odgovora

Objavljeno

Koliko ste zaista (potrudite sa da budete iskreni u ovom momentu i prema sebi) iskreni prema ljudima globalno?

Prema mužu, dečku..?

Prema roditeljima, deci..?

Prijateljima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek sam iskrena, drugačije ne znam funkcionisati...najčešće me to košta, jer se iskrenost najmanje cijeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek sam iskrena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvijek sam iskrena sem u nekim slucajevima kada NE SLAZEM NEGO PRECUTIM ... radi nekog opsteg dobra

Onome koga volim cu reci sve sta mislim i osjecam jer znam da ta osoba nece shvatiti pogresno medjutim neki ljudi ne zasluzuju da im se kaze misljenje jer to shvate kao napad Tipa kada sam "prijateljici" presutila svoje misljenje o necemu o cemu me je pitala. isto takvo misljenje je imala i treca osoba koja joj je rekla da bi na kraju ona prokomentarisala kako je ova ljubomorna na nju.

Iskrena sam prema svojoj blizoj okolini jer oni to od mene zasluzuju, prema drugima nisam neiskrena nego indiferentna.

Takodje postoje neke "skakljive" teme u koje ne bi da ulazim ... tipa bracne prevare i sl ... takve stvari ipak ne mozes saopstiti svakome a pogotovo ne iskrenom recenicom tipa "vidjela sam ti danas muza sa ljubavnicom" i sl gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najiskrenija prema mm i najmanju sitnicu kad precutim osecam kao da sam precutala ne znam sta i to mi je non stop na pameti sve dok mu ne kazem... Valjda zato sto je on isto takav prema meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena sam onoliko koliko smatram da treba sa odredjenom osobom, naravno najiskrenija sam sa sestrom, mamom i muzem, mada ima par sitnica koje i netreba da zna recimo mm ili moja mama, ali to su sitnice.

Sa prijateljima sam bila veoma iskrena i otvorena ali sam se opekla par puta i sada sam malo zatvorenija u pocetku, dok ne skontam sta treba i kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpuno iskrena, nemam vremena da lazem pa da razmisljam o tome da se ne izletim. I inace sam prilicno otvorena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U potpunosti iskrena, da se ponekad ljudi i naljute na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je vise kostala iskrenost u proslosti,bolje je precutati ponekad kada ljudi ne shvataju poentu. Muz zna sve,nemam razloga tu da krujem nesto,od roditelja se ponesto i sakrilo.

Nisam protivnik sitnih lazi,tipa lepa ti je haljina i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

previse sam iskrena,samo sam kroz godine naucila da ne govrim ,ako se moje misljenje ne trazi,kao i da ocenim situaciju kada nesto reci,a kada sacekati bolji trenutak.nemam problem sa iskrenoscu,ume da me zaboli iskrenost drugih,ali vise volim i tako nego da me neko laze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm-u sve kažem, čak i neke gluposti. Možda sam nekad nešto i prećutala ali nesvesno. A ostalima...taktiziram. Kad osetim da neko ne može nešto da svari ja mu to prećutim ali ne lažem. Sve u svemu gledam šta ko može da podnese jer sam od otvorenosti par puta doooobrano nagrabusila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iskrena sam 99% prema mm (postoji jedna stvar za koju ne zna, to je sahranjeno u mojoj proslosti) ali ostalo sve.. mislim da sam prema njemu potpuno iskrena jer nista ne lazem, ne mutim....

prema prijateljima sam takodje potpuno iskrena i prema ostalima.. mnogima to nekad smeta ali tako sam bar napravila selekciju prijatelja.. prijatelji su mi oni pred kojima ne moram da se ustezem i ne moram da razmisljam da li ce ih moja iskrenost uvrediti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena sam skoro prema svima, i oduvek se trudim da ako moje iskreno i nije sjajan odgovor ljudima, ne budem prosta i bezobrazna.

A iskrenost me je često i koštala, malo ko to ceni.

Često se zloupotrebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena sam skoro prema svima, i oduvek se trudim da ako moje iskreno i nije sjajan odgovor ljudima, ne budem prosta i bezobrazna.

A iskrenost me je često i koštala, malo ko to ceni.

Često se zloupotrebi.

Mrzim zloupotrebu tudje iskrenosti. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iskrena prema mm najvise.Prema prijateljima jesam iskrena,ali kada znam da ce nekoga ta moja iskrenost povrediti,onda znam da malo ublazim.Par puta se desavalo da nekoka povredim samo zbog svog iskrenog misljenja,pa sam pocela malo vise da obracam paznju da li cu nekoga povrediti...

Bas kao sto i Ivancica kaze,moze se ta iskrenost i zloupotrebiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ponekad i na svoju stetu, uvek sam iskrena. Cak i ono sto znam da sam pogrsila kazem, mislim da manje boli kad se sazna na ovaj nacin. Takodje sam uverena da onaj ko me poznaje nece da me slaze, iskrenost zahteva iskrenost. Mozda sam glupa ali ja zaista verujem u to.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.