Krvarenje posle porođaja

odgovora

Objavljeno

Uh zene evo i mene u ovoj temi.

28.01. ce biti dva meseca kako sam se porodila a opet krvarim.Kada sam se porodila krvarila sam tri nedelje pa je stalo desetak dana,pa je posle opet krenulo nesto malo vise braonkasto pa stalo dva tri dana i evo opet pre dva dana mi krenulo mala malo neka tamnija krv(ne ide jako,stavim dnevni ulozak)

Bila sam na prvoj kontroli posle porodjaja pre desetak dana(tada mi je islo ono braonkasto),doktorka me pregledala i uradila UZ,kaze materica se lepo vratila na mesto,normalne je velicine,na UZ se vide neke bele tackice to je ta krv sto je ostala.Tada mi je prepisala kapi da pijem nedelju dana,i lepo mi stalo to krvarenje i evo opet krenulo.

Sta bi to moglo da bude jel zna neko,jel to normalno?Sledece nedelje idem opet na kontrolu ali ako neko zna nesto da mi kaze bar da se smirim malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene pomagajte.Ja cu vise da poludim.

Evo dva ipo meseca od porodjaja a ja opet malo prokrvarila:(

Krvarila sam dugo posle porodjaja,pa sam dobila,i napokon stalo i evo nocas opet krenulo,sa sve bolom(ne jakim)kao kada treba da dobijem.Krvarenje nije jako ali vise sam poludela.

Kod doktorke ne mogu ovih dana jer nema ko da mi pricuva bebu a dragi nemoze sada da uzme slobodan dan.

Sta bi ovo sada moglo da bude...uh stvarno sam vise poludela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesec dana,a sad mi jos nesto malo zuckasto na ulosku ne znam dal se racuna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mesec dana,a sad mi jos nesto malo zuckasto na ulosku ne znam dal se racuna ;)

I meni je to zuckasto vec nekoliko dana na ulosku, i bas sam se pitala da li se racuna. Inace, krvarila sam nekih 15-20 dana, pa onda nista skroz, a sada vec nekoliko dana taj zuckast sekret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nekih 14 dana i onda nista...ne znam ni da li sam toliko...nekako mi je brzo prestalo?! :blink: valjda je to ok!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo sam pitala i u temi mens. nakon porodjaja, ali hajde i ovde..

Iako ovo sto cu vam opisati nije menstruacija, pomalo me zacudilo......danas na dnevnom ulosku nadjem gomilicu zutog sekreta (sto i nije prvi put od prestanka krvarenja) i kad sam htela da se obrisem, iz mene je ispala neka stvarcica - neka sluzokoza, nesto kao opna, maramica ili sta vec, belicaste boje, pa sve prosarano kao kapilarima - bas kao neka maramica.

Ima li neko iskustva sa bilo cime slicnim?

:unsure::huh::unsure::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam tem pa ste me malo utesile. Evo proslo mesec dana od porodjaj, taman sam pomislila da je krvarenje prestalo, jer je vec bilo braonkasto i retko, kad evo sad opet i malo je crvenije. Nadam se da ce uskoro prestati skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni 13 dan od porodjaja stalo, sad cekam da vidim oce li curiti jos, al danas nista, prvi put sam 4 nedelje a sad jedva 2 :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni 13 dan od porodjaja stalo, sad cekam da vidim oce li curiti jos, al danas nista, prvi put sam 4 nedelje a sad jedva 2 :blink:

Hoce nekad na dan-dva da stane, pa da se opet nastavi, jer ne izlazi samo krv, vec i lohije idu posle, neka zuta tecnost, ili vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce nekad na dan-dva da stane, pa da se opet nastavi, jer ne izlazi samo krv, vec i lohije idu posle, neka zuta tecnost, ili vec...

A ja se taman ponadala da je prestalo i sad malo krenulo :( opet cu ja izgleda mesec dana :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam dve nedelje krvarila, taman se ponadala da je stalo, kad ono nesto zuto, pa braon, i tako do 38og dana kad sam dobila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam dve nedelje krvarila, taman se ponadala da je stalo, kad ono nesto zuto, pa braon, i tako do 38og dana kad sam dobila

Tako je i meni sad,zuckasto nesto, i ja sam prvi put dobila odma po prestanku krvarenja :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno je prestalo tacno 30-ti dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko dana već nemaš? Meni je tako oko 30og dana navodno prestalo i dva-tri dana skoro da sam bespotrebno nosila uložak ali posle toga "aj Jovo nanovo" :( i trajalao je ipak 40 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6 dana sam bez ulozaka! Jupiiii...

Ana, ne prizivaj... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pupupu da ne ureknem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo mame :) Ja sam nova ovde pa imam jedno pitanje za vas. Naime, porodila sam se 18 novembra i dobila divnog andjela Dariju :) Jos uvek nisam otisla na pregled, jer sam istraumirana porodjajem. Idem u toku sledece nedelje. Prvih 3 nedelje sam krvarila dosta pa mi se smanjivalo polako i negde oko 6 nedelje mi je stalo i krenuo braonkasti sekret. Pa mi se pojavilo opet krvarenje pre nedelju dana. Babica koja me je porodila kaze da je to normalno do treceg meseca. Nemam nikakvu svezu krv, vise je onako tamnije boje, nemam nikakve ugruske da ispadaju, samo ponekad lohije, i ne dojim dete. Kakva su vasa iskustva sa tim ? Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj savet ti je da obavezno odes na pregled, jer pregled 40 dana posle porodjaja je obavezan. I nema veze sa porodjajem, sada te nista nece boleti, nemoj da brines. Znam za slucajeve da zene ubrzo nakon lohija dobiju mentruaciju, to nije retka pojava, posebno ako ne dojis bebu. Lohije ne bi trebalo da traju duze od 40 dana. Idi svejedno na pregled, i bez brige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj savet ti je da obavezno odes na pregled, jer pregled 40 dana posle porodjaja je obavezan. I nema veze sa porodjajem, sada te nista nece boleti, nemoj da brines. Znam za slucajeve da zene ubrzo nakon lohija dobiju mentruaciju, to nije retka pojava, posebno ako ne dojis bebu. Lohije ne bi trebalo da traju duze od 40 dana. Idi svejedno na pregled, i bez brige!

Hvala puno na odgovoru. Predpostavljam da nije nista ozbiljno jer da je nesto ozbiljnije imala bih neke promene. Moguce i da je menstruacija. Svakako, 31 januara idem na pregled tada mi radi doktor. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj savet ti je da obavezno odes na pregled, jer pregled 40 dana posle porodjaja je obavezan. I nema veze sa porodjajem, sada te nista nece boleti, nemoj da brines. Znam za slucajeve da zene ubrzo nakon lohija dobiju mentruaciju, to nije retka pojava, posebno ako ne dojis bebu. Lohije ne bi trebalo da traju duze od 40 dana. Idi svejedno na pregled, i bez brige!

I da, znam da me sada nece boleti nista tako da mi je lakse ali moracemo i to da odradimo i da zavrsimo sa porodjajnom etapom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, odradis i mirna si. Bice to sve dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav, jel imao neko i dalje ugruske posle tri nedelje od porodjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni e ispao jedan veci tokom tuširanja u bolnici(drugi dan porodjaja)i rekli su mi ako se javi još da se javim dr ili babici. Tako da moj savet,javi se dr.

Alex92 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.