Sredstva za čišćenje

odgovora

Objavljeno

Ne znam gde da postavim pitanje, a ne da mi se da otvaram novu temu.

Ima li neka preporuku za dobar džoger ili sličnu napravu za džogiranje podova? Cena nebitna, oduvek sam ovo želela da imam, i sad hoću da se častim za ovaj novi stan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam viledin i prezadovoljna sam oko 100din je kostao jos pre 5g i jos traje, uloske perem u masini, to je onaj ravan. Imas u metrou izbor kao i u vecim radnjama tipa tempo,roda,merlator... al ja sam bez kanze uzela. Onaj koncani ne uzimaj, sranjezivo kao inonaj sa trakicama isto. Obican sundjerast brzo se usmrdi jer prodje prljavstina do gore skroz, a i ne moze da se ocedi dobro,  ostavlja puno ode za sobom, ovaj ravni je najbolji!

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100 dinara? Sto?

A taj sunđerasti ako bih uzela, mogu li posle da dokupljujem te sunđere kako e koji usmrdi? Ja kao da sam pala s Marsa. Ranije sam uvek ribala na kolenima, i kad sam angažovala ženu da mi čisti stan, ona je stavljala krpe za pod na dršku od paročistača ili je i ona na kolenima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto progutalo mi 0, 1000din. Ubija forum il guta il ubacuje slova.takav je moj ko na slici , ekstra je i jak i dobar. U restoranu imamo one sa kanapima i posle veceg veslja moras vise puta da prebrises salu da bi bila cista.  

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda ću da uzmem taj kao tvoj. Imam bele ploče u trpezariji u koju ulaziš direkt iz hodnika i više mi muka da klečim sa rastućim stomakom koji mi polako ali sigurno oduzima sposobnost saginjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li laminat u stanu? Ako imas zaboravi na sunjeraste ,unistice ti laminat, ne mozes ih nikad skroz iscediti  i ostavljju vodu za sobom,pre ili kasnije ces unistiti lminat, nabubrice i odlepice se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam u sobama. Tepihe još nismo kupili, a i nećemo dok ne prođe slava, ali svakako neće ići od zida do zida.

emina123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj je extra i za plocice i za laminat. Uzmi i ne misli trajace ti dugo, i mozes odma uzeti koj ulozak da imas cisto. Moj se ofuco nije malte ne isti je ko nov,i ako ga koristim toliko god. Nabijem u masinu i operem. Milina.

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde da postavim pitanje, a ne da mi se da otvaram novu temu.

Ima li neka preporuku za dobar džoger ili sličnu napravu za džogiranje podova? Cena nebitna, oduvek sam ovo želela da imam, i sad hoću da se častim za ovaj novi stan.

jao citas mi misli... isto pitanje imam. i razmisljala samn I oooparo cistacu,Ali Sam odustala jer njime nemogu da brisem parket I laminat.

inac imam I aja taj sto je pricalica preporucila I zadovoljna Sam...perem u masini takodje. plkatila Sam oko 1500,00 mart 2015. 

ja Sam htela sad nesto da kupim, Ali sem ovog I nemam Bas neki izbor.

pricalica i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto nije i dalje nesto skup. Nije parocistac za sve vrste podova. I ja razmisljala o njemu, al to kad sredim sprat pa stavim oneploce umesto laminata, te neke toplotne. Jako su dobre.  Onda usisivac necu ni koristiti toliko. Imam onaj sakura koji je tezak, i jako ga retko kiristim , i obican na vodu koji koristim svakodnevno. Pa nekad i vise puta dnevno jer mrve dexa na sve strane,cepkaju papirice i ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde da postavim pitanje, a ne da mi se da otvaram novu temu.

Ima li neka preporuku za dobar džoger ili sličnu napravu za džogiranje podova? Cena nebitna, oduvek sam ovo želela da imam, i sad hoću da se častim za ovaj novi stan.

Ako uspes da nadjes, odličan je onaj sto se svojevremeno zvao "plavi zoger ". Ulozak mu nije od klasičnog sundjera nego od nekog gumenastog čuda koje se stvrdne kad se osuši. Koristila sam ga još kao klinka kod mame, a ni danas se ne razdvajamo :wub: Drska mu se izvlači, a meni je najbitnije što se ne uvlače dlake u njega, prljavština ostane na površini i lepo se sve spere.

images.jpg

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam kupila, jedva ga nađoh na ovom sajtu jer ne znam ni reč francuskog.

