Secanje na mama Bojanu

odgovora

Objavljeno

Ona je bila andjeo i srecne smo sto smo je poznavale. Sta reci osim da je zivot surov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ona je bila andjeo i srecne smo sto smo je poznavale. Sta reci osim da je zivot surov

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iako sam od nedavno aktivni član foruma, dugo sam ga čitala i čini mi se da mami Bojanu poznajem veoma dobro. Bila je puna radosti i podrške, znala da umiri i uteši...Ja sam jako potresena i slomljena. Volim te mama Bojana i znaj da te mi nikada zaboraviti nećemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam puno pisala po forumu ali sam svakodnevno citala i kao da sam neke osobe na taj nacin i upoznala. Nemam reci ni komentara na ovako nesto, samo, MamaBojana, pocivaj u miru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Životna iskušenja (krize) postoje da bi smo shvatili koliko smo hrabri i jaki. Ne bojim se iskušenja, već u njima vidim priliku za rast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do not stand at my grave and weep;

I am not there, I do not sleep

I am a thousand winds that blow.

I am the diamond glints on snow.

I am the sunlight on ripened grain.

I am the gentle autumn rain.

When you awaken in the morning's hush

I am the swift uplifting rush

Of quiet birds in circled flight.

I am the soft stars that shine at night.

Do not stand at my grave and cry

I am not there. I did not die.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b8u-blizan.jpg

Ova sllika će me zauvek sećati na Mama Bojanu. Teško mi je da uđem na forum, jer vidim njene postove i njen profil. Tako divna i pametna ženica. Nikada je nisam lično upoznala ali sam imala osećaj da je poznajem dugo. Divila sam se svakoj tvojoj reči. Večno ćeš biti u našim srcima. ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Moj dragi takodje ima divne plave oci i ja se nadam da ce ih malisani naslediti. Moje su sarene :wacko: "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam mogla doći ovde jer sam znala šta ću videti!

Gutam knedlu i grlu i mislim.. mislim na nju... na dobru i odgovorinu mama Bojanu! Tako mi je uvek pomagala i tešila, ali valjda je Bog ostavio ono što je ona najviše volela a nju uzeo!

BOJAJA NEKA TE ANDJELI ČUVAJU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O.Boze,ja jos ne mogu da verujem...Pocivaj u miru draga Bojana,i zauvek u nasim srcima...Tuzna sam ,i razocarana,i besna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Give me one reason

Mnogo volim ove zene i ove pesme. Kako je zeni malo potrebno da voli i da prasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam sta da dodam, sve ste rekle........bila je divna osoba i rado sam citala njene postove...

Draga Bojana pocivaj u miru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema reci ni vremena, nije suza ni molitva da te vrate ni bol ublaze... Pocivaj u miru mama Bojana, pregrst si darova iza sebe ostavila, najvrednije dareve za kraj ostavila...



You can shead tears that she is gone
or you can smile because she has lived.

You can close your eyes and pray that she'll come back
or you can open your eyes and see all she's left.

Your heart can be empty because you can't see her
or you can be full of the love you shared.

You can turn your back on tomorrow and live yestreday
or you can be happy for tomorrow because of yesterday.

You can remember her and only that she's gone
or you can cherish her memory and let it live on.

You can cry and close your mind, be empty and turn your back
or you can do what she'd want: smile, open you eyes, love and go on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

You can cry and close your mind, be empty and turn your back

or you can do what she'd want: smile, open you eyes, love and go on.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana ....pocivaj u miru i pazi na svoje andjele

b0010.gifb0010.gifb0010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuzno...pretuzno. Bojana, neka te andjeli cuvaju a ti, najlepsi andjele, cuvaj svoju decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da me je ovoliko potresla tragedija osobe koju nisam licno poznavala. Vec danima sam u soku,lezem i budim se sa mislima na mama Bojanu i njene bebice.Kako pogledam u Janu mogla bih da zaplacem i pozelim da uzmem njene bebice,da ih ljubim i mazim i .... ma sve na svetu da im dam,andjeli mali. Ne sumnjam da ce njima ista faliti,osim majcine ljubavi,verujem da ce se njihovi najblizi o njima dobro brinuti,ali mama je mama. Po vasim postovima vidim da se i vi osecate slicno kao i ja. I stoti put se pitam zasto je zivot tako surov???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b8u-blizan.jpg

Ova sllika će me zauvek sećati na Mama Bojanu. Teško mi je da uđem na forum, jer vidim njene postove i njen profil. Tako divna i pametna ženica. Nikada je nisam lično upoznala ali sam imala osećaj da je poznajem dugo. Divila sam se svakoj tvojoj reči. Večno ćeš biti u našim srcima. ;(

I mene isto....Ne prestajem da mislim na te bebice male...Milice male...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sam od nedavno clan bebac foruma i na moju veliku zalost nisam poznavala mamu Bojanu,ali iz vasih rijeci vidim da je bila jedna izuzetna mlada zena.

Jako sam se potresla i toliko mi je tesko sto sam saznala da su dva mala andjela ostala bez mame.Mogu samo da zamislim kakvu tugu i bol osjeca porodica mame Bojane i zato im iskreno iz dubine svog srca zelim da snagu pronadju u sreci koja ce pratiti dva nova mlada zivota.

Moje iskreno i duboko saucesce porodici mame Bojane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta reci,suze mi naviru na oci. Mama Bojana,pocivaj u miru. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko saznao nesto u vezi bebica?jel su one dobro?zelim im puno srece u zivotu,ne mogu da verujem i dalje da se njena story tako zavrsila...zaista mi je krivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila si jedinstvena,prelepa , uvek imala dobar savet , znala da ohrabris druge ,pomognes koliko mozes ..... ZASTO ??? Ostavila si dubok trag u nasim srcima i NIKADA te necemo zaboraviti ... Ovaj forum bez. tebe nikad nece biti isti , bez tvojih saveta .... Pocivaj u miru i cuvaj svoje bebice sa neba kad vec ne mozes da budes pored njih na zemlji ... Volimo te ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nedelju je dana prošlo, a kao da s juče bila ovde sa nama..uživaj na nekom drugom mestu, kada nisi mogla ovde, sa bebicama :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, mnogo boli. :( Uđem na temu ŽENE, GDE JE... i prvo što vidim je sledeće:

Phoenix:Ima li neko vesti od mama Bojane?

secer:Bila veceras Mama bojana!! rolleyes.gif

Mama Bojana:Nije bila, još je tu.

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.