Slatka moja jetrva,zaova,dever...

odgovora

Objavljeno

Moja zaova uskoro puni 18 i moram li reci da je RAZMAZENO DERISTE!? Joj da je moja kako bi je tukla!!! Generalno nemam problema sa njom ali je ponekad taaaaaaaako nepodnosljiva da stvarno imam zelju da je udarim! :angry:

Pubertet je drma, smiriće će uskoro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pubertet je drma, smiriće će uskoro ;)

Joooooj onaj ko je razmazen ostaje razmazen do kraja zivota! Sve smo mi bile u pubertetu, ali mi mama sa 18 god nije sredjivala orman i prala prozore u mojoj sobi nego sam to sama radila.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako nezgodna situacija, naročito ako mu je sestra jedini bliži rod. Možda je malo surovo da kažeš da joj je dete zlo, po meni dete može da bude samo nevaspitano i bez granica koje roditelji moraju da postave, tu je presudno vaspitanje. Ona i njen muž, otac tog deteta moraju da postave granice šta je dobro, a šta loše ponašanje, oni svom detetu očigledno nisu postavili te granice i dete se ponaša onako kako mu je dozvoljeno, ako to bude i dalje dopuštano, ponašanje može biti samo gore. Za to ne treba kriviti dete već isključivo RODITELJE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako nezgodna situacija, naročito ako mu je sestra jedini bliži rod. Možda je malo surovo da kažeš da joj je dete zlo, po meni dete može da bude samo nevaspitano i bez granica koje roditelji moraju da postave, tu je presudno vaspitanje. Ona i njen muž, otac tog deteta moraju da postave granice šta je dobro, a šta loše ponašanje, oni svom detetu očigledno nisu postavili te granice i dete se ponaša onako kako mu je dozvoljeno, ako to bude i dalje dopuštano, ponašanje može biti samo gore. Za to ne treba kriviti dete već isključivo RODITELJE.

Kao da si opisala moje jetrve i njihovu decu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.