Mobilni telefon

odgovora

Objavljeno

Kada biste uzimali sebi fon koji biste radije uzeli Samsung Galaxy s Advance ili Sony Xperia J ?

Pa ja mislim da su i jedan i drugi dobri,ali kada bih ja uzimala mozda bi to bio Samsung Galaxy s Advance..ne znam..Sto jel planiras da kupis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja mislim da su i jedan i drugi dobri,ali kada bih ja uzimala mozda bi to bio Samsung Galaxy s Advance..ne znam..Sto jel planiras da kupis?

Da planiram. Imam mogućnost da dam svoj i doplatim još 130e i uzmem Samsung i ostanem na prepaid ili da se prebacim na post paid i uzmem Sony Xperia J... pa se lomim i razmišljam šta mi je bolje?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da planiram. Imam mogućnost da dam svoj i doplatim još 130e i uzmem Samsung i ostanem na prepaid ili da se prebacim na post paid i uzmem Sony Xperia J... pa se lomim i razmišljam šta mi je bolje?!

Joj pa ne znam.Sve zavisi koliko koristis telefon i koliko trosis...a ako trosis malo nesto onda je bolji pripeid,a ako trosis mnogo onda ja mislim da ti je bolji post paid..Sada ti vidi i razmisli.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto neki dan mi puče ekran na Samsung Galaxy S5. Naravno, nije meni puko, dijete kada primi takvu stvar u ruke neminovno je da padne, kad tad. A pao je baš nezgodno, na rub, to me je koštalo zamjene ekrana. Prvo sam mislila sama ću ja to zamjenit, naručit preko eBaya, al što sam više čitala više sam bila uvjerena da je bolje to dati iskusnima da odrade. Ima tu svega, ne bi htjela izgubit slikice i ostalo s telefona, kontakte itd, pa bolje da uzmem neki servis. Našla sam neki u Rijeci, nazvala ih, rekli su da donesem uređaj da pogledaju, možda nije ekran, možda je samo staklo. Ako je staklo, to je jeftinije. Ali ni za zamjenu ekrana cijena ne bi trebala biti prevelika. Upozorili su me da samostalna zamjena može dovesti do puno većih problema, oštećenja matične i šta ja znam šta je sve nabrajao. Ode nekoliko stotina kuna. Od sada više dijete u ruku ga neće dobit. Nema šanse! :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Dugo sam koristila Samsung telefone i bila zadovoljna. Onda sam prešla na Iphone. Moj telefon je Iphone 6. 

Topla preporuka svima! Odlična baterija, kamera, memorija. Nikad mi se nije desilo da zakoči, pa što kod nekih telefona vadi bateriju pa vraćaj itd. Mnogo puta mi je pao, a i dalje je skroz čitav, nikad mi se ekran nije razbio ili napukao. + veoma lep telefon. 

Kod ovih telefona stvarno važi CENA = KVALITET! 

Izmenjeno od strane Lilli1307

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.