Mama bojanina prica

odgovora

Objavljeno

Eh, Boko, Boko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova situacija je strasna...Ja samo molim Boga da izdrze sve to i mama Bojanin muz i njena majka,jer je ovo stvarno tragedija....Posle svega sto se desilo on ne moze da dobije decu,znaci stvarno potresno i tuzno,jadan covek....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekajte meni ovde nesto nije jasno. To sto se od oca ocekuje da dokaze ocinstvo je nesto sto bi se svuda desavalo, tj u svim zemljama, posto nisu vencani, naravno on nije stigao decu da prizna i to je to...ALi sta vise cekaju???!!!! Na koji nacin oni dokazuju ocinstvo nego DNK analizom..I koliko je vec proslo!A deca jos u bolnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na koji nacin oni dokazuju ocinstvo nego DNK analizom..I koliko je vec proslo!A deca jos u bolnici.

Upravo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da razjasnimo> Zena se ne poradja ranije kad ima blizance, jer je bebama uvek najbolje u maminom stomaku i tamo treba da ostanu dok ne pocne porodjaj. Sem ako dr hoce da uzme pare!!!

Od eklampsije se umire i u 21.veku i to je najveca nocna mora ginekologa, jer jos uvek nema leka. Ona se nastavi i kad beba izadje, nekad. I nemojte odmah ocenjivati ko je kriv, kad niste upoznati ni sa slucajem, ni sa medicinom.

Meni je zao porodice, ali nemojmo biti neposteni, pa traziti krivca po svaku cenu, cak i kad ga nema.

I da, preeklampsija i eklampsija se ponekad mogu uhvatiti na vreme, ali se ne mogu izleciti, ako stvarno nastupe. Jednostavno organizam pocinje da otkazuje, pod teretom trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da razjasnimo> Zena se ne poradja ranije kad ima blizance, jer je bebama uvek najbolje u maminom stomaku i tamo treba da ostanu dok ne pocne porodjaj. Sem ako dr hoce da uzme pare!!!

Od eklampsije se umire i u 21.veku i to je najveca nocna mora ginekologa, jer jos uvek nema leka. Ona se nastavi i kad beba izadje, nekad. I nemojte odmah ocenjivati ko je kriv, kad niste upoznati ni sa slucajem, ni sa medicinom.

Meni je zao porodice, ali nemojmo biti neposteni, pa traziti krivca po svaku cenu, cak i kad ga nema.

I da, preeklampsija i eklampsija se ponekad mogu uhvatiti na vreme, ali se ne mogu izleciti, ako stvarno nastupe. Jednostavno organizam pocinje da otkazuje, pod teretom trudnoce.

Nije jos utvrdjeno od cega je Mama Bojana umrla.

A kad je trudnoca rizicna, a njoj jeste bila rizicna poslednjih meseci, a nije se uopste tretirala kao rizicna, onda mozemo pricati o doktorima, zar ne?!

Niko ovde nikog ne okrivljuje, jer niko ne zna zbog cega i zasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cini da se digla buka oko toga ko je kriv, a ne dopusta se da se rese pitanja koja su sad hitnija, kao sto je vracanje beba ocu. Kao da se prebacuje problem sa onog sto treba da se resi odmah. Recimo socijalna sluzba, koja kao nikad nije imala slican problem... Kao da se oni i bave svakidasnjim stvarima! I sad odugovlace resenje, a narodu mazu oci kojekakvim pricicama u novinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se cini da se digla buka oko toga ko je kriv, a ne dopusta se da se rese pitanja koja su sad hitnija, kao sto je vracanje beba ocu. Kao da se prebacuje problem sa onog sto treba da se resi odmah. Recimo socijalna sluzba, koja kao nikad nije imala slican problem... Kao da se oni i bave svakidasnjim stvarima! I sad odugovlace resenje, a narodu mazu oci kojekakvim pricicama u novinama.

Ja ne razumem ko to ne dopusta?I kako moze tj.na koji nacin moze da ne dopusta?

A do nalaza obdukcije,mozemo samo da dizemo buku...

NECU I NE MOGU da se pomirim sa cinjenicom da se u 21.veku umire na porodjajnom stolu.I nijedan nalaz obdukcije i nijedan dr.mr.(da ne psujem sad) me ne moze ubediti da je bolje da su bebe u stomaku sto duze, nego da te iste bebe imaju zivu majku pored sebe!!!

A soc.sluzba (kao i sve ostale sluzbe koje se bave administracijom,da ne spominjem tek sudove) su spore i neefikasne u zemlji Srbiji...to svi vec znamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sa mirenjem s tim da neko moze da prodje lose i sad, to mi je jasno. I iz licnog iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sa mirenjem s tim da neko moze da prodje lose i sad, to mi je jasno. I iz licnog iskustva.

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman zaman, kako iskomplikuju stvari bas tamo gde ne bi trebalo! Samo da andjelcici sto pre stignu kuci i budu sa tatom svojim... i neka je sve izaslo u javnost, valjda ce ubrzati resenje nastalog problema a i da se pomogne porodici... A mama Bojana je bila prelepa zenica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aman zaman, kako iskomplikuju stvari bas tamo gde ne bi trebalo! Samo da andjelcici sto pre stignu kuci i budu sa tatom svojim... i neka je sve izaslo u javnost, valjda ce ubrzati da se resi nastali problem a i da se pomogne porodici... A mama Bojana je bila prelepa zenica...

Uzivo je bila jos lepsa.O Boze kako mi nedostaje!Svakog dana mislim na nju,Martu i Milana... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je bila lepa...na ovoj slici mi je nestvarna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu sto ce uskoro kuci,bar da se mama Bojaninom muzu i njenoj majci vrati malo osmeh na lice od tih malisana....

Stvarno je bila prelepa i pametna zena kako primecujem,zao mi je sto je nisam upoznala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas,malo li je tuge,sad i ovo,strasno! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim Boga da se sto pre zavrsi ova agonija! Strasno mi je zao mama Bojane, ali ovo sa bebicama je prevrsilo svaku meru! Nadam se da ce sto pre biti sa svojim ocem, bakom, ujakom ... Duse male!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bože,stvarno,kako je bila lepa,prelepa......nadam se da će tata uskoro da bude sa svojom decom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sreće i u ovakvim trenucima...Bojanice, lepoto naša!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da što prije dođu kući i budu sa svojim ocem...da osjete bar toplinu domu kada ne mogu svoju majku...Kako je bila lijepa... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam aktivan član i nisam poznavala devojku, ali ovo je stvarno jedna strašna i jako potresna priča, koja nikog ne može da ostavi ravnodušnim. I još sva agonija kroz koju prolazi otac... Stvarno nemam reči! A navodno po zakonu se vanbračna zajednica tretira isto kao i brak! U praksi je izgleda drugačije...

Kada se očekuju rezultati obdukcije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krajem januara ili početkom februara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da nece trajati agonija dugo. Dobra je vest da se na tome radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako nesto grozno se moze desiti samo u nasoj predivnoj zemljici,CIGANIJA :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskreno saucesce porodici! Kada sam prvi put procitala sta se desilo zanemela sam, otisla i jaaako zagrlila svoje dete!

Znam da ce Bojana paziti na svoje pilice i usmeravati ih u zivotu!

Drage moje, zivot je jako krhka stvar, volite vasu decu i muzeve kao da je poslednji dan ...SVAKI DAN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.