šta vam bebe čavrljaju

odgovora

Objavljeno

Da i meni jako leti kao da sam se juce porodila, i sad mi malo nedostaje to vreme, mm kaze da to znaci da je vreme za novu bebicu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Kico zove, babu, tatu, dedu, zna kako rezi Ljubica (cuko), ali jos ne zna da kaze mama. Dobro to su sve slogovi, ali za tatu zna da je tata i kad joj kazes tata ona ponovi i pogleda u mm i posalje mu poljubac. On se sav istopi, a ja pucam od ljubomore. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete kad vidi kucu vice av-av, a kad vidi macu cicko ( ja se odma setim Cicane :lol: :lol: :lol: ) mnogo mi slatko :D a mama jos ni u najavi ja kazem mama a ona tata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moje dete sve nesto sto vuce na kineski i to se unese i bas prica,ali taj njen jezik,inace samo mama i tata za sada.Kada kaze nesto douc-sin kaze da to trazi dorucak :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A moje dete sve nesto sto vuce na kineski i to se unese i bas prica,ali taj njen jezik,inace samo mama i tata za sada.Kada kaze nesto douc-sin kaze da to trazi dorucak :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: slatkoooooooooooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Andjela evo mjesec dana vice ma-ma, ba-ba...a ponekad joj se omakne i ta-ta <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam pre neki dan u drugoj temi pisala ( zalila se ) kako moje dete samo zove tatu a mama izgovori jednom u tri dana :( E situacija se skroz promenila , presao je na mama i samo mama , tata nije izgovorio danima :) I vise ne kuka kad se probudi u kreveticu nego lepo vice mama, mama :wub:

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba je prvo rekla mama :rolleyes: , a sada govori baba, da da, daj, aj, aj, na, na i još poneke slogove, nepovezane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete kad vidi kucu vice av-av, a kad vidi macu cicko ( ja se odma setim Cicane :lol: :lol: :lol: ) mnogo mi slatko :D a mama jos ni u najavi ja kazem mama a ona tata :lol:

Kod mene joj kad joj kazem mama ona meni baba i tako naizmjenicno sve dok joj ne dosadim, a onda podje da se dere na mena i govori ba-ba-ba-ba-ba! :lol: U fazonu dosadna si mama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ba-ba, bbbbbbb, ma-ma-ma , ggggggggggggggg, pap....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MAMA stalno,nekad kad ugleda Mašu kaže usporeno MA TA.TO me oduševilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa pa, nja nja, ma ma, ta ta, ba ba, na na, rrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama - kaže jasno i glasno uglavnom kad je ljuta i kad hoće da se uzme i nosa :lol: , baba, aga-ga-ga, koka (zna šta je, ima igračkicu malu), ka-ka, de-da, bla-bla, a kad je pitam kako čiko pjeva - oooooo, eeeeeeeee, a ke - to koristi kao da pita nešto i pokazuje prstićem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sem mama,od pre 3 dana i tata,da,am i gleda u njenu stolicu kad je gladna.Baba,....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stefan svasta cavrlja, mada sve je to bez nekog pravog smisla. prvo je poceo mama, baba pa onda tata, deda, ajde ,daj, ide.. ono bbbbbbbabbbbbbabbbb i kao da vozi..

danas je cak rekao bata, ne bas ali je tako zvucalo..

jedino sto mi deluje da kao smisleno govori je kad mene trazi, onda je to cesto mam ili mama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana je naucila da kze NE :), i sada kada se buni kaze neeeeeeeeeee!!! Joj kako mi je to smesno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba ima osam meseci i jos uvek nista ne izgovara, ni jedan slog. Samo aaaaaa i nista vise.Svi u kuci razgovaramo sa njom, igramo se, ja sve sto radim objasnjavam ali nista.Ne znam da li da potrazim savet pedijatra, mozda je jos uvek rano,ali se jako brinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja malena govori mama,baba-inace je baba kod nas tata...kaze hajde,jaje,beba i nesto govori kada se igra ali ja ne razumem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

David samo aaaa ili eeee ili ooooo

Gabrijela mama, tata, baba, i vazdan nesto nedefinisano....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednjih dana je aktuelno dje-dje,a inace mama,ba-ba,brrrrrm brrrrrm,da-da(tata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ognjenka sa 11 mes prica baba, mama, tata, deda, da, ne, oce, ajde, kad hoce da ruca ona cokce, imitira dosta, broji jedan dva tri, av av, mjau i tako...ima citave recenice na njenom govoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj trtlja bababababa, dadadadadada, tatatatatata, danas je počeo i lalalalala i jajajajaja, pravo je napredan :D Kad čujem da neki s 4 meseca tečno govore tri jezika prosto se zabrinem da ne zaostaje :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj trtlja bababababa, dadadadadada, tatatatatata, danas je počeo i lalalalala i jajajajaja, pravo je napredan :D Kad čujem da neki s 4 meseca tečno govore tri jezika prosto se zabrinem da ne zaostaje :huh:

Pa moja ima 4 meseca pa cak nesto ni ne brblja preterano. Ona više mnjauče kao neka mačkica. Sad je provalila da ume da vrišti i stalo nešto vrištucka pa se iskida od smeha. Mnogo su slatki kad su tako mali.

Ivana84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa moja ima 4 meseca pa cak nesto ni ne brblja preterano. Ona više mnjauče kao neka mačkica. Sad je provalila da ume da vrišti i stalo nešto vrištucka pa se iskida od smeha. Mnogo su slatki kad su tako mali.

Ma to ja apropo onih što se hvale da im deca sa 4 meseca tečno govore, idu na nošu koju jelde sami traže, znaju tablicu množenja i deljenja i tako to... :D

bojanans voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to ja apropo onih što se hvale da im deca sa 4 meseca tečno govore, idu na nošu koju jelde sami traže, znaju tablicu množenja i deljenja i tako to... :D

Hahahahaha, sve Tesla do Tesle. Zadovoljna sam ja ovim mojim malim prosekom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.