Mobilni telefon

odgovora

Objavljeno

Koji mobilni telefon posedujete?Da li vam je bitna marka,izgled, funkcije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam ovaj crveni

nokia-e71-red-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jgd-images.jpg

nije mi toliko bitna marka,do sada sam jako cesto menjala telefone,ali ovaj mi je ok ne verujem da cu ga skoro menjati,jedino sto sam htela je da imam touch-screen i eto ispunila sebi tu zelju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim BlackBerry Curve i Nokia N900.

Potreban mi je "smart phone" i zbog posla i privatno.

Berry obozavam jer mail radi po "push" principu.

Nokia ima bolje internet opcije i u stvari je mini kompjuter pa mi je koristan za Office i PDF-ove. Jako puno koristim navigacioni sistem sa njega. Takodje mi sluzi za citanje vesti.

Ne zezam se sa igricama i aplikacijama za razonodu i jedina koju koristim povremeno je Facebook. Koristim kamericu za slike i snimke, ali ne preterano. Planer i voice dialing su mi takodje korisni.

Uskoro mi istice ugovor i razmisljam da uzmem I Phone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja 89 presladak ti je mob...:wub: Zbog boje mi se jos vise svidja...

Ja imam ovaj:

8qt-Nokia-.jpg :)

A nije mi nesto preterano bitna marka jer ga i ne koristim puno... Samo da pozovem i retko kad posaljem po neku poruku i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, mobilni... Sta je to :P

Ranije nisam mogla bez fona... Imala ih svakave,menjala ih cesto .. Najvise imala nokiu... Nekoliko sam ih polomila ,sto slucajno sto namerno.. Imala sam dosta problema zbog mobilnog sa mm <_< pa sam ga posle koristila cisto da ga zovem ili on mene i za poruke , a kad sam dosla ovde prestala sam da ga koristim .. MM obozava sonyericsone, i ja isto ,njemu je najvaznija kamera , trenutno imamo ovaj

afk-sony-e.jpg

mrzim sto je touch screen , jer ne mogu lepo da pisem poruke i gledam slike ,ali zato nam sluzi kao dobar fotoaparat jer mu je jaka rezolucija 12mgp ..

I sto je dobro ima i wi fi :D pa kad ne mogu sa kompa idem sa fona na net :D tako mi je jedno vreme sluzio kao mp4player ,gledala klipove sa youtuba :D

Ja bi onaj sto ima James Bond hehe c902 cini mi se , nzn koji ali mislim da ima oko 7mgp :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hjs-big-29.jpg

Da li treba da naglasim da je glavni kriterijum bio boja i maca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi bitna marka, bitno mi je da je Nokia :).

Telefon menjam svake godine, na pretplati sam i imam pravo svake druge godine, a u firmi mi je otac u mrezi i ima takodje pravo koje ja koristim.

Trenutno imam Nokiu i LG. MM neodustaje od Samsunga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, mobilni... Sta je to :P

Ranije nisam mogla bez fona... Imala ih svakave,menjala ih cesto .. Najvise imala nokiu... Nekoliko sam ih polomila ,sto slucajno sto namerno.. Imala sam dosta problema zbog mobilnog sa mm <_< pa sam ga posle koristila cisto da ga zovem ili on mene i za poruke , a kad sam dosla ovde prestala sam da ga koristim .. MM obozava sonyericsone, i ja isto ,njemu je najvaznija kamera , trenutno imamo ovaj

afk-sony-e.jpg

mrzim sto je touch screen , jer ne mogu lepo da pisem poruke i gledam slike ,ali zato nam sluzi kao dobar fotoaparat jer mu je jaka rezolucija 12mgp ..

I sto je dobro ima i wi fi :D pa kad ne mogu sa kompa idem sa fona na net :D tako mi je jedno vreme sluzio kao mp4player ,gledala klipove sa youtuba :D

Ja bi onaj sto ima James Bond hehe c902 cini mi se , nzn koji ali mislim da ima oko 7mgp :D

Ja imam Bondov c902,ali nema 7 nego 5mgp i prezadovoljna sam njime,necu ga skoro menjati jer mi sluzi kao digitalni

http://www.google.com/imgres?imgurl=http:/...=1t:429,r:2,s:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Morala sam da pogledam koji telefon imam... Dobila sam ga kada sam se porodila, i bas sam zadovoljna, volim tako prakticne stvari... :D

37f-samsun.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hjs-big-29.jpg

Da li treba da naglasim da je glavni kriterijum bio boja i maca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jaooo bebo tvoj telefon je najlepsi...i ja sam htela da uzmem taj...al na kraju sam uzela na racun.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo bebo tvoj telefon je najlepsi...i ja sam htela da uzmem taj...al na kraju sam uzela na racun.... :P

Ja kad sam ga videla, to je bila ljubav na prvi pogled... Mora da sam toliko kukala da je mm odlucio da mi ga kupi :wub:

Ne znam, stvarno volim roze stvarcice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muz juce kupio ovaj, bitno mi je samo da je nokianokia-e75.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vec dve godine imam Nokia 6300 bronzana varijanta, a mm crni. super nam je da imamo iste telefone u slucaju da neko mora iz stana a prazna bat samo se zamenimo.

ranije sam menjala telefone jako cesto. kako je koji novi izlazio odmah sam kupovala ali me je to proslo. sad mi je jos zao da bacam pare na novi jer mi je ovaj stvarno super. radi perfektno za to za sta mi i treba telefon DA ZOVEM I SALJEM SMS.. verovatno do septembra necu kupovati novi , a tad mi istice ugovor pa cu verovatno uzeti neki telefon. verujem da ce uslov biti da ima wi fi ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je muz juce kupio ovaj, bitno mi je samo da je nokianokia-e75.jpg

e Blanka super ti je fon.. licno mislim da su bolji takvi nego tuch screen..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam Nokiu C3 pink. Bas sam zadovoljna i najvise volim nokie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kjb-4.jpg

Ovaj sam dobila od mm za rodjendan, mnogo je lep al su funkcije bzv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kjb-4.jpg

Ovaj sam dobila od mm za rodjendan, mnogo je lep al su funkcije bzv.

Lepo izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.google.com/products/catalog?hl=...CDcQ8gIwAg#Ovaj

Ovaj imam od skoro i super je telefon a pre njega sam imala ovaj roze samsung touch screen,već je neko postavio sliku koji mi je crko sam od sebe...tačnije otišao mu je touch srcreen odjednom... nije ni ispao,ni ništa,jednostavno prestao da reaguje... :)

I ovaj je na touch al šta ću kad volim... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oduvek sam uzimala Nokiu, bez posebnog razloga. Nije mi potreban, osim za poziv i poruke, imamo odlicnu digitalnu kameru koja je high speed zbog male, pa telefon ne planiram skoro da menjam. Inace, dopada mi se sta Samsung radi u poslednje vreme, tako da bi naredni telefon koji kupim mogao biti te marke, verovatno neki naredni Galaxy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nokia-5800-Xpress-Music-reviews.jpeg

ti bas ne znas sta valja <_<:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti bas ne znas sta valja <_<:rolleyes:

Ne razumem. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem. :mellow:

odlican je telefon...pa kazem na saljiv nacin da ti je dobar ukus :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.