Mobilni telefon

odgovora

Objavljeno

Marinci prekrasan je, mm ima I, ali vec vidim uzvrteo se oko dvojeke :D, reci muzu da je pravi mada on to zna :) p.s sigurno idem u izjave za ponoviti :D

baby odlican je sta reci :wub:

Kupljen je u Ljubljani, u onom City-ju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marinci prekrasan je, mm ima I, ali vec vidim uzvrteo se oko dvojeke :D, reci muzu da je pravi mada on to zna :) p.s sigurno idem u izjave za ponoviti :D

baby odlican je sta reci :wub:

U izjave ćeš verovatno danas kad Filipa dođe :lol:

P.S Rekoh mu šta si rekla,a on reče: "Sledeći put idemo preko Ljubljane kući" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam zaludjenik sto se telefona tice, ne volim touch. Moja nokia ima nesto manje od godinu dana, odlicnu kameru, funkcije i bas sam zadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Nokiu C3 pink. Bas sam zadovoljna i najvise volim nokie.

a ja zlato bez .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1uk-nokia-.jpg

ovakav je moj... volim telefone koji su to što jesu a ne tri u jedan, dva u jedan i ovo i ono i svašta... javi se, pošalji sms mms i hvala ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samsung Marvel i Alcatel

pqk-330.jpg

3en-125561.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divan je, ja sam ga uzela preko telenora :)

I meni ga je mm tako uzeo, tako da mi naredne dve godine placa pretplatu i racune, sto je jos bolje od samog telefona :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jacka ovaj Alcatel mi se bas dja nikad ga nisam videla :)

ja sam ga videla u VIP-ovoj reklami, ali uzivo ne, zanima me kakv je!? Gledala sam mu specifikacije, nema nista posebno, samo sto mi se svidja vizuelno :)

Nisam u VIP-u niti planiram, a nisam ga nasla u slobodnoj prodaji, zanima me cena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je mm uzeo pre neki dan ovaj telefon

subNavig_telefoni_OneTouch.jpg

a ovo je sad stari :)

SAMSUNG-B3210__FRONT_LARGE.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ga videla u VIP-ovoj reklami, ali uzivo ne, zanima me kakv je!? Gledala sam mu specifikacije, nema nista posebno, samo sto mi se svidja vizuelno :)

Nisam u VIP-u niti planiram, a nisam ga nasla u slobodnoj prodaji, zanima me cena....

Pa zavisi sta trazis od telefona. Meni je bitno da mogu da sibnem sms, mms, zovem, javim se, fotoaparat ako pozelim da slikam klince kad smo negde, i muzikica...A prelep je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samsung Marvel i Alcatel

jacka, bas je lep. Uzivo verovatno jos i lepsi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam ovaj, uzet preko telekoma

U8110-5-v.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i mm smo uzeli preko telenora i prezadovoljna sam, dok je vip uzas... I to smo probali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zavisi sta trazis od telefona. Meni je bitno da mogu da sibnem sms, mms, zovem, javim se, fotoaparat ako pozelim da slikam klince kad smo negde, i muzikica...A prelep je!!!

Ma da! Imam tel. sa dobrom kamerom, zato mi se i ne menja, ali mi je alcatel sladak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila nokia 6300 i prezadovoljna sam telefonom, ali kad sam dobila ovaj odusevila sam se, jos mi je lepsi ovako nego na slici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila nokia 6300 i prezadovoljna sam telefonom, ali kad sam dobila ovaj odusevila sam se, jos mi je lepsi ovako nego na slici.

Ma ja sam imala razne tel. u zivotu, bio me je uhvatio period da samo menjam...i uvek se nekako vratim na Nokiu! Sada koristim Nokiu N97 (tj vec godinu dana) a imam i Samsung star (onaj rozi, slatki) koji m stoji... proslo me valjda to ludilo oko telefona ali mi je ovaj bas meden! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se pohvalim... pokvario mi se sat na telefonu!

Vec mu se to desilo, ali ne mogu da se setim kako sam to resila. Ali znam da sam nosila telefon nedelju dana i svima se hvalila kako sam uspela da pokvarim i sat na felefonu :D

548538_3437210723728_1074291898_3103584_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se pohvalim... pokvario mi se sat na telefonu!

Vec mu se to desilo, ali ne mogu da se setim kako sam to resila. Ali znam da sam nosila telefon nedelju dana i svima se hvalila kako sam uspela da pokvarim i sat na felefonu :D

548538_3437210723728_1074291898_3103584_

:blink::lol: Pa, dobro de..ne može sve da nam ide od ruke... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samsung s7070 DIVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samsung Galaxy Fit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada biste uzimali sebi fon koji biste radije uzeli Samsung Galaxy s Advance ili Sony Xperia J ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.