Slatka moja jetrva,zaova,dever...

odgovora

Objavljeno

ZAOVAAAAAAA, e dize mi se kosa na glavi!!!! :angry: Ja sam danas puklaaaaaaaa, ali puklaaaaaaaaa... Jbte(izvinjavam se sto sam opsovala, ali morala sam jer kipiiiiim) zar neko moze biti toliko neuredan...

Znaci od kako zivimo zajedno mozda smo se 2 puta pokacile, tj ona se nadrndala, ali ja ne mogu vise... :angry:

To je vise odmaganje nego pomaganje!!!

Znaci koja god da zivi sama sa muzem neka bude presreeeeeeeecna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAOVAAAAAAA, e dize mi se kosa na glavi!!!! :angry: Ja sam danas puklaaaaaaaa, ali puklaaaaaaaaa... Jbte(izvinjavam se sto sam opsovala, ali morala sam jer kipiiiiim) zar neko moze biti toliko neuredan...

Znaci od kako zivimo zajedno mozda smo se 2 puta pokacile, tj ona se nadrndala, ali ja ne mogu vise... :angry:

To je vise odmaganje nego pomaganje!!!

Znaci koja god da zivi sama sa muzem neka bude presreeeeeeeecna...

zar zivite zajedno sa njom? uf, to je bas zeznuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da...

Jedva cekam da se uda, mogla bi vec...Ili da prodamo ovaj stan i kupimo dva druga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da...

Jedva cekam da se uda, mogla bi vec...Ili da prodamo ovaj stan i kupimo dva druga...

bolje prodajte stan, nego da cekas da se uda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja cu ovu malu(mm sestru) da izbacim iz kuce i to petak joj ne gine kuca tutanj...kako smo se preselili samo smo jedna dan bili sami dosla kod nas gospodjica i ostala izlazi dolazi kad hoce, spava u dnevnoj jutros me smehom probudila znaci ludim, dok smo bili kod njih stalno sma se sklanjala i cutala i sad ocito moram i u svojoj kuci, sto je najgore ne pominje da bi isla kuci, usla u kupatilo ostavila krs i lom kupa se pere mojim stvarima vidim isla u parfimeriju po neke stvari kao da ce jos najmanje mesec ostat...svoju garadarobu poslozila u gardarober bas se udomacila...mislim ja volim da mi dodju tako na dan, dva ali 7 i vise dana i ne pominje odlazak je previse, a zivi 40 km od nas...vidim sutra ide na neku zurku i mm je rekao spavaj kod drugarice neces nas buditi u sred noci pijana i svakakva....a nije joj se svidjao stari stan sad joj se bude lepo konfor, udobno...ma bezobrazluk na sve strane...a kad se setim samo kakva je bila prema meni dok smo bili kod njih...cc

koliko ima godina?

uf i tebi je bas zeznuto onda ako vam se tako udomila.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh sad ce 20 :) kao pelcer najstrasnije se primila i ostaje...ide ona kuci u petak rekao joj je on idemo mi nesto do opstine po neki papir posto smo kod njih prijavljeni u stanu, nista ona ne kaze on i tebe usput prebacimo...cuti :) ) ali da je bila covek prema meni dok sam bila kod njih rec ne bih rekla...ovako dosta je bilo :) ) najbolje da mi naplacuju troskove u zgradi ovi ludi Slovenci za tri clana posto je ovde koliko i ja :)

:lol::lol:

ma tesko je sa tim klinkama, a jos teze sa matorim i oformljenim zaovama :lol:

sva sreca te zaova necu biti nikome.divnoooo....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh sad ce 20 :) kao pelcer najstrasnije se primila i ostaje...ide ona kuci u petak rekao joj je on idemo mi nesto do opstine po neki papir posto smo kod njih prijavljeni u stanu, nista ona ne kaze on i tebe usput prebacimo...cuti :)) ali da je bila covek prema meni dok sam bila kod njih rec ne bih rekla...ovako dosta je bilo :)) najbolje da mi naplacuju troskove u zgradi ovi ludi Slovenci za tri clana posto je ovde koliko i ja :)

Uh, ta godinu dana mladja od mene :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bolje prodajte stan, nego da cekas da se uda :lol:

Ma idi bre... Sa tipom je 4ipo godine, hoce da je zeni, da prave kucu... Ona nece...

Njoj se u 33coj cefnulo da izlazi sa klinkama od po 20god... Mislim uzaaaassss....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma idi bre... Sa tipom je 4ipo godine, hoce da je zeni, da prave kucu... Ona nece...

