Slatka moja jetrva,zaova,dever...

odgovora

Objavljeno

Aj da se upisem i ovde ....mm muz ima rodjenog starijeg brata koji je ziveo godinu i po dana sa nama.....svasta je tu bilo,ne mogu o tome pisati trebale bi mi 3 strane, dok nije dobio prekomandu i otisao....sada dolazi kao gost jer ga je i zena izbacila i razveli su se,a ona je i bila najveci uzrok svih nasih problema samo sto moj dever nije hteo to sebi da prizna....podnosim ga i trpim zbog mm jer on jedino njega ima ...a inace je od onih ljudi koji kad se dvoje svadjaju on likuje i kaze mm `eto vidis jesam ti rekao sve su one iste` :angry: :angry: :angry: mnooooogoooo je sujetan i zavidan i dosadan covek....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

blago meni...

moj suprug je jedinac... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ljudi sta vam je, pa to ne treba vi da resavate, samo ce jos gore ispasti, vec muzevi! To je iskljucivo do njih.

NARAVNO! Muka mi je od tih muzeva koji su sonje i mlakonje! Oni tacno vide sta se desava, ali ih boli uvo da se mesaju. Oni nece da se neko naljuti na njih i da ispadnu mrgudi! Ja uvek postavim stvari na svoje mesto na samom pocetku. Cist racun-duga ljubav. Sto pre se to resi-to bolje za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mogu samo da se pohvalim - zaova se stalno nudi da na pričuva dete da mi skitamo a mlada je i uvek u pokretu... Kod nje sam ga ostavljala od kad se rodio i nisam razmišljala,,, Ima 21. god i divno je devojče.

Dever je već mnogo ređe kući, ali super se slažemo.

Baš su samo za pohvalu, np.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam u pogresnoj temi pa da nastavim. Prekjuce mm radi nocnu, otisao je u 15h, a treba da se vrati sutra u 12h i dolazi moja zaovica i krene u inspekciju dvorista, koje je bilo u krsu, i podje da se dernja na mene. Ja joj lijepo kazem da je mm rekao da ce da sredi dvoriste kad se vrati s posla, jer ja ne stizem zadnjih dana od tamare nista da uradim. Kad ce ona meni na to "Htjeli ste bevu sad se snalazite", meni tu podje padati mrak na oci, ali jos nije usla u kucu. Ulazi u kucu sa drekom i ja joj lijepo ponovi sta mi je nemanja rekao, ona opet kako on radi, i kako ja cekam na njega. Tad sam pukla, izdrekenjala se na nju i rekla da je to dogovor izmedju mm i mene i da ona nema sta o tome da komentarise. Zena je prosto stala u cudu, posto je to bio prvi put da ja njoj odgovorim, i ostala bez teksta. Onda je pocela da broji za komp i zamoj novi telefon sto mi je mm kupio za rodjendan. Da se ne bih prepirala lijepo sam otisla u kuhinju da perem sudje. Ona je nastavila, a ja sam samo pojacala mlaz vode da je ne slusam! To nije prvi put da ona broji za nase finansije, to prvo krece od toga zasto ja imam pet lakova za nokte i zasto imam 10 pari cipela, pa do krupnijih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocela sam u pogresnoj temi pa da nastavim. Prekjuce mm radi nocnu, otisao je u 15h, a treba da se vrati sutra u 12h i dolazi moja zaovica i krene u inspekciju dvorista, koje je bilo u krsu, i podje da se dernja na mene. Ja joj lijepo kazem da je mm rekao da ce da sredi dvoriste kad se vrati s posla, jer ja ne stizem zadnjih dana od tamare nista da uradim. Kad ce ona meni na to "Htjeli ste bevu sad se snalazite", meni tu podje padati mrak na oci, ali jos nije usla u kucu. Ulazi u kucu sa drekom i ja joj lijepo ponovi sta mi je nemanja rekao, ona opet kako on radi, i kako ja cekam na njega. Tad sam pukla, izdrekenjala se na nju i rekla da je to dogovor izmedju mm i mene i da ona nema sta o tome da komentarise. Zena je prosto stala u cudu, posto je to bio prvi put da ja njoj odgovorim, i ostala bez teksta. Onda je pocela da broji za komp i zamoj novi telefon sto mi je mm kupio za rodjendan. Da se ne bih prepirala lijepo sam otisla u kuhinju da perem sudje. Ona je nastavila, a ja sam samo pojacala mlaz vode da je ne slusam! To nije prvi put da ona broji za nase finansije, to prvo krece od toga zasto ja imam pet lakova za nokte i zasto imam 10 pari cipela, pa do krupnijih stvari.

