Prva ljubav

odgovora

Objavljeno

Da li su se vasi klinci vec do sad zaljubili? Jel dolaze kuci sa druzenja ili iz vrtica i pricaju o tom nekom za njih posebnom? Kako vi i vas suprug-a reagujete na to??

Da li se vi secate svoje prve zaljubljenosti, kada i u koga ste bili zaljubljeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam temu jer imam trogodisnju "zaljubljenu" zvrkicu! A "zaljubljena" je u instruktora plivanja :lol:

Salu na stranu, dal je zaljubljenost ili ne, ali mala je opcinjena njime! Na casovima stalno njemu pokazuje sta ume, kikoce se, cim ga vidi vice: "Mama, mama, Sejn!" i trazi da se tusira pod tusem do njegovog :rolleyes:

Meni je to smesno, mm-u takodje, a Sejnu nije prvi put, kako instruktorka kaze. Sva ga deca vole jer je saljivdzija, igra se sa njima, on je onaj "dobri policajac" a instruktorka je autoritativna.

Moja prva ljubav- pa otprilike u njenom uzrastu, mozda godinu dana kasnije. Zvao se Bojan i znam da smo bili "zaljubljeni" jedno u drugo, sedeli zajedno za stolom jer mi je on cuvao mesto na muskoj strani. Za spavanje je on jurio da zauzme 2 od 6 posebnih krevetica (pod drugim uglom u odnosu na ostale) za sebe i mene. Ne secam se puno detalja, ali ovi su mi najsladji i mislim da cu ih uvek pamtiti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja malecka je jos mala za tako nesto, mada ima jedan Mateja u vrticu i neodvajaju se jedno od drugog po ceo dan :lol:

Ja se i te kako secam moje prve ljubavi, i dan danas smo u kontaktu a nismo se videli od moje 18te godine... Bio je to divan momak, verujem da je i sada dobar covek. Latinska krv je zaista vrela, potvrdjujem ;) ali nije nam bilo sudjeno sta ces i svako je otisao na svoju stranu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa ima drugara u komsiluku i on joj je veoma bitan u zivotu i po nekada kaze da joj je on momak....inace veoma joj je stalo do njegovog misljenja ( da mu bude lepa ) pa cesto kaze da hoce da joj napravi frizuru da bude lepa Aci, da obuce haljjinu da bi bila lepa Aci....jednom joj je on u besu rekao da ona smrdi..........i juuu kako se ona rasplakal....uzas.

Hm moja prva ljubav....u vrticu sam imala 11 momaka ( do skoro sam znala sva imena hehehehe), a u isto vreme sam bila iskreno zaljubljena u jednog Dragana ( Zvala sam ga Gagan ) i bio je 3-4god stariji od mene....svaki dan kada bih ga videla, pitala bih ga " Gagane, vojis ti mene' a on bi poceo da place....e dabio je jos jedan decko kojem sam stalno govorila da cu u biti zena....nije hteo da se igra sa mnom i plakao bi kada bi cuo da ja dolazim kod njega ( nase mame su bile drugarie ), sada kada se setimo toga smejemo se i zezamo na taj racun....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara i Nina bas slatke price! :)

Tamara nista mi ne pricaj o latinskoj krvi! Ko nije probao ne zna sta propusta :)

Nina ti si bila prava zavodnica! Ni manje ni vise nego 11 momaka :lol:

E nasa vaspitacica je imala sina godinu dana starijeg i on je s vremena na vreme dolazio kod nas u grupu. Zvao se Sasa i sve smo mi devojcice bile zaljubljene u njega. A on distanciran, ostrog pogleda, taman ten i ugalj crna kosa- kao neki Italijanski zavodnik! :lol: Kasnije, u osmom razredu i srednjoj smo bili drugari i bilo je par ponuda za vezu s njegove strane. Iako i dalje jako atraktivan nije vise bio moj tip... A pricu o njemu iz vrtica sam mu ispricala i slatko smo se nasmejali. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara i Nina bas slatke price! :)

Tamara nista mi ne pricaj o latinskoj krvi! Ko nije probao ne zna sta propusta :)

Nina ti si bila prava zavodnica! Ni manje ni vise nego 11 momaka :lol:

E nasa vaspitacica je imala sina godinu dana starijeg i on je s vremena na vreme dolazio kod nas u grupu. Zvao se Sasa i sve smo mi devojcice bile zaljubljene u njega. A on distanciran, ostrog pogleda, taman ten i ugalj crna kosa- kao neki Italijanski zavodnik! :lol: Kasnije, u osmom razredu i srednjoj smo bili drugari i bilo je par ponuda za vezu s njegove strane. Iako i dalje jako atraktivan nije vise bio moj tip... A pricu o njemu iz vrtica sam mu ispricala i slatko smo se nasmejali. ;)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin ima 22 meseca i već ima devojku (tako bar on kaže). Zove se Nina i idu zajedno u jaslice. Njih dvoje zaljubljenih se odvoje od druge dece i nešto čavrljaju. On je to ozbiljno shvatio. Meni priča o Nini a kad ga neko drugi pita za nju, stidi se pa neće da kaže. Komedija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj sin se kao zaljubiska. Kad ga pitam sta su radili u vrticu, on non stop spominje Anu, Ana i ja ovo, Ana i ja ono... Kad pitam-jel te neko dira u vrticu on kaze diraju Anu pa je ja branim.

Izgleda da imaju ista interesovanja, lepo se slazu u igri, pa je on odusevljen njom. Kaze da mu je to "drugarica rodjena".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj sin ima "svoju ljubav" i "dušicu"...jao kakva je to ljubav... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj sin ima "svoju ljubav" i "dušicu"...jao kakva je to ljubav... :rolleyes:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.