Secanje na mama Bojanu

odgovora

Objavljeno

Imala sam priliku da je licno upoznam.Izuzetno divna i pametna osoba koja je uvek znala da da savet.Nikada je necu zaboraviti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pnf-ja.jpg

Draga moja...nikada neću zaboraviti tvoj entuzijazam, tvoju želju za životom...tvoje doživljavanje stvarnosti. Imala si veliki uticaj na mene, bila si mi jedna od omiljenih na forumu, gdje sam jedva čekala tvoje komentare...

Bićeš uvijek s nama... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bojana,pocivaj u miru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovom prilikom bih izdvojila mail koji sam dobila od tebe Bojana:

"...Moj tata je govorio "Ne daj nam, Bože, šta se istrpeti može".

Ovo je veliko iskušenje i za mene i za moju porodicu.

Uvek može gore nego što nam se čini, ne gubim to iz vida..."

Bila si i bićeš jedno veliko srce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocivaj u miru draga Bojana. Neka te andjeli cuvaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo me je rasplakalo

Hvala vam na recima saucesca i utehe. Podrska puno znaci.

Zelim da podelim sa vama jos nesto. Posle tatine smrti shvatila sam koliko je zivot kratak i koliko smo krhki.Ne gubite vreme na gluposti nego iskoristite svaki sekund da voljenima pokazete koliko su voljeni. Prekasno se setimo propustenih prilika.

Ostala mi je od tate ljubav, da je dajem dalje kao pelcer. Zivot se ne vrti u krug nego ide dalje - cuvacemo bebice.

Mama Bojana u temi "Iznenadna smrt roditelja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da kažem da si na nekom boljem mestu, medju andjelima..ne mogu..kako da budeš na boljem mestu kada su tvoji andjeli na zemlji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja budi medju andjelima! Ostaces uvek u nasim srcima i mislima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam bila toliko aktivna na forumu dok je ona aktivno pisala, ali sam svaki njen post citala, obozavala sam da citam ono sto ona napise, svaka joj je recenica bila mudra, i na mestu, retko pametna mlada zena, pozitivna, puna razumevanja za svakog,bila je kao neka enciklopedija ovog foruma-prekrasna - ne znam, ne znam sta reci zaista u ovakvim momentima ne znam sta da kazem osim pocivaj u miru andjele, neka ti andjeli obasjaju put ka tvojoj novoj kuci, jako ces nam svima nedostajati ....

Da kažem da si na nekom boljem mestu, medju andjelima..ne mogu..kako da budeš na boljem mestu kada su tvoji andjeli na zemlji..

Draga moja budi medju andjelima! Ostaces uvek u nasim srcima i mislima...

nemam sta vise da dodam.jako sam tuzna i razocarana u zivot.ovakve stvari ne bi trebale da se dogadjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...suvise su male rijeci da se pokaze njena velicina...tisina prica...za Nju,Mamu Bojanu...bila je i bice jaka i velika u nasim mislima,zauvjek...Pocivaj u miru,Mama Bojana... :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

..nije dozivela najvecu radost na svetu..tako tuzno..najtuznije...

..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam videla vaše postove i u šoku sam!!!! Šta se dogodilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam videla obaveštenje. Mnogo mi je žao, bila je stvarno divna devojka uvek pozitivna u svojim postovima, toliko je čekala svoje bebice...strašno je kad se ovako nešto dogodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Knjiga je dobra jer se bavi temom koju roditelji ređe potežu, svi su nekako zaokupljeni agresivnošću dece, a slabije se bave njihovim samopouzdanjem i osećanjem sigurnosti. Prvi deo knjižice je ekstra jer preispituje vaspitni stil i samopouzdanje samih rodirelja. Drugi deo se bavi izgradnjom i razvojem samopoštovanja kod dece, a treći se bavi razvojem veština komunikacije, samopredstavljanja, samouverenosti i veštinama za rešsvsnje sukoba.

