Mama bojanina prica

odgovora

Objavljeno

Draga Bojana pocivaj u miru, hvala ti na svakom divnom savetu koji sam dobila od tebe, ne mogu da verujem da te vise nema i da nisi ni zagrlila svoje male bebice... Moje najiskrenije saucesce porodici, pogotovo njenom muzu...

Nemam reci ovo je stvarno previse bolno i tesko, a iznad svega nepravedno.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem sta se desava!!! Nisam bila bas aktivan clan ali secam se nje i njenih postova...

Moje iskreno saucesce porodici :(

Bojana pocivaj u miru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo sam se potresla... Nisam aktivan clan, ali redovno citam sve teme na forumu i prosto ne mogu da verujem da se nesto ovako strasno desilo. Iskreno saucesce mama Bojaninoj porodici. Iako je nisam licno upoznala nekako su sve njene poruke zracile inteligencijom i optimizmom. Imala sam uvek u glavi sliku super mame koja ljulja blizance... Tuga, tuga, tuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce njena mama preziveti tolike gubitke u tako kratkom roku...kao i njen muz...pretragicno i pretuzno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako mi je zao zbog ove tragedije,i stvarno ne mogu da poverujem da se nesto ovako desava.Stvarno sam jako potresena,iako je nisam dobro poznavala....Moje najiskrenije saucesce mama Bojaninoj porodici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskreno saučešće porodici!!!Neka je anđeli čuvaju!!!I neka bog čuva njena dva anđela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ime NANI(koja leži u bolnici) izražavam žaljenje...ona jadna ne prestaje misliti i žaliti...kako nam je svima bila draga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno saučešće porodici!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sedim ovde i i dalje ne mogu da poverujem, pre samo nekoliko dana sam joj pozelela svu srecu na porodjaju, cekala sam lepe vesti, ona je uvek znala da me razveseli, njen pozitivan duh pun zivota, pomagala mi kroz moju tesku i komplikovanu trudnocu i ja ne mogu da verujem da se ovo njoj desilo, takva tuga i tragedija... Jos jednom draga mama Bojana, pocivaj u miru i neka Bog cuva tvoje dve bebice koje si sa toliko ljubavi cekala, a koje nisi ni dodirnula... Neka bar one budu dobro da utese tvog neutesnog muza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje najiskrenije saučešće porodici i malim bebicama.

Nema tih reči utehe koje bi pomogle u ovako tragičnom momentu.

Ono što je ipak uspela jeste da iza sebe ostavi dva mala anđela. Nadam se da je ipak uspela da vidi svoje bebe pre nego što je sklopila oči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Bože ja kada vidim da je nick mama Bojana aktivan sva protnem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam sad videla i sve cekam da ce neko reci kako je sve samo neslana sala i da se ovo ne desava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno saucesce porodici mame Bojane i od mene!

Njene postove sam rado citala i iscitavala po nekoliko puta, zaista je bila jedan veliki strucnjak, osoba koja je plenila pozitivnom energijom cak i ovako virtuelno. Zao mi je sto je nisam licno poznavala i imala za prijatelja.

Kakav sok i tragedija.... recima se ne moze opisati!

Zelim puno snage suprugu i bebama, da izdrze i prebrode sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno saučešće Bojaninoj porodici...

Nisam baš aktivan član, ali sam je zapamtila po nekoliko postova...

Previše tužna vest... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno saucesce od BORJANE, potresla se i zali sto nije sa nama na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tuga :(

pocivaj u miru...

porodici najiskrenije saucesce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas!

Ana mi je poslala,nisam mogla da poverujem kad mi je mm procitao poruku.... Nemam reci,koja tuga... Jako ce mi nedostajati... :( Sta se desilo?Nije valjda da su ponovo lekari nesto zeznuli?Bebice bez majke.... jaoo.. Gutam suze... Strasno!

Moje saucesce porodici i bebicama...

A danas sam je bas spominjala... Ne mogu da verujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje najiskrenije saučešće porodici i malim bebicama.

Nema tih reči utehe koje bi pomogle u ovako tragičnom momentu.

Ono što je ipak uspela jeste da iza sebe ostavi dva mala anđela. Nadam se da je ipak uspela da vidi svoje bebe pre nego što je sklopila oči.

Nazalost nije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako da poverujem.. Moje iskreno saucesce porodici mama Bojane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke... :( Krenem da napisem i izbirisem,nista ovu tugu ne moze opisati... Da ne vidi bebice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nesto mi pade na pamet Ninuska.... nikada se ne javi.... jeza me hvata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nesto mi pade na pamet Ninuska.... nikada se ne javi.... jeza me hvata...

Uhhhhhh ne mislis valjda...Neee,bilo bi previse!Ne verujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bez teksta!!!

Uzaaaaaas!!!

Kako? Zasto?

Moje iskreno sucesce porodicama i bebicama :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, nesto mi pade na pamet Ninuska.... nikada se ne javi.... jeza me hvata...

uf.......i mene.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bila, još je tu :D

Volela bih da nam ponovo ovo napise....

Citam sada njene postove... U jednom navodi da joj se crne misli motaju po glavi...kao da je predosetila nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova tema je zatvorena za odgovore.

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.