Do kraja zivota samo on?

odgovora

Objavljeno

E sad cu da ponovim neke izjave ali... Da volela bih da bude to to do kraja zivota, da pod stare dane setamo zagrljeni po keju ili parku sa sve unucicima.... i jednostavno ja ne mogu ni da zamislim zivot bez njega.

On je za sada idealan za mene, sa sve svojim manama i vrlinama , ali kao sto neko rece " ko zna sta donosi dan a sta noc'.

Nisam od onih koji rado govore "sigurno" i " do kraj ', ako me razumet, ja mogu njega da volim, ali da li ce on mene...naravno da bih volela da ostane ovako kako jeste ali uvek postoji to veliko ALI.

A sto se tice bivsih.... pa desava se i meni kada padnem u neku ludu fazu da razmisljam kakav bi mi bio zivot sa nekim od bivsih ( i shvatim da imam savrsen zivot sa savrsenim muzem )i desava mi se i da mastam o princu sa belom kocijom....u dusi zauvek devojcica...hehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad cu da ponovim neke izjave ali... Da volela bih da bude to to do kraja zivota, da pod stare dane setamo zagrljeni po keju ili parku sa sve unucicima.... i jednostavno ja ne mogu ni da zamislim zivot bez njega.

On je za sada idealan za mene, sa sve svojim manama i vrlinama , ali kao sto neko rece " ko zna sta donosi dan a sta noc'.

Nisam od onih koji rado govore "sigurno" i " do kraj ', ako me razumet, ja mogu njega da volim, ali da li ce on mene...naravno da bih volela da ostane ovako kako jeste ali uvek postoji to veliko ALI.

A sto se tice bivsih.... pa desava se i meni kada padnem u neku ludu fazu da razmisljam kakav bi mi bio zivot sa nekim od bivsih ( i shvatim da imam savrsen zivot sa savrsenim muzem )i desava mi se i da mastam o princu sa belom kocijom....u dusi zauvek devojcica...hehehehe

slazem se.. divno je, i ja zelim i mastam kako se drzimo za ruke, i nezaobilazni kej i dunavski park.. vecno u nasim srcima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kraja života samo on-Da to je moja deviza.

Ako se i desi da se rastanemo ili nešto tragičnije, nikad ne bih imala drugog muškarca.

POTPUNO ISTO IMAM MISLJENJE STO SE TOGA TICE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz jeste moj princ na belom konju. On je za mene idealan od prvog trenutka kada smo se upoznali i zaista me drzi kao malo vode na dlanu... Ne mogu da zamislim dan u kome njega nema i zaista se nadam da ce totako zauvek da ostane. Nijednog trenutka se nisam kolebala niti pokajala, znala sam sta zelim od svog zivota i to sam dobila i presrecna sam zbog toga. Volim ga neizmerno koliko i on mene i nikad u to nisam ni posumnjala, nikada me nije razocarao, volim sve njegove vrline i sve njegove mane... On je prosto bio TAJ i ja zivim u svojoj sopstvenoj bajci :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz jeste moj princ na belom konju. On je za mene idealan od prvog trenutka kada smo se upoznali i zaista me drzi kao malo vode na dlanu... Ne mogu da zamislim dan u kome njega nema i zaista se nadam da ce totako zauvek da ostane. Nijednog trenutka se nisam kolebala niti pokajala, znala sam sta zelim od svog zivota i to sam dobila i presrecna sam zbog toga. Volim ga neizmerno koliko i on mene i nikad u to nisam ni posumnjala, nikada me nije razocarao, volim sve njegove vrline i sve njegove mane... On je prosto bio TAJ i ja zivim u svojoj sopstvenoj bajci :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Kako je to slatko!!! Divno je to sto si napisala o svom suprugu....zelim vam da proslavite zlatnu svadbu isto toliko zaljubljeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jednostavno sam znala..cim sam ga videla ovaj mora biti moj,srecna sam s njim,nadam se da ce tako i ostati do....pa do kraja zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam....necu sad da ureknem...xexex

iskreno nerazdvojni smo...ne mozemo jedno bez drugog kao serpa bez poklopca ili cvet bez vode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuj do kraja zivota?! :lol:

Kada sam pristala da se udam za njega, jedina zelja je bila da u nasem braku bude sto vise ljubavi, razumijevanja, sloge i postovanja. Ta zelja mi se i ostvarila, pa ko ne bi zelio u takvom braku ostati do kraja zivota?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje udate forumasice, zanima me... ne toliko kako ste znale da je on taj, nego vise kako ste se osecale pri pomisli da je to nesto za ceo zivot?

