Jezici

odgovora

Objavljeno

Koje jezike govorite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

engleski,i razumem ponesto spanskog zahvaljujuci gledanju kojekakvih serija sa babom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemacki, engleski.

Japanski dugo ucim, ali ga ne govorim tako sjajno. Francuski mi je na srednjem nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srpski! :D govorim i engleski, volela bih da znam puno jezika ali nikad nisam imala priliku da ih naucim... ucila sam i nemacki ali nikada ga nisam naucila :D Najveca zelja mi je da naucim govor gluvo-nemih, cak imam i knjigu ali nije tako jednostavno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srpski

Ruski

Ukrajinski (nije isti kao Ruski)

Engleski

Nemački(slabije)

Španski

Latinski(učila ga i mrzela ali znam da čitam i par poslovica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da se latinski racuna. Ipak znati citati nije isto sto i govoriti jezik.

I to ponesto sto znamo iz nekih drugih jezika isto nije govoriti jezik. Po tom pitanju sam stroga, ipak mi je strani jezik struka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da se latinski racuna. Ipak znati citati nije isto sto i govoriti jezik.

I to ponesto sto znamo iz nekih drugih jezika isto nije govoriti jezik. Po tom pitanju sam stroga, ipak mi je strani jezik struka.

pa latinski se racuna jedino ako ga tecno govorite :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemacki, engleski.

Japanski dugo ucim, ali ga ne govorim tako sjajno. Francuski mi je na srednjem nivou.

wow japanski!svaka cast! kako ga ucis , u nekoj skoli za stane jezike ili sama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

engleski

ruski

nemacki

spanski....naucih ga uz koje kakve serije...xexex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wow japanski!svaka cast! kako ga ucis , u nekoj skoli za stane jezike ili sama?

Drustvo srpsko -japanskog prijateljstva. Neka japanka predaje. Lepo mi ide, ali je pisanje uzas nezgodno, ceo zivot ce mi trebati za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srpski

Ruski

Ukrajinski (nije isti kao Ruski)

Engleski

Nemački(slabije)

Španski

Latinski(učila ga i mrzela ali znam da čitam i par poslovica)

svaka cast!!! sve ove jezike perfektno znas osim latinskog i nemackog??to je za pohvalu nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

engleski toliko da mogu da se dopisujem sa nekim strancima i da cetujem...da odgledam film ili seriju ali sa mnogo gramatickih gresaka verovatno,sa razumevanjem nemam problem :D

nemacki sam ucila u osnovnoj...a kao da nisam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje jezike govorite?

A ti? Samo srpski,engleski i grcki,a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti? Samo srpski,engleski i grcki,a?

samo samo!

da i malo nemackog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Engleski pocinjem uciti sa mm-om, on je trenutno na kursu, pa ucimo kada dodje kuci. Iznenadila sam se koliko sam toga u stvari znala. Citanje i razumijevanje mi nije problem, ali me zeza sklapanje recenica...

Njemacki i Ruski sam ucila u srednjoj skoli, ali me nikada nisu stvarno zanimali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

engleski toliko da mogu da se dopisujem sa nekim strancima i da cetujem...da odgledam film ili seriju ali sa mnogo gramatickih gresaka verovatno,sa razumevanjem nemam problem :D

nemacki sam ucila u osnovnoj...a kao da nisam

Isti slucaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

engleski toliko da mogu da se dopisujem sa nekim strancima i da cetujem...

nadam se da je prijatelj upoznat sa ovim?! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srpski

Ruski

Ukrajinski (nije isti kao Ruski)

Engleski

Nemački(slabije)

Španski

Latinski(učila ga i mrzela ali znam da čitam i par poslovica)

:blink: Jezičaro jedna!!!! ;)

SVAKA TI ČAST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Madjarski,srpski,engleski,malo slovackog,malo spanskog,a nemacki ucila 8god.ali mrzim taj jezik,jaaako mi je ruzan......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.SRPSKI :D

2.ENGLISH

3.nema :D

4.nema :D

5-nema :D

6.nema :D

7.pokusavam da naucim françe..

8.nesto malo vlaskog

hahahahhahaa

malo se salim i ja :P

Engleski sam pocela da ucim kao mala, od prvog razreda ,sa tv-a ,a onda sam u 4.razredu isla na neke casove engleskog i tu dosta naucila i posle 4 godine u skoli .. Po meni ,engleski i srpski su bas prosti jezici... Znam da citam,pisem i govorim engleski ali naravno uvek se nadje neka greska ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Madjarski,srpski,engleski,malo slovackog,malo spanskog,a nemacki ucila 8god.ali mrzim taj jezik,jaaako mi je ruzan......

TAKODJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da se latinski racuna. Ipak znati citati nije isto sto i govoriti jezik.

I to ponesto sto znamo iz nekih drugih jezika isto nije govoriti jezik. Po tom pitanju sam stroga, ipak mi je strani jezik struka.

Slažem se sa tobom, ali sam ga mrzela iz dna duše kad sam ga učila. I bilo mi je muka od njega, i radovala sam se bombardovanju (dete kreten) jer ne moram da radim kontrolni iz latinskog. I stavim ga na spisak samo kao orden za muke koje sam preživela dok sam mučila moj siroti jezik učeći latinski. :lol: :lol: :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo srpsko -japanskog prijateljstva. Neka japanka predaje. Lepo mi ide, ali je pisanje uzas nezgodno, ceo zivot ce mi trebati za to.

Japanski cool....ako ga naučiš ti si super! Imaćeš puno posla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast!!! sve ove jezike perfektno znas osim latinskog i nemackog??to je za pohvalu nema sta.

Meni bude malo neprijatno kad kažem šta sve znam od jezika jer me ljudi gledaju kao freak-a i misle da lažem ili se hvališem...Ali sam prosto nadarena za jezike, i lepe se za mene...i osećam ih dobro i razumem. Kad sam bila mala mislili su da se pravim važna ali jbg što znam znam. Šta da vam kažem, zezali su me za španski da ga u stvari ne znam...dok nismo otišli u Španiju he he he a onda je bilo " A kako se kaže ovo?" "A kako da dođemo do tamo?" "Ajde naruči, ja hoću sok a ja pivo...", Šef mi je englez i razume me čim radi sa mnom, tata mi je rus i takođe me razume :D baba priča najviše ukrajinski, muž i ja na srpskom a pošto nemam često priliku da odem do Nemačke...nemački mi je slabiji :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kikiriki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.