Sta je to sto se ne prasta?

odgovora

Objavljeno

Koja je vasa granica? Preko cega ne biste ni u ludilu presli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja je vasa granica? Preko cega ne biste ni u ludilu presli?

Izdaja...bilo koje vrste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izdaja na prvom mestu, ljudski bezobrazluk i prostakluk koji nekada nema granice :angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf ... prevara (ne samo ljubavna)

izdaja, zabijanje noza u ledja

licemjerje i dvolicnost ... mrzim kada mi ljudi glume da sam im draga a u sustini znam da me ne gotive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LAZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Definitivno LAZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i laz naravno ukoliko je potekla od drage meni osobe, od koje nisam to ocekivala, ne bih mogla da oprostim ali ako je od nekog za koga ne marim (a u okruzenju sam imala takvog) onda se ne opterecujem i nemam sta da prastam, samo ga/ju izbrisem iz svog kruga prijatelja/poznanika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam pojma.Jos me niko bas toliko nije povredio.Kad dodje do toga javljam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prevaru ( bilo koje vrste ), Laz, licemerje, izdaju... ma sve zavisi od situacije i osobe, ali ono sto definitivno nikada ne bih mogla da oprostim bez obzira ko je u pitanju je uvreda mog deteta...o meni pricaj sta hoces, ali dete mi nediraj, neogovaraj i nepljuj po njemu ( a toga ce biti u zivotu sa godinama sve vise i vise )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da sve u zivotu prastam. Hvala Bogu pa do sada nisam imala neka velika razocarenja u drage mi ljude. Kada me neko drag povredi insistiram na razresenju slucaja,objasnjenju zasto je to i to receno,uradjeno...Oni kojih se ne secam znaci da mi nisu ni bili bitni. Sto rece Nina,tu ce biti problema kada je moje cedo u pitanju. Nju mi ne diraj,bolje mi stavi prst u oko nego nju da neko pipne ili nesto prokomentarise za nju. Izgleda da sam bas posesivna kada je ona u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još ne znam gde je granica...a ne oprostiti 'laž hm',zavisi od koga....kako.....gde.....sa kojim ciljem.....tako da mislim da su 'olako' davani odgovori na postavljeno pitanje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad su u pitanju bliske osobe mnogo toga moze da nas povredi...desilo mi se to.

Dugo (citaj 8 god.) nisam imala kontakta sa njim, jednostavno nije postojao za mene... ali na molbe drugih i njegovo izvinjenje oprostila sam, ali ne i zaboravtla... mnogo toga moze da se oprosti, ali ne i zaboravi...i posle je sve usiljeno barem za mene...vise to nije to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paralelnu ljubavnu vezu u trajanju od nekoliko meseci, pa naviše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad ne bih oprostila fizičko zlostavljanje žene, i još gore dece!!!

Za ostalo bi mogla i da razmislim ali za zlostavljanje ne!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasilje u porodici! To se ne prasta...

Kada do prevare dodje, steta je vec nacinjena, tj. problemi u braku dovode do prevare... Tu je krivica obostrana, ali da li ima nazad, to se nikad ne zna... Vise bi me bolelo to sto je zaljubljen u drugu zenu, nego sto spava sa njom... nadam se da to nikad necu iskusiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasilje u porodici! To se ne prasta...

Kada do prevare dodje, steta je vec nacinjena, tj. problemi u braku dovode do prevare... Tu je krivica obostrana, ali da li ima nazad, to se nikad ne zna... Vise bi me bolelo to sto je zaljubljen u drugu zenu, nego sto spava sa njom... nadam se da to nikad necu iskusiti...

Slazem se za nasilje, bilo koje vrste- torturu nikakvu ne bih trpila i prastala! Sve ostalo mogu da oprostim, pa i da zaboravim, svi smo mi samo ljudi...

A ovo boldovano odrazava i moje razmisljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlostavljanje nikad ne bih oprostila niti bih zaboravila niti bih dozvolila..S;azem se za zaljubljenost u drugu,to bi me ubilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ono sto se oprosti ostavi recku,,,a kada se popune recke,,,onda vise nema prastanja...

Nasilje u porodici! To se ne prasta...

Kada do prevare dodje, steta je vec nacinjena, tj. problemi u braku dovode do prevare... Tu je krivica obostrana, ali da li ima nazad, to se nikad ne zna... Vise bi me bolelo to sto je zaljubljen u drugu zenu, nego sto spava sa njom... nadam se da to nikad necu iskusiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlostavljanje dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlostavljanje dece.

:( .....i nasilje nad zenom..... :angry:

Drugo sam vidjala svakodnevno 24 godine, a prvo sam bila ja to dete, i trajalo je do mog odlaska na faks, mada je i posle moglo da se nastavi, ali ja sam ojacala i psihicki i fizicki....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( .....i nasilje nad zenom..... :angry:

Drugo sam vidjala svakodnevno 24 godine, a prvo sam bila ja to dete, i trajalo je do mog odlaska na faks, mada je i posle moglo da se nastavi, ali ja sam ojacala i psihicki i fizicki....

nekada oprostimo i sto ne mozemo da zamislimo..

ne znam sada iz ove perspektive, mislim da ne bih oprostila bilo kakvo uznemiravanje moje dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekada oprostimo i sto ne mozemo da zamislimo..

ne znam sada iz ove perspektive, mislim da ne bih oprostila bilo kakvo uznemiravanje moje dece.

ja nisam oprostila, ni ocu :angry: , a ni majci :( sto nije smogla snage da promeni nesto, i sto sada kad mogu da joj pruzim pomoć i podrsku i dalje nema snage.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam oprostila, ni ocu :angry: , a ni majci :( sto nije smogla snage da promeni nesto, i sto sada kad mogu da joj pruzim pomoć i podrsku i dalje nema snage.... :(

To je baš tužno... :( Da i sad ne može da kaže ne, a zna da ćeš je podržati :(

Ti si uspela i svaka ti čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je baš tužno... :( Da i sad ne može da kaže ne, a zna da ćeš je podržati :(

Ti si uspela i svaka ti čast.

jesam...jos da izvucem dve sestre i brata :unsure: , a, za majku.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf ... prevara (ne samo ljubavna)

izdaja, zabijanje noza u ledja

licemjerje i dvolicnost ... mrzim kada mi ljudi glume da sam im draga a u sustini znam da me ne gotive.

slazem se u potpunosti i naravno svaki vid nasilja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.