Da li ste ikad pomislile "to je to - do kraja zivota samo on"?

Da li ste imali "kolebanja"?

Da li se neka od vas mozda i pokajala?

1) O tome sam razmisljala na pocetku veze, a kada sam shvatila da ne mora biti samo on, tada sam se i udala :).

2) Ma jok...

3) Ne, naprotiv, svakim danom sam svesnija da ga mozda i ne zasluzujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni pre ni posle mm-a nisam srela nekog ko bi mi vise pasao, koga bih vise i dublje volela, ko bi me bolje razumeo, vise zasmejavao, koga bih vise postovala i ko bi bio bolji otac! Dok god stvari budu takve i sa moje i sa njegove strane ostacemo zajedno. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verujem da je to do kraja zivota.. kao prvo, kad sam ga upoznala bio je susta suprotnost onome sto sam mislila da zelim, sto sam uvek trazila i imala ali mi je uvek nesto falilo... tada sam shvatila da u stvari ja ni sama nisam znala sta zelim i da je on upravo ono sto mi je potrebno.. jos malo pa ce 4 god od kako smo se upoznali i odma se zavoleli..

nista se nije promenilo !!!

Ovo citiram,stim što smo mi malo duže zajedno... :) Uopšte nije moj tip,nikad sebe nisam zamišljala sa takvim muškarcem kao on.Ali me već posle 1.susreta me je pridobio i nadam se da će do zadnjeg da naša veza bude ista kao i sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se iskreno nadam do kraja samo mm. :)

Znamo se 12 godina, u jednom trenutku sam htela da se izvučem iz naše veze pre 3 godine - jer eto ja sam navikla da sam sama, mm a tad dečko mi nije dozvolio da zbog takvog bzv razloga prekinemo to što imamo.

Do neba sam mu zahvalna, pored nejga se osećam voljeno i sigurno, mi smo jedno drugom apsolutna podrška :)

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Te noći sam joj oćutao najlepše reči koje znam...

Jednom je rekla da bi sve dala da čuje to što oćutim, i otkrio sam joj tajnu o starom drvetu koje raste na ničijoj zemlji između devet salaša, u fantazmagoričnoj oazi koja se u Sahari žita priviđa samo onda kada se to njoj prohte, tako da ni najprefriganijim geometrima nikad nije opšlo za rukom da je osvoje svojim instrumentima...

I tako, obično u nekoj vedroj noći, roj Neizgovorenih Reči nepovratno odbegne iz košnice misli i u potrazi za novim mestom sumanuto pokušava da otkrije prečicu do najbližih zvezda, ali zna se, još niko sem prevejane skitnice Pogleda nije uspeo da dospe do Tamo...

I onda, pred zoru, kad posustalo krenu da se stropoštavaju, Vetar probere najlepše, podmetne pod njih svoje paperjaste uvojke, kao jastučiće, i nežno povuče finu četku te velike krošnje kroz svoje kose...

I Neizgovorene Reči ostaju da trepere u lišću starog drveta zauvek, rekoh joj, kao miris tvoje kose na mom češljiću od jantara...

"Zauvek?", pitala je uplašeno...

O, ne, ispravih se, izvini, zaboravio sam da "zauvek" ne postoji...

Jednog dana, dakako, strovaliće se i to stablo, oprljiće ga Oluja šenlučeći gromovima nad ravnicom, složiće se kao kula od karata pod teretom Neizgovorenih Reči, ili polegnuti tiho i neprimetno, kao kazaljke na tri i petnaest, ko će ga znati?

Ali naići će čerga tog leta, i to ne Mečkari ili Džambasi, ni Gatari ni Korpari, nego Veseli Svirači Tužnih Očiju, praćeni crnim kosovima iz visokih Prekodonskih stepa, i još izdaleka, uspravivši se u sedlu, primetiće u gustoj travi naročitu račvastu granu boje majskog sumraka, od koje bi se mogla izdeljati odlična viola?

I, više nego dovoljno godina kasnije, možda nečija, možda proseda, možda bez ikoga, ti ćeš ugledati belog leptira na jorgovanu, i širom otvoriti prozore mameći ga da ti sobu opraši polenom i prolećem. A ulicom će prolaziti mali Cigan sa violom, videćeš samo drozdovo pero na šeširu kako promiče za šimširom, i začućeš Neku Staru Dobru Nepoznatu Pesmu, koju prvi put slušaš, a godinama je znaš...

I zaplakaćeš, istog časa...

I najzad shvatiti kako sam te voleo..."