Znaš šta bi joj ja rekla?

Oćeš da ti dam jedan lak, ili cipele?

Al da mi vratiš.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaš šta bi joj ja rekla?

Oćeš da ti dam jedan lak, ili cipele?

Al da mi vratiš.

;)

Pozajmila sam joj jedne sandale, ravne, koje sam ja nosila u trudnoci i evo vec drugi mjesec mi ih ne vraca. tako da ne smijem vise da rizikujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trmalja koliko ima ona god ? lici mi na sestru mm :D

roditelji mm su nama poklonili mikro.pecicu kad smo kupili stan u bl, nismo je ovamo poneli kod kuma je u garazi imamo u ovom stanu od gazdarice, i ta mala aspida kaze nama kad smo posli dole kao ponesite mikro da date nama vi ionako imate, a sta kad se preselim u drugi stan ili kupim sebi ponovo cu kupovati ili traziti od njih svoju reko ne...pre nego sto bilo sta poklonite razmislite treba li vama...ma uvo me boli za budalama vise, svima u lice sipam sve koliko vidim niko ni meni nista ne precuti tako da i tebi preporucujem...

Sto je najgore ima 40 godina i u sve tura i gura nos! Jednom je tako pocela intenzivno i ja joj rekla " 'Oce mi se, moze mi se! ", onda je malo popustila, da bi opet pocela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok ima dvoje djece i muza i svoje brige i jos se bucka u moj zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok ima dvoje djece i muza i svoje brige i jos se bucka u moj zivot.

Čitam i ne verujem, ko da je svekrva a ne zaova :D

Moja zaova je mlada, prvih godinu dana smo samo pijuckale kafu ponekad, posle su nas zbiližila neka zajednička dešavanja, i sad smo najbolje drugarice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sva sreca pa je moj muz jedinac.... ja ne volim da mi se neko mesa u zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram ovde da se upisem :) MM i mladju sestru , ona je moje godiste , isle smo zajedno u skolu i u 3 razredu osnovne skole se igrao neki rukometni turnir , razred moj igrao protiv njenog , a ona bila strah i trepet u skoli i za decake i za devijcice jer je u 3 razredu bila vislja i od uciteljice , inace je prof . kosarkasica a ja mala nikakva ( isprdak od 20kila :D ) ali treniram rukomet , pivot kocoperni... i ja u kontri jurisam na gol a ona me skemba uz ogradu i nabijem rebro da sam zvezde prebrojala... iz okreta , ne gledajuci koga udaram ja joj odvalim samarcinu da je sve zvonilo :D Kad sam videla koga sam udarila tek onda mi nije bilo dobro :D I zakaze ona meni tucu posle turnira a ja sta cu , ne smem da ispadnem kukavica , odem ... Ja sam nju iz straha od nje samo tako izbubecala da ona nije stigla ni da me udari sirota , od tad su se mene svi bojali u skoli :D

Danas se super slazemo i bas se druzimo , jedino je prvi susret bio semsan kad smo mm i ja poceli da se zabavljamo :D

Sedimo mi kod mm na terasi i pijemo kafu i dolazi ona ( prvi put komuniciramo posle te tuce :D) i pravimo se lude kao ne secamo se :D Krece mm do radnje da kupi cigare, seda u auto i krece ... pa se vrati u rikverc i kaze nam : " Ej , nemojte se potuci dok se ne vratim " :D

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: ...hahahah...sanja...super da imate sada dobre odnose...

ja sam super sa muzevom bracom,,,a pamtim da se nisam podnosila sa sestrom preprebivseg momka sa kojim sam bila 2godine i ko fol zarucena....ona je fuuuuuuuj katastrofa...bila uzas ljubomorna na mene...81.godiste a uvijek se ponasala kao derle...

a sa sestrom od bivseg sam extra...uhhh...ona je meeeeeeeeeeed...

