisljam da upisem visu skolu unutrasnjih poslova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prof. razredne nastave, diplomirala 2006., radila dve nedelje u struci..trenutno se bavim čuvanjem Steve i pripremam za novu bebicu.. :lol:

Cele dve nedelje?! :D Meni je ostalo jos dva ispita da zavrsim isto to i znam da ce mi biti potrebno mnogo srece da nadjem posao u struci. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani pravnik/nezaposlena,u slobodno vreme MAJKA,to mi je sada omiljeno zanimanje,volim da kuvam,ucim tek polako,amaterski se bavim fotografijom,uzivam da slikam....i citam knjige,to obozavam! a025.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cele dve nedelje?! :D Meni je ostalo jos dva ispita da zavrsim isto to i znam da ce mi biti potrebno mnogo srece da nadjem posao u struci. :(

Hehe...cele dve..i to je bila sreća jer je ovde posao u ovoj struci jako teško naći.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe...cele dve..i to je bila sreća jer je ovde posao u ovoj struci jako teško naći.. :(

I ovde. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani ekonomista. Imala sam srece da sam se zaposlila dva meseca posle zavrsene vise skole, a fakultet sam nastavila i ujedno radila. Radim u racunovodstvu ali zelja mi je da predjem u komercijalu. S obzirom da radim u drzavnoj firmi, trenutno sam na porodiljskom i uzivam sa bebom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Diplomirani turizmolog, mada ne radim u struci...iako se nadam da ću jednoga dana i tu želju ostvariti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srednja Medicinska skola-Sanitarni tehnicar,a radim u osiguranju,ne bih da navodim ime osiguravajuce kuce,trenutno sam na porodiljskom bolovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljiva mama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ekonomista,visa skola.Ne radim,na zalost moju a na srecu mojih ukucana jer sam im uvek pri ruci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

diplomirani psiholog, zavrsavam i usavrsavanje iz psihoterapije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi. Psihologija je moja velika ljubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

diplomirani psiholog, zavrsavam i usavrsavanje iz psihoterapije.

nekada bih bas volela da si mi u blizini,tvoje usluge bi mi dobro dosle :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

diplomirani psiholog, zavrsavam i usavrsavanje iz psihoterapije.

to je onaj nastavak iz teme,,finansijksa kriza``..da ces se baviti jos necim?

e,bogo blagi,kad ni pored zavrsenih fakulteta ,,nismo`` dovoljno kvalifikovane da bi imale da prezivimo,pa samo treba da se usavrsavamo....... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar volimo to da radimo - mislim na usavrsavanje.

Hmmm, gde li je nestala srednja klasa? Mi se pretvaramo polako u one folozofe stojike - osnovna deviza (silom prilika) postala nam je UZDRZI SE I IZDRZI, samo sto u nasem zivotnom kontekstu ona dobija malo drugo znacenje nego sto su oni davali toj devizi. Kod njih je uzdrzavanje bilo slobodan izbor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.