Grudvice u bradavicama, otekline

odgovora

Objavljeno

Mojoj bebi su se pojavile neke manje grudvice ispod bradavica. U pitanju je devojcica od 2 meseca. Da li je to normalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve grudvice? Bubuljice? Boje koze?KOje velicine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velicine graska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve grudvice? Bubuljice? Boje koze?KOje velicine?

Grudvice koje se nalaze ispod koze, u bradavici. Slicno kao u pubertetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grudvice koje se nalaze ispod koze, u bradavici. Slicno kao u pubertetu.

moj sin je imao takve grudvice kad se rodio ali mu je kako mi je patronazna sestra rekla nestalo samo od sebe u narednih mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grudvice koje se nalaze ispod koze, u bradavici. Slicno kao u pubertetu.

pa ne znam, da nije od tvojih hormona jos dok je bila u stomaku? Ne znam zaista, prvi put cujem za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj bebi su se pojavile neke manje grudvice ispod bradavica. U pitanju je devojcica od 2 meseca. Da li je to normalno?

Dok sam dojila beba,njene bradavice su bile kao otecene,to je bilo bas smesno kao da ima male sike.I krv na pisu joj je cesto isla.

Jos u porodilistu su mi objasnili da je to sasvim normalno jer hormoni sa majke prelaze na bebu.Moguce da je i kod vas to u pitanju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

sigurna sam da je većinu vas uspaničila bilo kakva promena na grudima vaše bebe pa evo mesta gde možemo o tome da razgovaramo i utešimo jedna drugu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Počeću sa svojim problemom! :(

Sin ima sedam meseci i pre nedelju dana sam primetila nekoliko kapi krvi na majčici u predelu leve sisice, bez ikakvih promena na koži, u ponašanju, temperaturi...Od tri lekara koji su ga pregledali svi su rekli da to nije ništa, da nije mastitis i da to nije simptom neke bolesti.Evo i sada ima nekoliko tačkica i pitam se da li se to još nekome dogodilo, da mi ublaži strahove! Sutra ga vodim na pregled kod još jedne doktorke, možda i na UZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li sam dobro razumela tvoj post... tvom sinu se pojavila krv na bradavici???

Mastitis je upala dojke kod žene koja doji, a ne kod deteta...

A što se tiče tog krvarenja, jedna članica je imala istu situaciju, ali dr nisu ništa otkrili.. tj. još uvek ne znaju od čega je to........

PS tema o mastitisu već postoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak ti trazi uput za uz,da budes potpuno mirna. sto se tice mastitisa,Maki moram da te ispravim,on postoji i kod muskaraca ali nije praceno krvarenjem iz bradavice nego bolnom dojkom i postoji iscedak,ali to nije krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me konačno...

Vodila sam ga i kod četvrtog pedijatra i konačno pomak...dala mi je da uradim bris sekrecije iz te sisice pa da vidi o kojoj se bakteriji radi. Ona radi u bolnici u porodilištu i važi za dobrog pedijatra, odmah je prepoznala problem i pomoću tog brisa da odredi terapiju. Kaže da je već imala takvih primera u svom poslu i da nije ništa strašno...baš bez brige...ćekam rezultate i da vidimo šta je sledeće a krv još uvek curi! Samo malo me je utešila!

A za ovaj mastitis...I ja sam razumela doktorku da se javlja kod male dece ali da su to promene koje nastaju od viška majčinih hormona, manifestuju se manjom grudvicom u sisicama i može iz njih da curi neka tečnost, kako kod devojčica tako i dečaka! Čini mi se da je rekla mastitis!

Nije bitno, NEKA OVA TEMA BUDE VEZANA ZA SVE PROMENE NA BEBINIM GRUDIMA, lako ćemo promeniti naziv teme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me konačno...

Vodila sam ga i kod četvrtog pedijatra i konačno pomak...dala mi je da uradim bris sekrecije iz te sisice pa da vidi o kojoj se bakteriji radi. Ona radi u bolnici u porodilištu i važi za dobrog pedijatra, odmah je prepoznala problem i pomoću tog brisa da odredi terapiju. Kaže da je već imala takvih primera u svom poslu i da nije ništa strašno...baš bez brige...ćekam rezultate i da vidimo šta je sledeće a krv još uvek curi! Samo malo me je utešila!

A za ovaj mastitis...I ja sam razumela doktorku da se javlja kod male dece ali da su to promene koje nastaju od viška majčinih hormona, manifestuju se manjom grudvicom u sisicama i može iz njih da curi neka tečnost, kako kod devojčica tako i dečaka! Čini mi se da je rekla mastitis!

Nije bitno, NEKA OVA TEMA BUDE VEZANA ZA SVE PROMENE NA BEBINIM GRUDIMA, lako ćemo promeniti naziv teme!

Je l' možeš da mi kažeš kako završila priča sa krvarenjem iz bradavice? Ja baš čekam da se moja beba probudi, pa da je vodim kod pedijatra da vidim o čemu se radi, jer sam već dva puta na bodiću primetila tačkice krvi u predelu desne sisice...

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.