Njoj se u 33coj cefnulo da izlazi sa klinkama od po 20god... Mislim uzaaaassss....

Zlaova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma idii... I ja joj jos sad pravim tortu sutra za rodjendan umesto da odmaram i cooliram... Bas sam budala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele koju ja srecu imam.. Sveki super,zaova super..... Citam vase prica auuu batoo ... stvarno ima nenormalni ljudi ... Pitam se sta bi oni radili da se njima nesto tako desava ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele koju ja srecu imam.. Sveki super,zaova super..... Citam vase prica auuu batoo ... stvarno ima nenormalni ljudi ... Pitam se sta bi oni radili da se njima nesto tako desava ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma idi jbmti... I ja joj jos sad pravim tortu sutra za rodjendan umesto da odmaram i cooliram... Bas sam budala :lol:

Khm khm paaaa torta uvek može da ne uspe...slučajno... :ph34r: ili da u nju ubaciš nešto na šta je ona alergična a ti si na to "potpuno zaboravila" :P :P

i još puno malih zlih ideja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E torta ispala super :lol: Nmvz, i ja je jedem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam vase postove i ne verujem kako su sve do jedne iste..skoro :huh:

mm ima 3 sestre, ne znam koja je od koje gora..njih nista ne interesuje sem da je njihovoj g... potaman, lenje do zla boga, aljkave, devojke koje u 25 god ne znaju nista da skuvaju sem kafe, o higijeni ne zelim da pricam...

njih ne zanima brat i njegova deca, samo kad nesto treba ( citaj pare, prevoz kolima ) onda su cile mile...

na srecu pa ne dolaze, ili dodju jednom u 6 mes, ponasaju se kao da se svaki dan vidjamo :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I bre Nesi kao da si gledala u moju zaovu kad si pisala ovo ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma najbolje je da zivite sami i to je to....A ne ovo,upada ti kad ko hoce...Ne mogu bre na miru u wc da odem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da ja vise nemam problem, niti cu ga imati:))) jednostavno necemo progovoriti vise kako stvari stoje i to je to, zbog balavica se vise ne nerviram .... :) ))

sto?sta se sad desilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pokusala sam nesto slicno,ali nista od toga,pre nam je usla u spavacu sobu,da pita mog muza da je negde odveze,ma nema ta srama...

4fvgdaq_th.gif

25r30wi.gif

Jao ja bih poludela...1055241mowsp7za1z.gif Sreca pa moj muzic nema ni seku ni batu...

3ztzsjm.gifJust_Cuz_15.gif97.gif

Pokusaj prvo njoj nekako da skrenes paznju pa ako ne vredi onda popricaj sa svojim muzem... Moras i da razmislis na koji nacin da mu kazes a da ne shvati pogresno... Nije opravdanje to sto je mlada, koliko god godina da ima za toliko treba da zna kako da se ponasa... A ne znam koliko mozes da postignes bilo cime kad je on tako vezan za nju... Ne znam bas da li bi moglo da mu se objasni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boookice, znaj da niko nema idealan zivot i da svako ima neke prb, ma koliko ih krio. Jenodstavno shvati da ce taj dosadni devojcurak uvek da ti dosadjuje, potrudi se da se ne nerviras (mada znam da je nemoguce) i to je to. Nesto mora da tisti u zivotu. Ne mozes nista da promenis (jer je tvoj muz bas dosta vezan za sestru) i sta da drugo da ti kazem. Kad je neko nerazuman ne mozes nista da promenis. A to sa skidanjem, jednom mi se desilo kod svekrve i ona me je pitala Jel znam gde sam, na sta sam joj ja rekla Znam, kuci sam. I to se nisam skinula namerno, nego smo dosli iz grada, a bila je katastrofalna vrucina i svi smo se skinuli. Suprug i ja u vesu (mada je on brzo navuko sorc kad je naisla), a beba samo u pampersu.

Kad je neko nerazuman, kazem ti, ne mozes nista.

