AD KAPI LOZNICA OPASNE ILI NE??

odgovora

Objavljeno

Drage mame,

danas sam cula da su vodene kapi AD Loznica lose i da nemaju odgovarajucu kolicinu Dvitamina, naravno ja sam bebi upravo ove davala vec mesec dana. Da li neko ima neku proverenu informaciju jer je ova moja dosla preko "prijatelja prijatelja" jako se brinem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam cula za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još prvi put kada sam čula za te kapi prvo sam proverila u apoteci i devojka mi je potvrdila da je reč o kvalitetnom proizvodu i da nema razloga da sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još prvi put kada sam čula za te kapi prvo sam proverila u apoteci i devojka mi je potvrdila da je reč o kvalitetnom proizvodu i da nema razloga da sumnjam.

i mi ih koristimo i nas farmaceut je bas njih preporucio u moru ostalih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam citala nedavno u novinama da je nesto bila frka oko tih kapi ali po pitanju zatvaraca, ne valjaju one sa pipetom nego one obicne koje su bile ..ali kako je moje pamcenje slabo ne mogu sad do detalja da se setim sta je bilo...uglavnom povuceno iz prodaje ...

U svakom slucaju najbolje da pozoves svog pedijatra da ga pitas za misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još prvi put kada sam čula za te kapi prvo sam proverila u apoteci i devojka mi je potvrdila da je reč o kvalitetnom proizvodu i da nema razloga da sumnjam.

Danas je moja zaova zvala Halo bebu i oni su potvrdili da nisu dobre, kao ne znaju da li ima dovoljno ili cak previse vitamina D ????? UZASSSSSSSSS. Poslednji put kad je bila frka sa tim AD kapima koncentracija vitamina je bila cak 700 puta veca ili tako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi to se odnosilo na vigantol AD kapi ali ove AD3 kapi su vodeni rastvor i proizvodi ih TG Farm loznica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a idem danas pa cu pitati ali ovi moji u domu zdravlja su informisani kao ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je moja zaova zvala Halo bebu i oni su potvrdili da nisu dobre, kao ne znaju da li ima dovoljno ili cak previse vitamina D ????? UZASSSSSSSSS. Poslednji put kad je bila frka sa tim AD kapima koncentracija vitamina je bila cak 700 puta veca ili tako nesto...

NE MOGU DA VERUJEM :blink: mislim stvarno da čovek pošizi :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je moja zaova zvala Halo bebu i oni su potvrdili da nisu dobre, kao ne znaju da li ima dovoljno ili cak previse vitamina D ????? UZASSSSSSSSS. Poslednji put kad je bila frka sa tim AD kapima koncentracija vitamina je bila cak 700 puta veca ili tako nesto...

uzas sta mi sad da radimo sto ih koristimo,pa oni nisu normalni :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ovoj zemlji je sve izgleda ludo skroz ... idem oko 17:00 na taj pregled i da bebana dobije vakcinu pa vam javljam sta mi je rekla doktorka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e da i rekli su da valjaju neke Plivine ali da te ne mogu da se nadju u slobodnoj prodaji nego samo "ispod tezge", te su kao proverene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma da mi pili AD kapi, nasa deca vigantol jel sad ne valjaju AD

pa sad ne valjaju ni vigantol nego neki vodeni rastvor ...joj majko moja sta oni sve izmisljaju,

pa stvarno nije lako biti roditelj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farmaceutska industrija funkcionise na KLIK. Juce su jedne bile dobre,danas druge,ne bih se zacudila da sutra dodju neke nove na trziste. Ne kazem da nema istine u izjavama da kapi nisu dobre,ali iza toga uvek stoji i neko kome takva situacija odgovara. Pitanje je o kojoj se seriji kapi govori,jer ne mogu sve biti lose. Proizvodnja je serijska i jedan deo mozda nije dobar,potrazite te informacije kako bi bile sigurne da ih mozete dalje koristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viktorija, slazem se sa tobom samo bez obzira sto te kapi verovatno nisu mnogo stetne kada si ih davao svojoj dvomesecnoj bebici ne mozes a da se ne zabrines...: (

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato sam i napisala da se treba proveriti o kojoj se seriji radi.

Jedno ne kapiram,zasto uvek mora da se radi o nekom proizvodu za bebe i decu kada dignu paniku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam kod pedijatra definitivno potvrdjeno da nisu dobre treba davati pliva ili hemofarm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja onda više ne dajem nikakve :angry: stvarno bezobrazluk... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, pa ja sam prvo davala bebi vigantol pa to nije valjalo, pa sad vec drugu bocicu TG Farma koristimo.

Kod mene u domu zdravlja svuda njihovi plakati :angry:

Ja cu lepo da se ubijem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oovo je stvarno luda zemlja :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja na kraju mislim da to i ne moze mnogo da skodi, pa ja sam te kapi dobila u porodilistu u Visegradskoj na poklon kada sam se porodila (odnosno sve porodilje su dobile) to je bilo pre 2 meseca i sad kao to ne valja...ma ja mislim da je to sve stvar dobrog i loseg marketinga , ja cu da narucim Plivine iz Slovenije a do tada nista pa sta da radim, jel ima neki doktor na forumu da nam kaze malo detaljnije sta uopste te kapi rade , mislim sta su radili nasi roditelji kad nisu ni postojale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja onda više ne dajem nikakve :angry: stvarno bezobrazluk... :angry:

Ja Petru i nisam davala od kad je pocela 'igranka' sa Vigantolom. Gledam da sto vise setam po suncu i to je to. Mislim da mi je manji rizik to nego da se brinem sto farmaceutska industrija ume da truje toliko. Kao da nisu zaradili zilione!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, pa ja sam prvo davala bebi vigantol pa to nije valjalo, pa sad vec drugu bocicu TG Farma koristimo.

Kod mene u domu zdravlja svuda njihovi plakati :angry:

Ja cu lepo da se ubijem!

Isto i mi, evo pred kraj druga flašica :angry: Mislim, neće da im šteti sigurno ali je pitanje samo koliko su uneli AD vitamina...

Ja Petru i nisam davala od kad je pocela 'igranka' sa Vigantolom. Gledam da sto vise setam po suncu i to je to. Mislim da mi je manji rizik to nego da se brinem sto farmaceutska industrija ume da truje toliko. Kao da nisu zaradili zilione!!!!

Pa i u pravu si 100% (a kad nisi :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo Plivit D3 i odlicne su,a za te kapi nisam cula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce biti lepse vreme, pa je dovoljno da budu napolju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.