Secanje na mama Bojanu

odgovora

Objavljeno

Joooj, mnogo boli. :( Uđem na temu ŽENE, GDE JE... i prvo što vidim je sledeće:

Phoenix:Ima li neko vesti od mama Bojane?

secer:Bila veceras Mama bojana!! rolleyes.gif

Mama Bojana:Nije bila, još je tu.

:(:(:(

Isto :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tek kada pogledaš sličice njenih andjela i shvatiš da ta dečica nikada neće videti mamu, a oni andjeli još to i ne znaju..strašno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da. :( Baš gledam one slike što si izbacila na FB... onaj ˝smešak˝ :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne prodje dan da ne pomislim na nju... Bas mi nedostaje.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takodje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, mnogo boli. :( Uđem na temu ŽENE, GDE JE... i prvo što vidim je sledeće:

Phoenix:Ima li neko vesti od mama Bojane?

secer:Bila veceras Mama bojana!! rolleyes.gif

Mama Bojana:Nije bila, još je tu.

:(:(:(

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim o njoj svaki dan , svako vece, jednostavno mi ne izlazi iz glave...jos kad sam danas na fb procitala Bojana Crnjakovic je postala prijatelj sa...sledila sam se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim o njoj svaki dan , svako vece, jednostavno mi ne izlazi iz glave...jos kad sam danas na fb procitala Bojana Crnjakovic je postala prijatelj sa...sledila sam se!

Videla sam i ja, u isto vreme sam i ja bila tamo, ajooj, oduzela sam se a onda su mi krenule suze . . . :( :( :( TUZNO . . . TUZNO . . . UZAS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, Bože... :( Strašno. :( I tužno... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iako je u početku bojažljivo pristupila u ovaj virtuelni svet, vremenom smo joj prenele pozitivan duh i sa nama joj je zaista bilo lepo. To se videlo po njenim postovima, u kojima se šalila, iskreno pričala o svojoj sreći, bebama, svom partneru. Sve smo je uvažavale i zbog njenih stručnih saveta i drago mi je što sam na ovaj način imala priliku da budem deo njenog sveta. Ono što sigurno znam je to da me je ona svojim prisustvom umirivala i kada bih videla da je aktivna na forumu dobijala sam elan za druženje. Iako je sada nema na listi aktivnih korisnika, ona je tu u mom srcu i kada mi je teško i kada mi dođe da je pitam nešto, zažmuriću i njen vedar osmeh će ublažiti moj problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probudim se u sred noći i mislim na nju, vozim se gradskim autobusom i mislim na nju...koliko mi samo nedostaješ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Ovo je tesko pitanje.

Moji konketni planovi ne sezu dalje od 3 godine, ali imam zelje koje projektujem u period za 10 god, a svi proizilaze iz devize AKO NE POSTANES BOLJI, POSTACES GORI.

Npr:

Za deset godina cu konacno otplatiti stan i laske cu disati.

Prodacemo ovaj a kupiti veci stan...

Imacu zvanje dr nauka :) (skromno) - sad sam master sa specijalizacijom.

Vodicu porodicno savetovaliste (brak, roditeljstvo, razvojni problemi, adolecsencija, decje i adolescentske neuroze, psihoterapija neuroza, asertivni treninzi isl...) Od ovoga cu zaradjivati i necu morati da putujem na posao u Leskovac.

Bicu (esnafski) ostvarena

Pitam se da li cu sebi dozvoliti jos neko dete. Nazalost, danas je veci broj dece stvar luksuza, prestiza i drustvenog statusa... Trenutni zivotni uslovi meni ne dozvoljavaju ni da razmisljam o daljem sirenju porodice, mada mnogo volim decu.

Ucicu o roditeljstvu u praksi ( ane samo teorija kao do sada) i trudicu se da suzbijem diktatorski majcinski pristup u sebi. Nadam se da cu umeti da pratim odrastenje svoje dece i da uspesno odgovorama na njihove potrebe i promene u potrebama. da ih razumem

Putovacu

Citacu

Bicee mi malo lepse nego sad.

Mozda mi se zivot nece razlikovati od ovog koji vodim sada - zivotarenje, planovi (kratkorocni, srednjerocni),projekti?

U stvari hoce - imacu vazda buku u kuci.

Bas sam se otvorila :D

:) Nisam definisala nikakve kriterijume. Dogovor izmedju mm i mene je da on krsti devojcicu a ja decaka.

Redjamo zajedno imena, pa koje nam se dopadne.

Već nekoliko meseci stoji da ce se zvati Magda i Matija... Smesno je sto sam ja predlozila zensko a on musko ime, pa smo uzajamno "verifikovali" predloge. U poslednje vreme se nesto kolebamo oko imena.

Setila sam se jednog uslova: Da imena lepo zvuce uz oba nasa prezimena. :D Dobar nam kriterijum :blink:

Pitanje za sve, a narocito za nevencane mame i trudnice: Šta mislite o tome da deca nose prezimena oba roditelja?

Ja ću prva da dam svoj odgovor: po meni nije fer da dete nosi prezime muške familije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da neko ko lično i dobrio poznaje Bojanu zna za ova njena razmišljanja ili da bar pročita ovde, kakve je planove imala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je od pre dva tri dana. Moj stomak u 24. nedelji :)

mhs-16.09..jpg

Knedla mi je u grlu...

Mislim da ova slika treba da bude u ovoj temi namenjenoj Bojani. Da mi, koje smo je poznavale, kada nam nedostaje da je vidimo, ali i one koje je ne znaju i koje će tek doći, da vide našu Mama Bojanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2320.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet sam zaplakala. Nije fer :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tuga :( .

A koliko sam samo puta pomislila da ce njoj biti malo lakse da odgaja svoju decicu,zbog njenog zanimanja. Bar odlicno zna teoriju,jos samo malo prakse i sve ce biti savrseno. Bem ti zivot i sudbinu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.