Pomoć za Martu i Milana

odgovora

Objavljeno

Htela bih da dam jedan predlog.

Posto je sve teze skupiti novac za Martu i Milana,jer sigurni ima onih koji bi da pomognu a nisu u finansiskoj mogucnosti,pa je mozda nekoga i sramota da uplati 200din.

E sad mogli bi da se vidi sta bebe nemaju,a neophodno im je,npr krevetac http://www.nadjisve.com/component/option,c...d,139/Itemid,3/ i onda ovu sumu novca podelimo na br clanica koje zele da ucestvuju u ovoj akciji i kupimo krevetac.

Sinoc san dugo razmisljala kako pomoci,a da svako moze da ucestvuje sa malim doprinosom,mislim da ce se na ovaj nacin bolje skupiti npr 10000,nego da cekamo da se uplati kes.

Nadam se da ste razumele sta sam htela reci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ovaj predlog nije loš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo je nezgodno ocekivati da neko uplacuje svaki mesec,malo je tih.

Tako da ce uplata svaki mesec biti sve manja i manja.Ali ovako mozemo npr kupiti krevetac,pa za mesec dva ogradicu,pa kasnije dubak.

Jer kad pogledate ogradica je oko 5000,dovoljno je 10 da ucestvuje to je samo 500 din.

Ne mora neko svaki put kad ko moze.

Kupovina nije problem kad moze online,npr direktno da narucimo na mame Bojane adresu,a i ovo je super svi mogu ucestvovati u odabiru stvari.

Samo jos da se neko slozi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ZA ovaj predlog. Samo uvek treba potrditi sa Bojaninom porodicom šta im je potrebno od stvari. Da se ne desi da već imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lazar Crnjakovic фебруар 21 у 11:47 пре подне Пријави

Zdravo Biljana,

kao prvo zelim da Vam se zahvalim na dosadasnjem trudu i svoj podrsci i pomoci. Bebe su dobro,rastu i za sada imaju sve sto im je potrebno. Novina je to da ce uskoro otici kod oca Rajka u Arandjelovac da zive..dolazice kod nas svake druge nedelje. Tako smo se dogovorili i mislim da je tako najbolje za decu. To cemo ovih dana i na svim stranicama za pomoc da objavimo da bi i ostali ljudi znali. Bicemo u kontaktu...hvala na svemu.

Ovo je Lazareva poruka Clari. M&M tata je opremio sobu za bebice, tako da krevetić ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lazar Crnjakovic фебруар 21 у 11:47 пре подне Пријави

Zdravo Biljana,

kao prvo zelim da Vam se zahvalim na dosadasnjem trudu i svoj podrsci i pomoci. Bebe su dobro,rastu i za sada imaju sve sto im je potrebno. Novina je to da ce uskoro otici kod oca Rajka u Arandjelovac da zive..dolazice kod nas svake druge nedelje. Tako smo se dogovorili i mislim da je tako najbolje za decu. To cemo ovih dana i na svim stranicama za pomoc da objavimo da bi i ostali ljudi znali. Bicemo u kontaktu...hvala na svemu.

Ovo je Lazareva poruka Clari. M&M tata je opremio sobu za bebice, tako da krevetić ne treba.

Lepo, drago mi je da će i tata uživati sam sa svojom dečicom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se slazem sa Dankinim predlogom,odlican je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, koliko sada ima na računu, i da li da još uvek uplaćujemo, s obzirom da će bebice sada kod tate?

Inače, ja sam u subotu opet uplatila...pa mi potvrdi kada legne... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, koliko sada ima na računu, i da li da još uvek uplaćujemo, s obzirom da će bebice sada kod tate?

Inače, ja sam u subotu opet uplatila...pa mi potvrdi kada legne... :)

Jeste, legla je tvoja uplata! Izvini, nisam ranije videla ovaj tvoj post.

Nešto me zeza net banking, ali mislim da smo na oko 5000din.

Danas mi je gospođa Anka poslala SMS.

Citiraću:

"Hvala svim clanicama sa foruma Bebac na, pre svega, moralnoj, a i na finansijskoj podršci. Milan i Marta su dobro i nadam se da će jednog dana postati dobri ljudi kao i njihova majka. Pozdrav svima"

A odgovor na tvoje pitanje - volela bih da skupimo još ovu turu, pa da pošaljemo, a onda dalje, u dogovoru sa njihovom bakom - ako je potrebno, skupljaćemo i dalje, račun će biti otvoren, što da ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ovih dana da zamolim nekog iz srbije da opet uplati tako da znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo samo da vas obavestim da smo na 9500din.

uplate.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poruka od Bojaninog brata

"...decica su super. Poceli su da opazaju stvari oko sebe, da se smeskaju i gucu, a kao sto vidis napreduju fantasticno. Ne zna se tacno do kad ce biti kod nas... Rajko (njihov tata) je hteo da ih vodi posle Bojaninog rodjendana (7. mart) ali iskrsli su mu neki poslovi (radi nesto privatno) pa ce ostati jos izvesno vreme kod nas. I dalje koristimo istu hranu i pampers a sto se tice svega ostalog mislim da nista vise nije neophodno. Hvala sto si se javila i sto mislite na nas.

