Sredstva za čišćenje

odgovora

Objavljeno

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Nikad. On jedva stigne da udje u njega da se istusira kad dodje s'posla.Ima samo nedelju slobodnu a tad ne radimo nista ni on ni ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne volim da se hvalim kako sam uredna ikako spremam i cistim jednostavno to se vidi...ne volim ljude koji kad rade nesto imaju stalno potrebu da se hvale jao radim uradio dam ocistio sam..nisam u tom fazonu kucu cistim i spremam prvenstveno zato sto mi tu boravimo i volim da je uredno, a ne da mi neko kaze kako sam cista i slicno....moze mi neko doci u kucu, a da nije sve na svom mestu nemam problem sa tim zaista zato sto ne dozvoljavam prljavstinu...jedno je urednost i cistoca, a drugo bolesno pomeranje stvari pod spagu bar za mene :) sad ako neka igracka ili cebe stoji na krevetu,neka casa na stolu i slicno s tim zaista nema problem...

Hahahaha sad izgleda kao da sam prepisivala,tek sad sam videla da smo napisale nesto slicno. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Rukom...

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Posle 2. porođaja je prao svaki dan mesec dana...pre i posle toga ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja očistim da je "čisto" po mojim merilima. Nisam detaljista (npr ne brišem redovno prašinu sa ormara, sa štokova od vrata i sl.) i raspremanje stana se sada svelo na jednom sedmično (i to trenutno radim ceo dan jer Ema drugačije ne dozvoljava)

A kada idem u goste, apsolutno nikada mi se nije desilo da mi "bode" oči što nije usisano ili izbrisana prašina. Smatram da svako ima svoje "merilo čistoće" odnosno za nekoga što je "cakum-pakum" za mene možda nije. Treba se opustiti i naučiti da je bitno uživati u životu a ne u brisanju prašine.

Ovako je i kod mene.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Ja cistim cetkom wc solju koja ima nastavak za ono izmedju solje, tj uno unutra.ne znam kako da objasnim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

sto puta je ribao, sad kako dosta radi ja vodim brigu potpunu o kuci, ali celu moju trudnocu je on ribao kupatilo, jer mi je nezamislivo da trudnica udise hemiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

WC solje se kod mene peru svakodnevno sa nekim sredstvom i cetkom naravno.Nikada ne zavlacim ruku,jer ako se to redovno radi i koristi dobro sredstvo nema potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Moj riba u vanrednim situacijama,a to je kad kupa nase dve kuce.Naravno oriba samo kadu ili tus kabinu,zavisi gde ih kupa,dobro to odradi ali posle toga ipak oribam i ja,nekako ja to bolje,ha,ha,ha.Celo kupatilo i wc nikada nije oribao,to iskljucivo radim ja i ne smeta mi uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanja za sve:

Šta koristite u kuhinji za brisanje (ruku, radne ploče, ...) - ubruse ili pamučne krpe?

Šta mislite da je bolje i šta se više isplati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanja za sve:

Šta koristite u kuhinji za brisanje (ruku, radne ploče, ...) - ubruse ili pamučne krpe?

Šta mislite da je bolje i šta se više isplati?

I jedno i drugo, sto se tice ubrusa uglavnom ih koristimo za ruke ili nosic, a kada brisem radnu povrsinu u kuhinji brisem je pamucnom krpom tacnije pelenom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanja za sve:

Šta koristite u kuhinji za brisanje (ruku, radne ploče, ...) - ubruse ili pamučne krpe?

Šta mislite da je bolje i šta se više isplati?

I jedno i drugo,ubrusi su tu za brzinsko brisanje Vukasina,a krpa za sve ostalo. Krpa je zakon,ali samo ako je dobra i upija,ali nemam nista protiv ubrusa,mada sa njima ne mozes brisati sudove :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanja za sve:

Šta koristite u kuhinji za brisanje (ruku, radne ploče, ...) - ubruse ili pamučne krpe?

Šta mislite da je bolje i šta se više isplati?

Uvijek imamo ubruse, ali ih rijetko koristim, vise volim pamucne krpe. Ubrusi su tu kada su mi ruke mnogo masne, ili kada Misel bljucne malo vise. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanja za sve:

Šta koristite u kuhinji za brisanje (ruku, radne ploče, ...) - ubruse ili pamučne krpe?

Šta mislite da je bolje i šta se više isplati?

I jedno i drugo, ali vise ubruse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cime perete elektricnu rernu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cime perete elektricnu rernu?

Ja sa ovim:

axel-sgrasso-za-odmasciv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja koristim Axel, kao Ivancica, najbolji je za rernu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa ovim:

axel-sgrasso-za-odmasciv.jpg

Slažem se, najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim ovaj Dm sprej za rerne. Jako sam zadovoljna. Prvo, ne smrdi, tj. uopšte nema nikakav miris, naprskas, ostavis da odstoji i maramicom skines. I to je to. Nema ribanja, nema stiskanja. Milina ;)

post-37079-1317631536_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim ovaj Dm sprej za rerne. Jako sam zadovoljna. Prvo, ne smrdi, tj. uopšte nema nikakav miris, naprskas, ostavis da odstoji i maramicom skines. I to je to. Nema ribanja, nema stiskanja. Milina ;)

post-37079-1317631536_thumb.jpg

E, ovako mi nešto treba....hvala na preporuci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu, nadam se da ce ti koristiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu, nadam se da ce ti koristiti ;)

Super što nema ubijanja noktiju, i mirisa. A gde može da se kupi? U kojim prodavnicama... Lili, DM, i jel ima u Metrou, i sl.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupujem u DM-u, ne znam da li ima i u drugim prodavnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kupujem u DM-u, ne znam da li ima i u drugim prodavnicama.

Nema u drugim, to je baš njihov proizvod i prodaju ga samo oni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim ovaj Dm sprej za rerne. Jako sam zadovoljna. Prvo, ne smrdi, tj. uopšte nema nikakav miris, naprskas, ostavis da odstoji i maramicom skines. I to je to. Nema ribanja, nema stiskanja. Milina ;)

post-37079-1317631536_thumb.jpg

Super što nema ubijanja noktiju, i mirisa. A gde može da se kupi? U kojim prodavnicama... Lili, DM, i jel ima u Metrou, i sl.?

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P

Ti što se plaziš, ja ne ulazim u DM prodavnice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.