Do kraja zivota samo on?

odgovora

Objavljeno

Drage moje udate forumasice, zanima me... ne toliko kako ste znale da je on taj, nego vise kako ste se osecale pri pomisli da je to nesto za ceo zivot?

Da li ste ikad pomislile "to je to - do kraja zivota samo on"?

Da li ste imali "kolebanja"?

Da li se neka od vas mozda i pokajala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada je sve ok i srećna sam sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moje cudo volim najvise na svetu... I znala sam na samom pocetku da mi takav covek treba, i da je takvog tesko naci... Zato sam ja to odmah uzela za sebe i pod svoje :D ZAVEK... Pa i u onom svetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam osoba koja se vodi time "to je to-do kraja zivota samo on"

naravno volim mm i udala sam se za njega zato sto sam znala da je on to sto sam zelela i da me ispunjava u svakom smislu,ali da se ne daj Boze desi to da ne mogu sa njim vise,sigurno sa njim ne bih ostala da trpim maltretiranja i to samo zato sto smo rekli da je to "do kraja zivota"

Do sada se nisam pokajala i nadam se da necu ;)

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne volim konačne izjave tipa "do kraja života" "zauvek" "sigurno" kad god sam ih rekla, uglavnom sam ih i pojela. Volim mog muža i to je sad tako, ali ako prestanem da budem srećna s njim, on izmeni svoje ponašanje na meni nepodnošljivo ili ja izmenim svoje i postanem neka opaka zloća naravno da neću pošto poto da ostanem u nečemu što me uništava kao osobu. Mada volela bih da sve bude u redu i da ga mazim i kao dekicu i da vodimo unučiće u neki futuristički zoološki vrt :) ali to da li je pravi saznaću tek na kraju života :)

Djadja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verujem da je to do kraja zivota.. kao prvo, kad sam ga upoznala bio je susta suprotnost onome sto sam mislila da zelim, sto sam uvek trazila i imala ali mi je uvek nesto falilo... tada sam shvatila da u stvari ja ni sama nisam znala sta zelim i da je on upravo ono sto mi je potrebno.. jos malo pa ce 4 god od kako smo se upoznali i odma se zavoleli..

nista se nije promenilo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verujem da je to do kraja zivota.. kao prvo, kad sam ga upoznala bio je susta suprotnost onome sto sam mislila da zelim, sto sam uvek trazila i imala ali mi je uvek nesto falilo... tada sam shvatila da u stvari ja ni sama nisam znala sta zelim i da je on upravo ono sto mi je potrebno.. jos malo pa ce 4 god od kako smo se upoznali i odma se zavoleli..

nista se nije promenilo !!!

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sma i trazila nesto sto je ceo zivot,bez i zadnje pomisli da bi to moglo da bude drugacije,u mojoj glavi prosto nije postojala druga opcija.

nije bilo kolebanja,.znala sma sta dobijam,ziveli smo zajedno 4 godine pre braka.

bude s vremena na vreme sitnih razocarenja,ali gde ih nema?ne postoji savrsena osoba,nisam ni ja savrsena,kljuc je u toleranciji.da je neki alkos,narkos,siladzija ...ne bi mi ni sliku video,a kamoli da bih ga trpela,ovako,sve se da srediti i poprilicno sam zadovoljna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam i zelela bih da tako bude ali nikad ne znas sta ti zivot nosi... Nadam se da cemo starost docekati zajedno sa unucima :rolleyes:

Pokajala se nisam ni u jednom trenutku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvo kolebanje?! :D On i nijedan drugi. Boljeg muškarca nisam upoznala. on je muškarac za ceo život. Dobar otac, dobar muž, najbolji prijatelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci.... 9e5af33741f31803b615a020454d0d83.gifOn je sve moje...9e5af33741f31803b615a020454d0d83.gif U potpunosti se slazem sa time sto si napisala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

:lol: :lol: :lol: Luda si...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

:lol: :lol: :lol: ja kad se naljutim na mm smišljam priče sa srećnim krajem sa nekim drugim, ali ne bivšim već zamišljenim superzgodnim frajerom :lol: :lol: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: ja kad se naljutim na mm smišljam priče sa srećnim krajem sa nekim drugim, ali ne bivšim već zamišljenim superzgodnim frajerom :lol: :lol: :P

:lol: :lol: :lol: Kikiriki ko kikiriki... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, pa što da es okrećem u nazad, pa da su bili dobri ti bivši, ne bi bili bivši B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razmisljam o tome, jos uvek. To me ni ne plasi ni ne brine.

Kad sam ga prvi put videla, ynala sam da zelim da bude moj, i svaki put sve vise. A onda mi je on prisao i shvatila sam da ce nesto sto jako zelim biti i stvarnost. Tad nisam razmisljala dalje od veze, ali sam sve vise zelela da i ostanemo zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

A ja i o bivsim i o buducim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja i o bivsim i o buducim :D

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cesce i cesce razmisljam o bivsim momcima... :D

ja to zovem "duhovi iz proslosti" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje udate forumasice, zanima me... ne toliko kako ste znale da je on taj, nego vise kako ste se osecale pri pomisli da je to nesto za ceo zivot?

Niasm ni pomisljala da je to za cijeli zivot. traje do kada traje, do kada je lijepo ili podnosljivo u pojedinim situacijama. Cim tu bude vise ruznih nego finih stvari stavljam X zavrsavam pricu, uvlacim se u stikle i pravac u lov :D

Da li ste ikad pomislile "to je to - do kraja zivota samo on"?

NE, ko zna sta sutra nosi ...

Da li ste imali "kolebanja"?

Toliko kolebanja da jos nisam ni rekla to sudbonosno DA

Da li se neka od vas mozda i pokajala?

Da, u vise navrata, kada je na rijecima bio grub, kada sam u njegovim ocima vidjela samo hladnocu. Kako sam ga samo "mrzila" u tim momentima

A ja i o bivsim i o buducim :D

hahahahahahaha i ja imam obicaj da mastam o "princu" na bijelom konju .... na zalost dobijem uglavnom samo konja (mada je i to plemenita zivotinja), princ nikada nije izasao iz moje maste tako da sam prestala da mastam ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kraja života samo on-Da to je moja deviza.

Ako se i desi da se rastanemo ili nešto tragičnije, nikad ne bih imala drugog muškarca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.