jel se meni cini il su ove sestre veci problem od brace.... :blink:

mama mazo ja sad kad bih ti pricala dozivljaje sa bratom od mog bivseg ( 7god smo bili zajedno), ne bi verovala :D

Uglavnom , decko je 74 godiste a kao da je 2004 tako razmislja , dobrodusan ali tako zna sa svojim glupostima da izvuce iz takta da sam ja ponekad odskakala od zemlje koliko me je iritirao ... taj moj bivsi je rukometas i jednom prilikom dok je igrao u Turskoj zadesimo se u isto vreme tamo njegov brat i ja ... Jedan od njegovih dozivljaja posle jedne setnje ( sam je isao jer niko nije imao dovoljno debele zivce da ga slusa ) ...KAze on ovako : Jbt sta sam sad video ... Prelazi pesak na crveno a preko stoji pandur i nije ga zaustavio?! :blink: i sad mi cekamo sta je dalje bilo ... ?! Ne to je njegov dozivljaj :D , Onda jednom dosao ( opet setao sam ) do mene na posao , ja radila na spensu (za one koji ne znaju: veliki sportsko poslovni centar u Novom Sadu) i kaze on meni ... Al je ovaj spens cudo ... ja pitam Sto Miso ? A kaze on , sa svojih 35 godina (tad) pa nema momenta da bas niko ne prolazi hodnikom :blink:

A kad nekom nesto prica , npr ja idem po stanu i sredjujem on ide na pola metra iza mene kao da ga ja u jednosobnom stanu ne cujem sta prica ako sedi u dnevnoj sobi , ide iza mene a ja svaki put kad se okrenem udarim u njega u pokusaju dsa prodjem , a usta ne zaklapa od momenta budjenja , jaoooo kuku njima sa njim :D

Ponekad me je podsecao na onog lika , ne znam kako se zove film , kada cela porodica provede 20godina u sklonistu , zbog moguce ekoloske katasrofe , koja se nikad nije desila , i posle 20godina izlazi u svet i zivi tako sto prodaje slicice bejzbol igraca iz svog detinjstva ... Zaboravih kako se zove taj film i simpa glumac sa krupnim ocima , u filmu je Dzordz cini mi se ?...

_________________________

I have added cool emoticons to this message.

To see them go to http://x.exps.me?965cafdd2a5677a3e2731332034f51a2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto kaze ivancica ko svekrva..uzas... :angry:

I gora od svekrve. Svekrvi sam par puta i odbrusia, pa se malo smiri. Sad vecina stvari puca prekomm ledja. Ali ova ne odustaje.

Sto birekla jedna moj prijateljica "Ma kakvo postovanje, kad tebe niko ne postuje?! Pokazi zube, probni period je prosao." :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja gledala sam film....film je dobar...al taj ti nesudjeni djever..."dozivljaj"...hihihihih

Prepisujem! Sa njim nikad nije dosadno! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prepisujem! Sa njim nikad nije dosadno! :lol: :lol: :lol:

Nije :lol: ali ipak ... nek sam se ja njega resila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj dever je pored moje mame meni omiljena bejbisiterka! :) On hrani bebu, uspavljuje ga, kupa ga sa mnom kada je muz na poslu i cuva ga kada muz i ja odemo u kupovinu. Jedino ga ne presvlaci, ali to bi bilo stvarno previse prebacivanja obaveza sa mene na njega, jer to je ipak moje dete, a njegov bratanac :)

On zivi sa muzem i sa mnom i super se slazemo. Kada sam bila trudna, prepirali smo se po 10x dnevno, a to je bila posledica mojih hrmona i njegovog soka koji je u tom periodu preziveo. I naravno svaka prepirka je bila zaboravljena nakon jednog minuta. I pored tog prepiranja kada su bile ozbiljne stvari u pitanju slagali smo se, dogovarali i donosili zajedno odluke.

Kada sam se porodila, svaki dan mi je donosio sa muzem u porodiliste kojekakve stvarcice, ako ja ne napisem spisak stvari koje taj dan treba da mi donesu, on ode u prodavnicu i birka sta ja od svega toga najvise volim... :)

I da, kada sam u trudnoci bila bolesna i imala temperaturu, on mi je sa mm stavljao obloge na noge; a kada me je u porodilistu video u krvavoj spavacici bas se uplasio...