Od tih svekrva zivot tacno da ti se smuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa skoro uvek dodje do problema, pre ili kasnije... Zaova, svekrva ili ko vec... Uvek se nadje neko da se pravi pametan a naravno ako cutis jos gore... Ja sam sa svekrvom bila u savrsenim odnosima, dok jednog dana nije odlepila... Ali sta je tu je... Kad je pocela sa glupostima popricala sam sa mm i odmah joj je skrenuo paznju zbog cega je ispalo jos gore jer ja njega okrecem protiv nje i bla bla bla bla... Zivce mi je pokidala... i meni i mm... Sad se ne vidjamo niti smo u bilo kakvom kontaktu i baaaas mi je lepo... Samo od pocetka na distanci i sve ce biti super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa skoro uvek dodje do problema, pre ili kasnije... Zaova, svekrva ili ko vec... Uvek se nadje neko da se pravi pametan a naravno ako cutis jos gore... Ja sam sa svekrvom bila u savrsenim odnosima, dok jednog dana nije odlepila... Ali sta je tu je... Kad je pocela sa glupostima popricala sam sa mm i odmah joj je skrenuo paznju zbog cega je ispalo jos gore jer ja njega okrecem protiv nje i bla bla bla bla... Zivce mi je pokidala... i meni i mm... Sad se ne vidjamo niti smo u bilo kakvom kontaktu i baaaas mi je lepo... Samo od pocetka na distanci i sve ce biti super...

[/]Ja se od pocetka trudim da sve bude kako treba,ali ne,ma najvise je moj muz kriv,on bi je pustio na glavu da mu se popne...A ja njemu ne mogu nista da dokazem ,ni da to nije u redu niti bilo sta drugo....Samo da cekam da se ona uda ili da se selim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao još kako, i to sa oboje. Njegov brat živi sa nama, pa nemam ni malo privatnosti, užas. On student i mora imati svoj mir a kod roditelja trenutno kao "nema gdje da uči na miru" tako da je sa nama još od samog početka. A njegova sestra ima 11 godina i uhvatio je pubertet, pa je dosadna ko češa. Iako živi u kući pored stalno visi kod nas. Ma ludim, ponekad se zaključam kao spavamo ja i beba, a nekad zaboravim pa i odem da spavam a ona dođe, upali tv ili ode na net i tako sjedi tu tako. Često puta me tako znala i prepasti. Joj dođe mi da se mi odselimo, eto im sve samo neka me puste na miru.

Pa kao da sam se udala ne samo za muža već i za njegovog brata, pa moram da mu perem veš pa da sklanjam za njim, hiljadu sam mu puta ponovila neke stvari al džaba, pa ondakažem mužu da on mu skrene pažnju da neradi neke stvari, i malo se popravi pa čim prođe neko vrijeme opet po starom.

Eto juče nam bili gosti, puna kuća, a gospodin otišao da se kupa...joj došlo mi da ga izbacim. Pa stalno nešto zaviruje u frižider,uvijek uzima čistu čašu, nikad neće da opere pa čak ni onu što je on pio iz nj. Užasno!!! Eto i ja malo da se požalim i izduvam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm ima dva brata.. sa ovim srednjim sam upocetku imala problema jer je teska osoba.. ali sam se kasnije navikla i sad su mi njegove reakcije, komentari, postupci smesni..

cudno kako majka isto vaspitava decu a jedan kao da su ga rode donele, ni na koga nije po naravi. svekar i svekrva galantni ljudi, uvek puno drustva, cascavanja, mm je stedeo kao momak ali od kako smo zajedno on nije da kazem stipsa, super zivimo, sve imamo a taj srednji.. IAKO IDE U KUPOVINU SA PARAMA KOJE SVEKRVA OSTAVI KUPUJE SVE NAJJEFTINNIJE, CESTO SE POLA BACI, NECE DA JOJ KUPI NESTO STO JOJ TREBA JER JE MOZDA KAO SKUPO... gasi bojler stalnom nikad nema tople vode kod njih.. sou !!!

necu nikad zaboraviti kad mu je pred slavu na spisak stavila onaj axel ili ajax sgrasso za odmascivanje, to obe koristimo za kuhinju, i jos neki tecni vim.. a on dosao iz kupovine i stavio joj DOMESTOS u kuhinju !!! pa ja ga ne volim ni u kupatilu, zamisli u kuhinji..

pre godinu dana je zavrsio fax, nista ne radi, nema ustedjevine a planira da se zeni, tj devojka ga zaprosila a on pristao !!!

sad kao ocekuje da mu tata da nesto para a i njeni da daju pa da prave neku kucu na placu-samo sto o tome nije svoje jos obavestio !!!

mi smo 4 god u braku, jos smo podstanari i nista nismo od mm roditelja trazili, kad budemo kupovali ako nam zafali trazicemo da POZAJMIMO, a ovaj jos nije ni resio da se zeni ali to mu je kao uslov..

to me jako nervira..

mladji je super, on je kao mm.. super se slazemo!!!

da rezimiram, ja se super slazem i sa ovim srednjim samo zato sto sam ja pribrana.. on mene bas ceni i cesto sam mu ja pojam za sve, kako sam dobra zena, super u drustvu, majka, lepo kuvam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.