Prvi poljubac

odgovora

Objavljeno

Onaj pravi poljubac je pao za malu maturu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj prvi pravi poljubac je bio sa 15 godina sa deckom za kojim sam ludela i da budem iskrena, nije mi se svidelo...sve sanm isla usput i pljuvala...heheheh e ali drugi je bio sa deckom koji je lude zamnom i taj mi je jako prijao i bas je bilo lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem sa 14, jer sam tada imala prvi put dečka, ali se uopšte ne sećam ljubljenja sa njim...ha, ha, ha...retko smo se viđali, a bio je stariji 6 godina, čoveče imao je tada 20 godina, strašno...meni to tada imponovalo da se hvalim drugaricama, ali uopšte nisam htela da se ljubim sa njim, a kamoli nešto drugo...zezala sam ga, šta ću! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

15 god. bilo je jako lepo, al' sam pre nego sto sam se poljubila sa tim deckom (citaj - manijakom) vezbala sa cepom od flase :lol: da budem spremna, kao ja znam da se ljubim ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

mene je "ucila" rodica koja se ljubila prije mene... :lol:

Mene iskusnija drugarica, cep je bio njena ideja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod moje rodice je ruka bila ideja... :lol:

pitam se kakvi se sada savjeti dijele kod prvih poljubaca...ova djeca nece nista da pricaju... <_<

Mislim da se vise ne daju saveti kao nekad, danas se sve tehnike ljubavnih igrarija vec znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ujaaa...pa samo nas je 5 imalo prvi poljubac... :lol: :lol: :lol:

Evo i ja cu da se upisem da vas ne bude samo 5. :rolleyes: Kod mene je prvi poljubac bio sa 14 godina sa deckom iz razreda, oboje smo bili zaljubljeni jedno u drugo. I bilo mi je lepo. Osim sto cu moju cerku savetovati da ako moze najbolje da nema decka iz istog razreda, jer je nezgodno kada se raskine! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najmatorija za ovaj first kiss :P

Bar dok se još neko ne javi.... :D

Meni je bila devetnaesta godina, beše kafić, letnje vreme, terasa i kiss...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 13 godina, a on godinu dana vise. Upoznali smo se to vece kad smo se i poljubili. Njegov drugar i moja drugarica su bili u nekoj semi, pa smo se tako nasli sve cetvoro, s tim sto ja nisam ni slutila da oni tu meni nesto namestaju :lol: U jednom trenutku zove on mene da se prosetamo sami, a ja i dalje nista ne kontam... I tako pricamo mi i pricamo k'o sumanuti... U jednom trenutku neprijatna tisina... I on kaze: "Da predjemo na posao!" :lol: :lol: :lol: I tako mi krne zvaku da mi nije bilo dobro! Kako je meni to bilo ruuuuzno!!! Sve nesto ljigavo i gadno, ne mo's disati k'o svet... Bili smo zajedno citavih 5-6 dana :lol: Posle 2-3 godine smo se ponovo sreli, i opet bili zajedno 5-6 dana, posle cega sam ga ostavila zbog svoje prve ljubavi. Taj drugi put mi je bilo mnogo lepse da se ljubim s njim ;) A, da, onaj njegov drug i ja smo posle isli u istu srednju, i on mi je ispricao kako sam i ja njemu bila prva devojka s kojom se poljubio, bas slatko :wub:

cicacekalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13 godina sa prvim deckom koji je tada imao 17...Nisam znala sta me je snaslo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

15 godina, on 19, pamtim i datum i mesto i njegov miris, i osecaj treme.... bilo je lepo, sasvim slatko za prvi put. Postali smo prijatelji, pa smo shvatili posle par godina da ne mozemo jedno bez drugog, dugo smo se zabavljali, poljupci nam postali smeliji i strastveniji i na kraju se i udala za njega :wub:

Eh, kao je tada bilo lepo, ja naivna, a on me je obozavao, nosio me je na dlanu, ja dozvoljavala sebi da padam na njegovo udvaranje, vrtila ga oko malog prsta, i zavolela ga vise od ikoga.