Mope chenille 68-120cm

Oko 1000 dinara je džoger, plus sam uzela dve rezervne krpe po 500 dinara.

pricalica i Moja pesmica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje boje si uzela 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja marka Tangerine?Je li 1000din oko 10e?Ja se kanim da kupim Viledin,kazu da su dobri,ali kostaju 1200-1500den,to ti dodje 20-25e.A nesto mi skupo.Mada kupila sam masu dzogera od 6-7e,traju pp nedelju dana i toliko.Treba mi neki dobar.Gledala sam ja jedne sa kantom i kao kada spustis dzoger u onaj deo gdje se cijedi samo okrece i cisti se krpa,ne moras ti da je peres.Ali nisu ravne krpe vec one cupave,pa me to koci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umu uzmi viledin nece se pokajati ja a imam 5g, ustedece ti svaku paru. Koliko si do sad za 5g bacil para za dzogere?  Verovatno mnogo vos nego sto jedan viledin kosta. Uzmi i ne misli. 10€ -1200din.meni kad kazu sto kupujem to skuplje kad imam isto takvo jeftinije,ja im kazem da nisam tako bogata pa da se razbacujem parama,i niko ne shvata, lakse mi dati  jednom vise par i ne mislim,nego non stop kupovati i lomiti te od manje para.

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si pricalice.I ja sad kontam da je tako,ali eto zelena glava nije ranije tako razmisljala :D a sta kazes za ovaj http://www.vileda.rs/proizvodi/podni-brisaci.php pise easy wring & clean set sa kantom.To je ovaj sto sam u prethodnom postu ga pomenula.Nisam znala da je Vileda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Active_Mop_rezerva.jpg

 

ja imam upravo ovakav i odlican je!

ovo sto pias Ummu ne proporucujem.. imama i stoji mi. Nemzoe dobro da se iscedi krpa. Stoga nemozes da brises laminat i parket. Doduse ako imas laminat i parket u vecini kuce kao ja onda ne preporucujem.

septembar26 i pricalica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo sam kupila, jedva ga nađoh na ovom sajtu jer ne znam ni reč francuskog.

Mope chenille 68-120cm

Oko 1000 dinara je džoger, plus sam uzela dve rezervne krpe po 500 dinara.

Tange ja imam ovakav od kineza. Cupke su od nekog nazovi plisa. Moje iskustvo sa njim je da prvo mora da se lepo usisa, onda njime lepo samo prebrisem da cisto malo osvezim, ali bez prethodnog usisavanja ne odradi lepo posao, prasinu i prljavstinu samo vrti u krug.

isto krpu perem u masini i kao nova je nakon toga.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je onaj mop sa resama zakon, sve pokupi. Ovi pravougaoni samo razmazuju onu kudelju po kuci, i ne mogu temeljno ivice i coskove s njim da ocistim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskustvo je isto ko Klakeru :D Ako prethodno ne usisam, mogu do sutra da brišem ovim, i ništa. I finiš uvek zahteva da ja ipak krpom pokupim bar nešto, prosto mi zvuči nemoguće da se može obrisati tim i da je to gotovo :lol: Uvek vidim još nešto, negde, odnekud... B)

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskustvo je za ova dva dana fenomenalno, videcemo vremenom kako ce se do kraja pokazati. Vrlo je fleksibilan i do svih coskova stize, pod sve mogu da ga podvucem. Dosad sam samo vodom brisala, ne ostavlja tragove i vodu za sobom uopste, ne treba da cekas da se osusi, sto je i bio cilj (da ne moram suvom krpom posle). U kupatilu u jednom potezu upije sve. 

To su prvi utisci, videcemo dugorocne.

pricalica i Klaker volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e da bas sam usla da napisem jos da je fleksibilan i lako moze da se svugde podvuce. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tang, ubaci malo sirceta,asepsola, deterdzenta blagog,praska,dasdermana... bilo cega samo da nije cista voda. Ja uglavnom prontom prebrisem i dodam dasdermana,ipak klincurija visi po podu i cesto beba ima obicaj da jede sa poda,namerno prospe pa jede. 

Brezice,nekada je neizbezno usisati, ja svakako o svaki dan usisavam jer klincurija napravi haos, a isto tako i laminat obrisem kad polegaji svi  i nema sta da se razvlaci. Ne moze ti moo zameniti usisivac ni jedan.

Umu rekoh da nisam zadovoljna sa tim trakastim  jer njime restoran se cisti, i obavezno za sobom ostavlja trag.  Ruzno izgleda, a i kafic kad smo drzali cistacica zahtevala taj trakasti il koncani, oni su dobri samo da seosvezez itisoni preko kojih se non stop gazi obuven, cisto izgledaju cistij i svezije,za drugo nisu.  I sto je najgore sve se skuplja izmedju tih resa i ne.moze se lako ocistiti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tang, ubaci malo sirceta,asepsola, deterdzenta blagog,praska,dasdermana... bilo cega samo da nije cista voda. Ja uglavnom prontom prebrisem i dodam dasdermana,ipak klincurija visi po podu i cesto beba ima obicaj da jede sa poda,namerno prospe pa jede. 

Inače kupujem cif za drvene podove ili već neko drugo sredstvo, sad sam bila u gužvi oko slave i bilo mi je najlakše (tj. najbrže)  samo vodom.

pricalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.