Sredstva za čišćenje

odgovora

Objavljeno

Prljava istina o cistoci

Definitivno moram Domestos zamijeniti necim blazim... Kada malca stavim u hodalicu i odem u wc, obavezno ide za mnom, a meni se kupatilo stalno osjeti na ovo sredstvo za ciscenje... <_<

Pogotovo kada prohoda i krene sam da istrazuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Nijedna četka ne može da postigne ono što može ruka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Cetkom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana odakle ti inspiracija ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Samo četka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana odakle ti inspiracija ;):D

Možda naređuje nekom da oriba u kući, pa da vidi kako je bolje - da još tome ko riba da uputstva šta je zastupljenije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nijedna četka ne može da postigne ono što može ruka :lol:

Slazem se .Ruka je zakon! :lol:

Cicana odakle ti inspiracija ;):D

Pa B.mama ovo su specijalna pitanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa četkom naravno :)

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

:lol: :lol: :lol:

Moj zna samo da zas***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Moj je preuzeo taj posao od kako je saznao da sam trudna :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je preuzeo taj posao od kako je saznao da sam trudna :lol: :lol: :lol:

Maki -D da li ti je zao kad muzu moras da se pos***s na rad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki -D da li ti je zao kad muzu moras da se pos***s na rad?

:lol: :lol: :lol: A dal je njemu kad mora na moj???? :lol: :lol: :lol:

Što se mora MORA SE :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Ja cetkom ali imam pomoc pa ona to malo detaljnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,ja sam ti picajzla što se toga tiče... :lol: Prvo četkom,pa rukom(bez rukavica),pa sredstvom,pa asepsolom,pa alkoholom,pa sa svima šta god nađem... I onda ribam ruku 10 min. Naravno,imam uvežban redosled i način,tako da ništa ne dotaknem od wca do lavaboa (imamo wc posebno,ne u kupatilu).

Kadu da kad sam bila trudnjava,ali inače ne,za to i za brisanje poda je antitalenat,više me iznervira to što ga gledam kako radi a nema pojma nego to što trebam ja da odradim.Sve otalo radi,i kuva,i usisava,... A da,ne briše prašinu (jer ga je majka terala pa je zamrzeo). ČD

Ribao je pred kraj trudnoce, tad vec nisam mogla, malo nam kupatilo ;)

I to ko da sam ga ja ribala!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(C*I*C*A*N*A @ 22.07.2011, 11:35) *

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Cetkom.

(Maki-D @ 22.07.2011, 11:42) *

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Ne.

(C*I*C*A*N*A @ 22.07.2011, 12:35) *

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Cetkom.

(Maki-D @ 22.07.2011, 12:42) *

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Da, kad ga zamolim.

C*I*C*A*N*A @ 22.07.2011, 12:35) *

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

Sa rukavicom drzim cetku i ribam.

(Maki-D @ 22.07.2011, 12:42) *

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Nekada je to radio,i otprilike sve te kucne poslove je radio dok nismo dobili gomilu dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za sve: da li vaši muževi uzmu nekad da oribaju kupatilo?

Riba kad mora, npr kada sam bila trudna ribao je.

(C*I*C*A*N*A @ 22.07.2011, 11:35) *

Pitanje za sve:kada perete WC solju da li zavlacite ruku unutra(sa rukavicom naravno) ili cistite nekom cetkom?

I sa cetkom i sa rukom, nekada sa nekada bez rukavica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u kuci je uvek uredno tacnije ne volim nered.Kad sam se porodila patronazna sestra se zaprepastila kako je sve na svom mestu,a tek izasla iz porodilista.

Ranije kad nisam imala vremena,sednem i placem ,jer ne mogu nesto da stignem da obavim.

Sada Jani dozvoljavam sve,ali zna se cim ona nestane iz prostorije ja odmah skupljam.U njenoj sobi moze da pravi haos do mile volje.

Najvise se posvecujem kupatilu,to mi je navaznije da bude jako cisto.I zaista je higijena na zavidnom nivou.

Ne zameram drugome na neurednosti,ali kad dodjem u neciju kucu nered i prljavstina mi jako smeta.Ili kad sedim a ispod mene tapih stoji nakrivo,uh kako me to iritira,kad nesto nije pod konac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u kuci je uvek uredno tacnije ne volim nered.Kad sam se porodila patronazna sestra se zaprepastila kako je sve na svom mestu,a tek izasla iz porodilista.

Ranije kad nisam imala vremena,sednem i placem ,jer ne mogu nesto da stignem da obavim.

Sada Jani dozvoljavam sve,ali zna se cim ona nestane iz prostorije ja odmah skupljam.U njenoj sobi moze da pravi haos do mile volje.