Najlepse u prvom poljupcu i toj prvoj ljubavi mi je osecaj koji treperi u telu, koji ne da da spavas, lupanje srca...da nam se to sad desi otisle bi kod lekara :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj prvi poljubac.....mala matura, sa drugom iz razreda, vazda je jurio za mnom, a ni ja nisam bila ravnodusna... :) ali mi se nije svidjelo, bilo mi je nekako ljigavo, i ja sam mu mrtva hladna to i saopstila sutradan :D

Sad ga cesto srecem, on se ozenio, ja se skoro udajem i sto puta me pita je li mi ljigavo jos uvijek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13 godina sa prvim deckom koji je tada imao 17...Nisam znala sta me je snaslo :)

Identično, i godine, i razlika u godinama, i osećaj posle toga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najlepse u prvom poljupcu i toj prvoj ljubavi mi je osecaj koji treperi u telu, koji ne da da spavas, lupanje srca...da nam se to sad desi otisle bi kod lekara :D

Ja sam onda za lekara? :)

Jaaaaaaoj, ja sam ovde najmladja bila?

moj prvi poljubac je bio sa 12god, sa deckom koji je tada imao 18 i sa kojim sam bila jos 6 godina. Moja mama je govorila da je on ipak mnogo stariji da bi mi bio momak, iako mi je pre toga bio prijatelj. Od kada sam se udala za momka 16 god starijeg mama vise ne misli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 13 god. Iskreno poljupca se i ne secam toliko koliko te neke treme i drhtanja posle toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj prvi poljubac.....mala matura, sa drugom iz razreda, vazda je jurio za mnom, a ni ja nisam bila ravnodusna... :) ali mi se nije svidjelo, bilo mi je nekako ljigavo, i ja sam mu mrtva hladna to i saopstila sutradan :D

Sad ga cesto srecem, on se ozenio, ja se skoro udajem i sto puta me pita je li mi ljigavo jos uvijek :)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

15 i po godina, prvi poljubac, prvi decko, sa njim posle nekog vremena prvi sex, sve je super bilo, problem je bio samo sto je bio prvi i sto sam htela da probam jos :) Zato i danas ne prica sa mnom, a sa svima ostalima sam u odlicnim odnosima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 13 godina, a on godinu dana vise. Upoznali smo se to vece kad smo se i poljubili. Njegov drugar i moja drugarica su bili u nekoj semi, pa smo se tako nasli sve cetvoro, s tim sto ja nisam ni slutila da oni tu meni nesto namestaju laugh.gif U jednom trenutku zove on mene da se prosetamo sami, a ja i dalje nista ne kontam... I tako pricamo mi i pricamo k'o sumanuti... U jednom trenutku neprijatna tisina... I on kaze: "Da predjemo na posao!" laugh.giflaugh.giflaugh.gif I tako mi krne zvaku da mi nije bilo dobro! Kako je meni to bilo ruuuuzno!!! Sve nesto ljigavo i gadno, ne mo's disati k'o svet... Bili smo zajedno citavih 5-6 dana laugh.gif Posle 2-3 godine smo se ponovo sreli, i opet bili zajedno 5-6 dana, posle cega sam ga ostavila zbog svoje prve ljubavi. Taj drugi put mi je bilo mnogo lepse da se ljubim s njim wink.gif A, da, onaj njegov drug i ja smo posle isli u istu srednju, i on mi je ispricao kako sam i ja njemu bila prva devojka s kojom se poljubio, bas slatko wub.gif

Hahaha, potpuno ista situacija kod mene...jedina razlika je sto je on bio 2 godine stariji...i zove se Ivan, kao i moj sadasnji, a isao je i sa mojim Ivanom u razred :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.