Ma kratko i jasno, on je dusa od decka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da si nesrecna, jer zena koja svoju mnajku moze nazvati k***** (cim je njen brat ku**** sin, ona je njena majka znaci to), sta ocekujes da misli za tebe. Ti zbog toga nisi kriva, to su osobe koje jednostavno bezrazlozno ne vole ljude, poredpostavljam da ne zeli ni da upozna coveka da bi imala lose misljenje o njemju.

Ja hvala Bogu imam tu srecu da sam se udala za coveka koji je divan isto koliko i svi clanovi njegove porodice i stvarno sam na tome jako zahvalna jer znam da je to jako retka situacija. Ali i to ume da bude mnogo bolno, jer kada je muzev otac nedavno preminuo bila sam u toliko losem stanju (a bila sam u petom mesecu trudnoce) kao da sam izgubila (ne daj Boze) svog roditelja. Predpostavljam da to ne bi bio toliki sok za mene da nisam bila toliko bliska sa njegovom porodicom i da nisam njegovog oca zavolela i dozivljavala maltene kao svog oca...

U svakom slucaju, najbitnije je da je covek koga si izabrala da provedes zivot sa njim za tebe najbolji, a njegova porodica je tek u drugom planu! Sve dok si sa muzem srecna nemoj da dozvolis sebi da te opterecuju drugi ljudi, makar to bili i clanovi njegove porodice, jer ti si se udala zbog njega a ne njegove sestre ili roditelja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcic kako je lijepo cuti da neko ima fine ljude pokraj sebe u zivotu,to je tako bitno.:Nazalost ja nemam tu srecu ali et sta da se radi.Kad malo razmislim da je to za cijeli zivot tako budem tuzna ali sama je kriva moja zaova,ne podnosi me,nisam dovoljno dobra za njenog bracu,odvela sam ga od njih(njeno misnjenje)...Dok jos nisam se udala za mm rekla je za mene da sam sponzorusa.Kad sam dosla u njihovu kucu svaki dan mi je hvalila druge snahe kako su dobre,onda jednom kad nam je dosla komsinica je sva zapjenila objasnjavajuci kako za udate zene nije internet hehe,odnosilo se na mene naravnoo,kad god ulazi u kucu i izlazi nikakvog pozz nema..Kad smo prvi put krenuli svi zajedno autom negdje,ona je odmah s vrata dreknula MAMA TI NAPRIJED TO JE TVOJE MJESTO,ponasa se kao da ima 15 a ne 25 godina..A da ne govorim kako nam jos nikad 2 godine kako zivimo sami nije usla u kucu.Svom bratu kaze kurvin sine pa et dokle je doslo,jednom rjecju katastrofa:(

A joooj... Ako ona može brata svog da naziva k.. sine... Pa to treba da ti bude dovoljno da ni ti ne mož da joj valjaš... ;) A to što zaova misli da nisi dovoljno dobra za njenog brata - njena stvar. Njemu jesi i to je to... Ja znam da je ipak ona njegova setsra i da ne može da bude sve jedno, ali vi ipak koliko god možete, tačnije ti, iskuliraj. Osmeh na lice i razoružaj ih sveee!!! Pravi se da te ne dotiče i kad te do bola iznervira, i biće druga pesmica... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam ja problem. Sad se razbolela i ima suvise svojih problema da bi se bavila zagorcavanjem naseg zivota. Bog nekada stvarno ima cudne nacine da sprovede svoju pravdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj se dever nedavno odselio (ziveo je sa mm i sa mnom od kada smo se vencali) i sada ga tek posebno volim. Ne moram vise da cekam da on otputuje negde da bih bila sama sa mm. Volim ga, ali sam mu do neba zahvalna jer se odselio i ostavio nas napokon da zivimo kao mala srecna porodica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj se dever nedavno odselio (ziveo je sa mm i sa mnom od kada smo se vencali) i sada ga tek posebno volim. Ne moram vise da cekam da on otputuje negde da bih bila sama sa mm. Volim ga, ali sam mu do neba zahvalna jer se odselio i ostavio nas napokon da zivimo kao mala srecna porodica :)

:lol: :lol: Razumno!

A i svaka cast, ja sa mojim ne bih ni rucala a ne zivela! Ne daj Boze da moram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.