Najvise se posvecujem kupatilu,to mi je navaznije da bude jako cisto.I zaista je higijena na zavidnom nivou.

Ne zameram drugome na neurednosti,ali kad dodjem u neciju kucu nered i prljavstina mi jako smeta.Ili kad sedim a ispod mene tapih stoji nakrivo,uh kako me to iritira,kad nesto nije pod konac.

Isti je slucaj i kod mene ne volim nered nikako, a sto se tice drugih ljudi uf neznam sta da radim u nekim situacijama, dosli pre neki dan kod jetrve a mislim da nije usisano mesec dana, dete hoce da puza a ja nedam uzas jedan, a na koji nacin skrenuti paznju da se neuvredi neznam :( , a mislim da mi jedino resenje da ne idem kod nje dok Stasa ne prohoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti je slucaj i kod mene ne volim nered nikako, a sto se tice drugih ljudi uf neznam sta da radim u nekim situacijama, dosli pre neki dan kod jetrve a mislim da nije usisano mesec dana, dete hoce da puza a ja nedam uzas jedan, a na koji nacin skrenuti paznju da se neuvredi neznam :( , a mislim da mi jedino resenje da ne idem kod nje dok Stasa ne prohoda :D

:lol: :lol: :lol:

I kod mene je jetrva ta.Isto smo pre neki dan bili,a ja bosa uh kakva je to masaza po tabanima bila.Isto sam jedva cekala da prohoda da mogu da odem mada i sad je :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

I kod mene je jetrva ta.Isto smo pre neki dan bili,a ja bosa uh kakva je to masaza po tabanima bila.Isto sam jedva cekala da prohoda da mogu da odem mada i sad je :wacko:

Mozda su nam iste jetrve :lol: :lol: :lol:

Ma uzas ja samo ne razumem kako njima ne smeta i dvoje male dece se tu igra, ma stvarno ne razumem takve zene :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja očistim da je "čisto" po mojim merilima. Nisam detaljista (npr ne brišem redovno prašinu sa ormara, sa štokova od vrata i sl.) i raspremanje stana se sada svelo na jednom sedmično (i to trenutno radim ceo dan jer Ema drugačije ne dozvoljava)

A kada idem u goste, apsolutno nikada mi se nije desilo da mi "bode" oči što nije usisano ili izbrisana prašina. Smatram da svako ima svoje "merilo čistoće" odnosno za nekoga što je "cakum-pakum" za mene možda nije. Treba se opustiti i naučiti da je bitno uživati u životu a ne u brisanju prašine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja očistim da je "čisto" po mojim merilima. Nisam detaljista (npr ne brišem redovno prašinu sa ormara, sa štokova od vrata i sl.) i raspremanje stana se sada svelo na jednom sedmično (i to trenutno radim ceo dan jer Ema drugačije ne dozvoljava)

A kada idem u goste, apsolutno nikada mi se nije desilo da mi "bode" oči što nije usisano ili izbrisana prašina. Smatram da svako ima svoje "merilo čistoće" odnosno za nekoga što je "cakum-pakum" za mene možda nije. Treba se opustiti i naučiti da je bitno uživati u životu a ne u brisanju prašine.

Kako vi ono kazete na forumu-potpisujem!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja očistim da je "čisto" po mojim merilima. Nisam detaljista (npr ne brišem redovno prašinu sa ormara, sa štokova od vrata i sl.) i raspremanje stana se sada svelo na jednom sedmično (i to trenutno radim ceo dan jer Ema drugačije ne dozvoljava)

A kada idem u goste, apsolutno nikada mi se nije desilo da mi "bode" oči što nije usisano ili izbrisana prašina. Smatram da svako ima svoje "merilo čistoće" odnosno za nekoga što je "cakum-pakum" za mene možda nije. Treba se opustiti i naučiti da je bitno uživati u životu a ne u brisanju prašine.

I ja potpisujem :) . Naročito poslednju rečenicu :D !!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brisem prasinu i usisavam skoro svaki dan,nije mi tesko zato sto volim to da radim a i napravila sam takav raspored u kuci da je sve na svom mestu,i da nigde nista nije pretrpano.Ujutru ustanem oko pola 7,odsedim pola sata i onda krenem,za nekih 2 sata sve zavrsim,onda spremim sebe i dete i opet imamo ceo dan slobodan za ostale obaveze.Jednom mesecno dizem celu kucu,pomerim sve sto se moze pomeriti,uglancam svaki cosak. Volim da mi je cisto,ali mi ne smeta kad mi dodju druga deca pa razbacaju po kuci,kad zavrse igru ja pokupim,i isto tako mi ne smeta ako vidim da je kod nekoga prljavo,jer svako cisti za sebe,meni nije poenta da drugi kazu"vidi je kako je cista" vec ja jednostavno uzivam u tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.