Zanimanje

odgovora

Objavljeno

Sta ste po zanimanju a sta radite u slobodno vreme?

Ja sam nezaposleni diplomirani ekonomista a u slobodno vreme, osim sto volim da pricam, volim da kuvam... :rolleyes:

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav!!

ja sam ovdje nova i radim u vrtiću kao odgojitelj predškolske djece- trenutno na komplikacijama i dosađujem se kod kuće.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nezaposleni ugostiteljski radnik,ali nikad to nisam radila....ceo zivot sam bila u trgovini.Sada ne radim(od kada sam dosla u Atinu) i uzasno mi je bilo da se naviknem na to posto sam radila od 19 godine...sad uzivam u trudnoci i druzim se ovde sa vama...volim da se druzim,volim da kuvam i da isprobavam nova jela!!!

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nezaposleni diplomirani inženjer zaštite životne sredine... inače slobodno vreme najviše provodim uz kompjuter i internet, bar u poslednje vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Profesor hemije u srednjoj skoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prof matematike u srednjoj školi.

Nisam sigurna da li to želim da radim ceo život! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ekonomski tehnicar,ali to ne radim,tj sad ne radim nista....Inace,sam pevala po kaficima sa svojim bendom,zabavnu muziku-pop,rok....Ali sad malo dok se vratim u formu i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

diplomirani ekonomista radim u racunovodstvu jedne firme....jos malo pa se vracam na posao....smrc :angry::blink::unsure::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nezaposlena.VECITI apsolvent vise poslovne skole u Ns.Zapelo je kad sam ostala trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ekonomista, sa visom skolom. Zavrsila sam dva smera i trenutno sam nezaposlena, kao i vecina nas ovde na forumu.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Po zanimanju sam ugostiteljski radnik tacnjije kuvar,nikada nisam svoj posao,po zavsetku skole zaposlila se i radila u parfimeriji ujedno zavrsila kurs za sminkera i kozmericara,posle sest godina dala odkaz dosla ovde gdesam i sada ne radim.A inace jako volim da kuvam i uzivam u tome to mi je zanimacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam intruktor voznje, radila sam 3 god, sada trenutno ne radim zbog bebca i mislim da ce tako biti jos narednih godinu dana, inace koristimo svaki trenutak lepog vremena za setnju, Kikinda je lep gradic i ima dosta mesta gde mozes ssetati sa detetom a da ti divljaci ne smetaju, inace smo on line non-stop, facebook.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zavrsila Poljoprivredno-veterinarsku skolu,opsti smer,ali vec 9-ta god. kako radim u trgovini.

Trenutno zamenik poslovodje(na bolovanju :D ) u jednoj drogeriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam slikar i graficar. zavrsila sam i magistrirala na grafickom odseku akademije umetnosti u NS.trenutno sam na porodiljskom,dosadjujem se na vrh brda na dolomitima..domacica?? , volim da kuvam. ostali poslovi po kuci me smaraju . sudove perem ko nikad u zivotu, uzaludan posao.druzim se sa muzem i bebcom.ovde nema nikoga pa sam pocela i sa kompjuterom tj. sa vama virtualno druzenje.inace sam profesor likovne grupe predmeta u srednjoj skoli, i volim svoj posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dipl. turizmolog. Radim u turističkoj agenciji

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da predlozim, ako neko zeli na ovom sajtu moze pogledati moje radove, istina sajt jos nisam prevela na srpski i eng. al za gledanje slika, crteza i grafika reci ne trebaju

www.dunjanedeljkovic.com

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da predlozim, ako neko zeli na ovom sajtu moze pogledati moje radove, istina sajt jos nisam prevela na srpski i eng. al za gledanje slika, crteza i grafika reci ne trebaju

www.dunjanedeljkovic.com

volim umetnost.....lepi radovi....svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam buduca uciteljica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam buduca uciteljica! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interno knjigovodstvo, trckaranje po bankama i slicno u privatnoj firmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam instrumentar i radim u operacionoj sali u urgentnom centru Kg.Trenutno mi je vrlo dosadno jer sam navikla da budem u pokretu.Ali,cim su culi da sam trudna poslali su me kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da predlozim, ako neko zeli na ovom sajtu moze pogledati moje radove, istina sajt jos nisam prevela na srpski i eng. al za gledanje slika, crteza i grafika reci ne trebaju

www.dunjanedeljkovic.com

Lepo, lepo. :) Svaka cast :)

mama ata voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila 6 godina u privatnoj firmi kao programer.

Od semptembra imam svoju mini firmicu, radim web programiranje.

Dunja, jako lepo! Ima par koje mi se baš baš sviđaju i volela bih da imam! (inače, mislim da imamo zajedničku drugaricu!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam zavrsenu srednju Elektrotehnicar racunara,

a sada treba da diplomiram Dizajn medija u obrazovanju.

Znaci kompjuteri, a mrzim ih :)

Razmisljam da kasnije vanredno upisem psihologiju, moja velika zelja.

Zanaci trenutno sam nezaposlena i student :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.