Verujem da bi ti ova knjiga bila od koristi. .

Na raspolaganju sam ti uvek. Nadam se da ćemo imati priliku da se upoznamo lično.

Pozdrav

Poslednji pp koji sam dobila od nje d010.gifd010.gif

Tako pametno bice , uvek spremno da pruzi savet...zasto zasto se ovo desilo, pa stvarno nema smisla ..nije fer nije a065.gif zasto je svoju zelju da postane majka morala da plati glavom

ja ne mogu da dodjem sebi, niti pokusavam da zaustavim suze ....da li moze nesto da je vrati :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAMAbojana... nisi odzivela svoj nick.... nazalost :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem.... :( Tuga.... Jedna od najpozitivnih osoba koju sam ovde upoznala.... Jako ce mi nedostajati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf! Jedva cekam da sve prođe.

Znas li koliko ćeš da se raduješ kad svom čedu kupiš prve štrmplice, benkice, bodiće, čarapice, posteljinicu, frotičić, flašice... Gledaš koliko je sve maleno u čudiš se...

Beba je to - čudo.

Ljubim te i uživaj u trudnoći!

Ovo je deo poslednje privatne poruke koju sam ja dobila...

Nisam je poznavala licno, ali mi je bila jako velika podrska u teskim danima, ne mogu da shvatim da je nema....

Pocivaj u miru draga Bojana, a za ovakve tragedije ne postoje reci, ovakve stvari ne bi trebalo niti da se desavaju niti da postoje... Nikada te necu zaboraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAMAbojana... nisi odzivela svoj nick.... nazalost :(

:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf! Jedva cekam da sve prođe.

Znas li koliko ćeš da se raduješ kad svom čedu kupiš prve štrmplice, benkice, bodiće, čarapice, posteljinicu, frotičić, flašice... Gledaš koliko je sve maleno u čudiš se...

Beba je to - čudo.

Ljubim te i uživaj u trudnoći!

Ovo je deo poslednje privatne poruke koju sam ja dobila...

Nisam je poznavala licno, ali mi je bila jako velika podrska u teskim danima, ne mogu da shvatim da je nema....

Pocivaj u miru draga Bojana, a za ovakve tragedije ne postoje reci, ovakve stvari ne bi trebalo niti da se desavaju niti da postoje... Nikada te necu zaboraviti...

:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena dusa, puna pozitivne energije ...

Zasto Bog uzima dobre osobe kod sebe?!

Mama Bojana ... pocivaj u miru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako ce mi nedostajati,ne zelim niti cu je zaboraviti i ako je nisam poznavala licno,kao i vecina nas,ostavila je veliki trag u mom srcu kao jedna veoma draga,pametna i VELIKA zena koja je bez rezerve uvek bila tu da svakoj od nas da savet,rec utehe i ....jednostavno nemam reci kakva je bila mamaBojana

Pocivaj u miru draga Bojana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teško se rasplačem, ali sad sam plakala. Teško je kad se boriš da dobiješ decu i prođeš celu trudnoću uz to još i drugima daješ savete i pružaš podršku. Maštaš o sreći i uživaš u mislima kako ćeš da ih hraniš, oblačiš, vaspitavaš i stvoriš dobre ljude od njih a onda te oni ne dočekaju, ne stignu da te vide, poljube, znaće te samo kao glas koji ih je umirivao dok su živeli u maminom stomaku, i sa slika i iz priča baka, deka i tate. Laka joj zemljica i nek ih čuva sa neba!!! :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem, šta se to dogodilo? Zašto se to dogodilo? Nemam reči.

Počivaj u miru mama Bojana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama Bojana pocivaj u miru i neka te andjeli cuvaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam je poznavala, a imala sam zelju... Tesko se rasplacem ali posle takve vesti. i svih vasih komentara.. Toliko je cekala bebice a nije uspela ni da ih vidi... Tuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.