Pozdrav svim devojkama sa bebca..."

Tako da, devojke, ko je i dalje zainteresovan da pošalje neki paketić,

HUMANA 1

PAMPERS 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, duse male.. :wub:

Drago mi je da su dobro, cesto pomislim na njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo samo da vas obavestim. Uplaćeno je na račun Bojanine mame nešto preko 20000din danas. Mnogo su se zahvalili i sve vas pozdravljaju.

Poslednja uplata od 10000din je stigla od našeg foruma Bebac.

Hvala svima na pomoći.

uplate.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

divno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda sam malo dosadna jer sam vec jednom pitala ali ne mogu da izdrzim da ne pitam ponovo jer me je izuzetno pogodila mama Bojanina tragedija.Malo mi je cudno da jos uvek nema vesti u vezi obdukcije,koliko se secam rekli su pocetkom Februara a sad ce April,zna li neko nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednja uplata od 10000din je stigla od našeg foruma Bebac.

Hvala upravi Bebac.com što su doprineli akciji

Mozda sam malo dosadna jer sam vec jednom pitala ali ne mogu da izdrzim da ne pitam ponovo jer me je izuzetno pogodila mama Bojanina tragedija.Malo mi je cudno da jos uvek nema vesti u vezi obdukcije,koliko se secam rekli su pocetkom Februara a sad ce April,zna li neko nesto?

Suncokret na žalost nismo dobili (još uvek) nikakve vesti po pitanju toga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret na žalost nismo dobili (još uvek) nikakve vesti po pitanju toga :(

Ok,hvala na odgovoru....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo samo da vas obavestim. Uplaćeno je na račun Bojanine mame nešto preko 20000din danas. Mnogo su se zahvalili i sve vas pozdravljaju.

Poslednja uplata od 10000din je stigla od našeg foruma Bebac.

Hvala svima na pomoći.

Divno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednja uplata od 10000din je stigla od našeg foruma Bebac.

Cuda se ipak desavaju!

Sve pohvale za bebac tim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast Bebac!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo samo da vas obavestim. Uplaćeno je na račun Bojanine mame nešto preko 20000din danas. Mnogo su se zahvalili i sve vas pozdravljaju.

Poslednja uplata od 10000din je stigla od našeg foruma Bebac.

Hvala svima na pomoći.

uplate.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Phoenix, ja nisam stigla da uplatim novac dok sam bila u Srbiji, pa bih uplatila sada u aprilu kada cu ici ponovo. Hoce li racun ostati otvoren?

Ima li kakvih novosti o obdukciji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix, ja nisam stigla da uplatim novac dok sam bila u Srbiji, pa bih uplatila sada u aprilu kada cu ici ponovo. Hoce li racun ostati otvoren?

Ima li kakvih novosti o obdukciji ?

Otvoren je još račun, dokle god stižu uplate. :)

Juče je stigla jedna iz Budve.

O obdukciji još nismo dobili nikakve informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, i nadala sam se da ce ostati otvoren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigao je jedan SMS od Bojanine mame, pa vam ga ovde svima citiram:

Svim članicama Bebac foruma zahvaljujem na moralnoj i materijalnoj podršci. Pomogli ste mi da prevaziđem najteže trenutke i potvrdili da je moja Bojana ostavila iza sebe prijatelje koji su je voleli. Nadam se da će jednog dana njena deca postati oličenje njene vedrine i dobrote. Želim da vam kažem da je Bojana kroz život hodala krupnim koracima i da je na sebe stavila veliki teret. Htela je da polaže kako može čovek da postigne svoj cilj samo ako to želi. Njenom hrabrošću je kupila stan na kredit, a baka Anka će se boriti da ga sačuva deci. Ovim hoću da kažem da je svaki dinar koji sam dobila upućen na račun tog cilja. Deca su od juče kod oca, a ja moram u Niš da sređujem papire oko pokretanja postupka za nesavesno vođenje trudnoće od strane izabranog lekara. Sigurno da neću uspeti da dokažem krivicu, ali će mi biti lakše ako je bar malo zagolicam. Imam osećaj da me Bojana svaki dan opominje. Osveta je teška reč, ali njena deca zaslužuju pravdu ako je ima, a ja sam pravednik i znam da je uvek na strani jačeg. Još jednom hvala za sve što ste učinili za Milana i Martu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.