( Jedan od onih života - Đ. Balašević )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih se udala da tako nisam mislila ;)

Mislim i sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam osecaj da on nije taj :( ali trebace vreme ili neko "pravi" da to dokaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SuperStar, ne znam koja je prica kod tebe i iz kojih razloga mislis to sto mislis, samo hocu da ti kazem da dobar brak i prava ljubav ne moraju na pocivaju na tom osecaju. Ustvari, da budem preciznija, kada kazem osecaj mislim na ono "cim sam ga ugledala znala sam da je on covek mog zivota", ljubav na prvi pogled i tako to. Ako mislis na taj osecaj, mislim da on nije neophodan za dobar i kvalitetan odnos. On je samo odraz zaljubljenosti i nista vise. E sad, i iz zaljubljenosti moze da se rodi ljubav, zato se kod nekih ljudi i ispostavi da su bili u pravu kada su mislili da je to to. Kod nekih drugih opet vremenom prodje i onda se pitaju kako sam mogao/mogla tako da se zeznem a imala sam osecaj da je on/ona taj/ta! Ali sam osecaj ne garantuje uspesnu vezu...

Djadja, SuperStar i Cipelic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ja mnogo i ocekujem ali mnogo i pruzam i ne mogu da se zadovoljom mrvicama...Imam osecaj da on nije taj i to me uzasno nervira...

wida voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek traje koliko traje, al dok traje nek budem nasmejana i da mi uspomene ne budu dosadne :D Ostalo je nebitno -_-

anisoptera i Trmalja volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to ti pricam,a ja takav osecaj nisam imala ni za jednog,pa ni sada...A to je nesto najlepse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SuperStar, ipak si odabrala njega da bude otac tvog deteta..sigurno postoji razlog tome..ako ga volis, i on tebe, to je to, ne moras da se opterecujes sada sa tim do kraja zivota..

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to ti pricam,a ja takav osecaj nisam imala ni za jednog,pa ni sada...A to je nesto najlepse

Jeste najlepse.... I od srca ti zelim da ti tako bude. Sad sacekaj, hormoni rade svoje, kad dodje beba bice nezgodno zbog toliko drugih stvari, pa kad se sve stabilizuje, a za to je potrebno vreme, polako sa sobom i ljudima oko sebe gradi odnos kakav detetu i tebi odgovara da svi budete sto srecniji. Kako god to bilo "na papiru", kako god to da u stvari, prakticno, na kraju uredite. Sve je za ljude, samo nikad ne izgubiti samu sebe!

andisam, Mejja, Ivana84 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem u to do kraja zivota,ja sam za nek traje dok god mi budemo u toj zajednici srecni,ispunjeni i voljeni.Ja sam to rekla i mm bicemo zajedno dok ljubav bude trajala,onog dana kada budem shvatila da vise nije to to,razicicemo se,ne bih da ceo zivot budem u braku u kom nisam zadovoljna i srecna,tu bih izgubila samu sebe.

Volim ga jako puno i pre neko vece sam mu rekla da sam jako srecna sto je on otac mog deteta jer ne znam da li bi iko drugi to mogao da bude sem njega.On je tu i kada sam srecna i kada placem,imali smo jako tezak period koji je sada iza nas i to smo zajedno izgurali ali nebi da nije bilo njega zahvalna sam mu na tome do neba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mm upoznala na danasnji dan pre tacno 10 godina! Upravo smo se vratili sa proslave :D . Naravno da tada sa 18 godina nisam mislila kako cu se udati za njega i kako ce on biti otac moje dece, imala sam na umu zanimljivu letnju avanturu. Vremenom sam shvatila da mi odgovara i da ce to biti mnogo vise od letnje avanture, nekako sam ga postepeno zavolela ali nije bilo onog osecaja ON JE TAJ! Mislim, on jeste taj ali to nisam shvatila u momentu kada sam ga ugledala vec kroz bezbroj lepih i ruznih zivotnih okolnosti. Kod mene to tako ide, nisam impulsivna, nisam sklona nekom ludackom zaljubljivanju, ja to sve temeljno, polako i analiticki :D.

Eto vidis SuperStar, ni ja nisam imala osecaj da je on taj ali evo nas 10 godina kasnije srecni i zadovoljni ;) . Tako da, mani se toga ima li ili nema osecaja vec vidi sta je to konkretno sto ti ne odgovara i probaj to da promenis ako je ikako moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki put kad se svadjamo,ja sam ubedjena da on nije taj,mozda mi rade hormoni,mozda previse ocekujem...I ja sam analiticna,perfekcionista-devica u horoskopu...Samo slusam glavu,srce i ne cujem -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.