Kako pomoći porodilji

odgovora

Objavljeno

Hajde, javi se, Calac! Kako napredujete? Kako ti je supruga? Bebac?

Jel se snalazite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo,javljam se :)

ma sve je sjajno.tek sada shvatam da sam dzabe brinuo o svemu vezanom za dete i majku.sve to priroda sama uredi.sve ima svoj tok kojem se svaki roditelj svesno ili ne ipak prilagodi.ja sam imao neke mucnine u stomaku kad je zena otisla da se poradja.imao sam mucnine i kad je stigla kuci.imam i h jos uvek ali dosta manje.mislim da se to organizam sam po sebi nadogradjuje za nove aktivnosti,nove navike,nove situacije koje nas ocekuju u zivotu.a ovo je sve pocetak.izgleda da ce me jos mnogo puta u zivotu boleti stomak:)

a samuraj je dobrica najveca.nocu se probudi samo da jede.preko dana je super raspolozen.poceo je da guguce, da se smeje, da prati pogledom.imamo srece pa nema strasne grceve kao sto je kod monogih najveci problem.ima situacije kad se bas unervozi i to zna jako da me boli, ali cim napuni pelenu stvari nastave opustenim tokom.

ja bih opet jos jedno dete:) al ne moz`. mora da se ceka minimum godinu dana.

pozdravljam vas sve i zelim ugodan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CALAC tri put ura za tebe

:) :) :) :) :) :)

ako nesto treba tu smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, bas mi je drago sto si se snasao, i iskreno pisao o osjecaju vezanom za dolazak bebe...

Ljubi ga u nase ime, neka je zdrav i veseo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Calac bas divno. Bice sve opustenije i sve cete vise uzivati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super je sto si nam se javio. Znas... kad jednom dodjes ovde, znaj da uvek neko misli na vas :) Drago mi je da ste opusteni i da je bebac srecan. Samo uzivajte... tako brzo prodje ta bebeca faza.

Nisi nam rekao: kako si suprugu docekao, sta si joj lepo priredio? Koliko su ti nasi saveti inace pomogli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno,babe su donele mnogo toga tako da se ja nisam opterecivao oko hrane.verovali i li ne,nije joj bilo do klope.zelela je samo da svi sto pre odu iz kuce kako bi nas troje ostali sami.tako je i bilo.rodbina je otisla ubrzo po njenom dolasku a mi smo ostali sami po prvi put kao porodica :) eto,njoj je bilo samo do toga da budemo sami.nismo ni zvali nikoga u pomoc jer se sve odvijalo svojim tokom.

oni sad sapavaju a ja odoh na posao. pozdrav i hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ćalac, evo i ja da ti čestim na bebcu, nek nam je živ i zdrav...i da ste uvek tako srećni i bezbrižni kao u ovim trenucima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo ostali sami po prvi put kao porodica :)

:wub: razneži me ćalac....

Sve čestitke i da uživate :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćalac, sve čestitke. Divno je znati da ima muškaraca koji znaju da zatraže savet kad im zatreba. Oduševio si me. Baš me zanima kako će se ponašati moj muž :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..ja se rasplakala..ćalac, uzivaj i hvala sto si podelio sa nama svoja osecanja, nedoumice, misli... ljubi bebu i zenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskreno,babe su donele mnogo toga tako da se ja nisam opterecivao oko hrane.verovali i li ne,nije joj bilo do klope.zelela je samo da svi sto pre odu iz kuce kako bi nas troje ostali sami.tako je i bilo.rodbina je otisla ubrzo po njenom dolasku a mi smo ostali sami po prvi put kao porodica :) eto,njoj je bilo samo do toga da budemo sami.nismo ni zvali nikoga u pomoc jer se sve odvijalo svojim tokom.

oni sad sapavaju a ja odoh na posao. pozdrav i hvala svima.

Sudeci po svemu sto si do sada pisao, vi ste jedna jako slatka i skromna porodica. Kako je lepo kada muskarac preuzme ulogu muza i oca i startu. Ti si pravi muz i otac!

Jednom, kad stignes, postavi nam slicicu vaseg bebca (forum fotografije) da ga i mi vidimo.

Pozdravi suprugu puno i tu smo za sve sto treba i tebi i svim tatama ubuduce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Yelenom! Svaka cast cale,pravi si! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto ga mali oga(ognjen). nemojte me vise hvaliti. glupo se osecam jer uvek mislim da mogu bolje i iz tog razloga vase pohvale me postide. sto bi jedan poznanik rekao

"NEKA ME `VAKOG" :)

post-26235-1300216050_thumb.jpg

post-26235-1300215960_thumb.jpg

post-26235-1300215937_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćalac...neka te takvog :lol:

Ognjen je divna i njegovana beba...presladak je... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Covece, Ogi je bas decak! Pravi!!!!

Dobro, necemo vise da te hvalimo, ali ces nam obecati da ces nas obavestavati kako napredujete. Poljubi dete od nas 'dokonih' majki :lol: i puno pozdravi zenu...prava je srecnica (uf! Nisam mogla da izdrzim ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Calac, sin ti je presladak! :wub:

I, kako da te ne hvalimo??? Koliko se oceva javilo ovde sa pitanjem kako da se ponasaju kada im porodjena zena dodje iz bolnice? Svaka ti cast, samo nastavi tako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogi je pravi dasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćalac, Ogiša je presladak... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav za naseg medenog imenjakawub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćalac pupupu mali ti je :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zene evo me opet.super je sve.samuraj je odlican,napreduje dobro,kilaza sjajna,glava raste mashala...bas je pravi glavonja.bice ga sramota u osnovnoj skoli zbog toga al proci ce :)

nego...evo cudne situacije:do pre 10 dana decak je kakio od 3 do 4 puta u toku 24 casa.a u poslednjih 10 dana to se svodi na jednom u 3 dana.citali smo nesto da je to kao normalno i ja bih prihvatio pricu da nije pre toga bilo ovo 3-4 puta dnevno.inace, on se ne buni,ne place,nema grceve.ponasa se najnormalnije(bez ikakve promene).

jel to uobicajena pojava?

pozdrav svima koliko vas ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zene evo me opet.super je sve.samuraj je odlican,napreduje dobro,kilaza sjajna,glava raste mashala...bas je pravi glavonja.bice ga sramota u osnovnoj skoli zbog toga al proci ce :)

nego...evo cudne situacije:do pre 10 dana decak je kakio od 3 do 4 puta u toku 24 casa.a u poslednjih 10 dana to se svodi na jednom u 3 dana.citali smo nesto da je to kao normalno i ja bih prihvatio pricu da nije pre toga bilo ovo 3-4 puta dnevno.inace, on se ne buni,ne place,nema grceve.ponasa se najnormalnije(bez ikakve promene).

jel to uobicajena pojava?

pozdrav svima koliko vas ima

Uobičajena pojava, ne brini :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Calac, najvaznije je to sto si naveo- da je njemu super, pa kakio 5 puta dnevno ili jednom u 5 dana, nebitno. Tako je nama rekao pedijatar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Calac svaka cas i cestitke ....lepo je videti da se i poneki tata interesuje za ovakve stvari...na zalost je to retkost pa moramo da hvalimo!!!!!

to za kakenje je potpuno normalno!!!pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.