Do kraja zivota samo on?

odgovora

Objavljeno

Nemoj da zanemaris ni dejstvo hormona, u takvim okolnostima nam sve izgleda mnogo strasnije nego sto jeste jer smo tada osetljivije nego inace. Ako nije tajna, koliko dugo ste zajedno? Ne moras da odgovoris ako ne zelis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima na tikeru,2 god.,22 nedelje i 2 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro, to nije malo, pretpostavljam da ste se do sada vec dobro upoznali i prosli kroz razne faze. dobre i lose. Ne znam sta bih ti pametno rekla, ti najbolje znas kako se osecas. Ja ovako analiticna mogu samo da ti predlozim, ako te ne mrzi, da dobro razmislis ili cak i zapises 1. sta je to sto ti smeta, 2 da li ti je i koliko to zaista vazno, 3. moze li se to promeniti ili ne ( da li postoji realna mogucnost) i 4. sta ti mozes da uradis da vam/ti bude bolje.

A mozda je najpametnije da probas da se opustis i ne razmisljas o svemu tome a vreme ce pokazati da li je ili nije on taj :)

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SuperStar, i ja sam devica u horoskopu, i evo u trudnoći se razvodim svaki treći dan :lol: :lol: :lol: A inače mm obozavam. Onog momenta kada sam pomislila-on do kraja zivota, nije me uhvatilo gušenje, već lep osećaj, znala sam da je on taj :wub: I eto, nisam pogrešila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zaplakala kad me je zaprosio i to je puna kapa od mene,nisam se ni tome nadala :D Ma neka bude kako bi trebalo da bude,ne mogu da se ubijem...Mene sad vise brine kakva cu majka da budem -_- Svakog dana "izmisljam" probleme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

što se tiče sexa nemam problem da ne budem ni sa kim više sem sa njim. potpuno mi odgovara u tom pogledu.

kao čovek je s vremena na vreme žešće zaje*an i naporan i kad pomislim da će mi krv piti do kraja života muka me uhvati.

wida, Anonymous i SuperStar volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je to!I meni sex odgovara ali se mnogo opustio,vise se ne osecam kao princeza pored njega,zapostavlja me,razumem da ima brige ali imam i ja pa sam ista ostala...Morace da promeni to kako zna i ume jer necu da idem preko sebe,pa ni zbog deteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj super star mislim da tebe hormoni pice :D Izvini, ali mislim da je to u pitanju.

Kod nas je bila ljubav na prvi pogled (al ima riba jos u moru), onda je dosao drugi pogled (o da,to je onaj sto mi se svideo pre nekoliko meseci, al ko zna kakav je to olos, ne dam br tel :) ) i treci (juuu, ide sa onom lujkom? A i ja imam decka.) I buuum posle osam i po godina evo nas ovde :) Ja sam oduvek zaljubljena kao tele u mog muza, mada ne znam ni sama kako on kaze da na pocetku uopste nije delovalo tako, iako sam ja bila nenormalno smrsala, jer nisam mogla da jedem nista od leptirica u stomaku :) ali me je npr bila zdrmala ogromna panika kad se pocelo pricati o vencanju, pa je to bila zabranjena tema nekoliko meseci. Ali opet ne mislim da je kod svakog para pocelo tako i da je samo tako normalno. Moji roditelji su poceli da zive zajedno posle mesec i po poznavanja. Mama kaze da nije bila nesto posebno ni zaljubljena. A opet imaju brak za pozeleti. Meni su fenomenalan par. Stalno su u setnjama zajedno, kad kupuju idu zajedno, ali to nije ono da ne daju jedno drugom da disu. Nema ljubomore i tih gluposti. Ali nije uvek bilo idealno. Tata je imao jos tri brata i svi oni su voleli tako da se postave ukljucujuci i mog tatu kao da su iznad svojih zena. Medjutim svi su se ozenili takvim zenama koje to ne tolerisu uopste, tako da kad ih vidite muzevi za pozeleti. A strine su mi sve mnogo divne. Znaci SuperStar samo malo tu podvikni i kad sve ostalo lepo funkcionise eto tebe opet sa krunom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahhaha u pravu si,samo idem i kukam po forumu :D Cudno je da bas meni nista ne ide :D U svakom slucaju moram prvo da izguram bebu,pa da malo odvrkne,pa da onda vidim kako stoje stvari,sad nemam gde,osim da ga malo korigujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mislim da kukas, samo te je izgleda sve sastavilo ovih dana, pa si se razletela da sve moguce informacije pokupis. ^_^ Pa eto samo iz toga se vidi koliko ti je u stvari stalo i do bebice i muza i majcinstva i braka. Meni se svidja kad je neko takav. A ne u fazonu, svejedno mi je

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da sve prodje i da svima kazem da je Cipelicka bila u pravu ^_^

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno samo on.

Mislim da niko ne bi mogao njega da trpi ovakvom, kao ni mene ovakvu. A isti smo, zato se i kapiramo , i razumemo.

Prepirke su standardne. Jbga, tvrdoglavi smo samo tako.

Sex je savrsen, i uzivam sa njim maximalno :wub: i previshe ga volim :wub: Samo sto on to ne kapira. xD I previse sam vezana za njega da je to strashno O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi treba u narednu nedjelju da se vjenčamo i da od tog momenta počnemo da živimo zajedno. :) Znam da je drugačije kad se krene u zajednički život, od ovog djevojačko-momačkog. Ipak, nadam se da ćemo mi uspjeti u svemu, kao i do sada. Baš baš baš ga volim i cijenim, on je imao jako težak život, koji ga je učinio još boljim i većim čovjekom, tako da se nadam da ću ja biti tu za njega da mu pomognem da repove iz prošlosti u odstrani i da konačno bude u potpunosti srećan. :) Inače, puna mi je podrška u svemu.

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva cekam da sve prodje i da svima kazem da je Cipelicka bila u pravu ^_^

veruj mi posle porodjaja ce biti jos gore, bices nadrkana i neispavana zbog bebe,ako ti se tad ne bude nasao pri ruci bices besna kao ris...al sve smo to prosle, bitno je da samo odluke ne donosis u afektu nego o svemu razmislis hladne glave

Anonymous voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veruj mi posle porodjaja ce biti jos gore, bices nadrkana i neispavana zbog bebe,ako ti se tad ne bude nasao pri ruci bices besna kao ris.

jadan mm...al sazaljevam slucaj, nek trpi kad ja mogu da budem trudna i da otrpim sto sta <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se ne bih ni udala da ne mislim da je to do kraja života :)

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da...ja sam sigurna u svoj izbor i nakon 5godina braka,svaki dan nam je ispunjen sa puno ljubavi i nasa veza je svakim novim danom sve cvrsca..... :wub:

a da sam imala momenata kad bi ga udavila u trudnoci,imala sam :D

Yora i Anonymous volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se ne bih ni udala da ne mislim da je to do kraja života :)

potpis...sve receno ukratko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.