Sredstva za čišćenje

odgovora

Objavljeno

odoh da kupim pa javljam jesam li uspela

a ti budi tu da se prihvatis krpe :lol:

Sad htedoh da napisem ili uspevas i brises ili letis ka meni da mi otkines glavu jer si nesto upropastila :D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecom nema sta da se upropasti staklo je obicno nego da ne ostanem celi dan sa krpom u ruci, iznerviram se i propade mi onda ovako dobro raspolozenje

odo do radnjee :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi sta si uradila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je taj miris svakako prijatniji od nekog Brefa ili već kog sredstva.

Da, znam za to za zube, mada ja nikad nisam probala. :D

Šta još koristiš osim te paste?

Koristim sanitar gel, univarzalni tecni deterdzent i deterdzent za staklo. Sve traje jao dugo jer je bas koncentrat.

Yes, ja sam probala da poliram zube. Malo je neprijatno zbog mirisa, ali radi posalo bolje od drugih pasti za poliranje.

ajde jos neko sa idejom pleaseeee

Nitro razredjivac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi koristimo prirodna sredstva i sredstva za dezinfekciju. Od kad se Petar rodio, pocela sam da kupujem ove proizvode i sasvim sam zadovoljna.

i ja koristim njihovu pastu za domacinstvo,a moja mama se uclanila ovih dana da bi mogla jeftinije da pazari njihove proizvode koje koristi vec godinama.Stvarno su odlicni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde jos neko sa idejom pleaseeee

I ja mislim da bi ti se skinulo sa nitro razredjivacem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko preporuku za isproban proizvod za ciscenje rerne (koja je sva masna i lepljiva), takodje i za ugradnu plocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko preporuku za isproban proizvod za ciscenje rerne (koja je sva masna i lepljiva), takodje i za ugradnu plocu?

Exel sgrasso

qiu-49750-.jpg

ali oprezno, baš je jak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko preporuku za isproban proizvod za ciscenje rerne (koja je sva masna i lepljiva), takodje i za ugradnu plocu?

Exel sgrasso

ali oprezno, baš je jak

Za ovaj problem podrzavam Anin predlog.

A ugradna ploca se cisti sa strugalicom za ploce i posebnom pastom za to. Ima raznih proizvodjaca i na svim pise da je za staklo-keramicke soprete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da Secer rece da ugradnu plocu cisti sodom bikarbonom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prozore perem koncretovanom tecnoscu za pranje automobila.Znate ono kada samo preprskaju auto necim i saperu.

Tecnost je kao magicna.Mnogo dobro cisti.

Sa tim perem sanitariju,odlicno skida kamenac i sve se uvek sija.Pritom nema nikakav miris i ne peni.

Kad mi zatreba mm samo natoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecom nema sta da se upropasti staklo je obicno nego da ne ostanem celi dan sa krpom u ruci, iznerviram se i propade mi onda ovako dobro raspolozenje

odo do radnjee :wacko:

Nensi, aman, sta uradi, nikako da javis..ode li taj lepak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupatilo cistim Cifom za kupatilo u spreju, ne mirise jako i ima dobru zastitu za kamenac, neka druga sredstva nista ne ociste.

Kuhinja mi je veci problem, ali Cif abraziv sa limunom i Cilit bang za masnocu odrade dobro svoj posao.

Podove cistim Prontom ,ili na sta vec naidjem, planiram da kupim neku liniju Terra, ona je kao prirodna.

Sto se otklanjanja lepka sa stakla ili bilo koje druge povrsine tice koristim proizvod namenjen samo tome, ali smo ga kupili u CH , naziv je AUFKLEBER-ENTFERNER, a proizvodjac MELLERUD. Odlican je , a moze se koristiti i za masnocu.

U kuci uvek imam i alkohol, navika zbog posla mi je da sve time dezinfikujem, Asepsol sam cesto kupovala, sircetom cistim sve aparate od kamenca,npr. masinu za kafu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mer sanitar za kupatilo i wc, tecni vim Cif za ker.plocu, magicni sundjer za sve i svasta (DM proizvod), DM sretstvo za parket, Mer za prozore, alkohol za dasku u wc-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima jedna vrlo efikasna stvar za ciscenje kupatila, mozda ste vec cule. Pomesa se pola litra tecnosti za sudove i 150g limuntusa(kupite na meru u zdravoj hrani). I stvarno se sve sija. Najbolje je ako malo odstoji pre ispiranja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što se tiče čistoće u kući tu sam baš picajzla, volim da mi sve uvijek čisto i uredno, da je na svom mjestu i tako se je satra radeći, svaki drugi dan usisavam, brišem prašinu,... Onda svaki dan ima nešto da se odradi, neke sitnice, ali ako ih ne uradim poslje me samo nerviraju. Priznajem da sam opterećena sređivanjem a ne znam kako da se odučim od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mi jedna soljica nije na mestu ujedam. Usisavam skoro svakog dana, posto tatica da cerkici keksice i sl, a ona to razvuce svuda. Ja perem sudove, a oni unistavaju ostatak stana. Kupatilo se cisti na 2-3 dana, po potrebi. Generalka je petkom ili subotom, a svakodnevnonesto moram pomeriti, prebrisati. Tako sam navikla, cak i ne primetim kako vreme prodje dok sve sredim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mi jedna soljica nije na mestu ujedam. Usisavam skoro svakog dana, posto tatica da cerkici keksice i sl, a ona to razvuce svuda. Ja perem sudove, a oni unistavaju ostatak stana. Kupatilo se cisti na 2-3 dana, po potrebi. Generalka je petkom ili subotom, a svakodnevnonesto moram pomeriti, prebrisati. Tako sam navikla, cak i ne primetim kako vreme prodje dok sve sredim.

Znači nisam jedina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači nisam jedina :D

O, ne, nisi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja seosecam kao da mi je generalka svaki dan. Troje dece i muz kao da je cetvrto, zahteva usisavanje i brisanje podova svaki dan. To najvise radim zbog Luke jer on najvise vremena provodi na podu. A sto se tice njegovih igracaka, pa jedan dan sam nasla lopticu iza wc solje.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene generalka svaki dan...Ja sam navikla da sve radim brzo i za sat vremena sve bude cisto...Pored podova najcesce ribam kupatilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohohoho evo teme za mene :P .... I ja da kazem DOBRO JE DA NISAM JEDINA :D !!!

Ja mlatim krpicom svakodnevno, sto iz dosade sto zbog alergije na nered :D! Na sve to mm kaze: "meni se cini da ova zena spava sa krpom ispod jastuka" :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da neutralisem (ne)prijatan miris u frizideru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da neutralisem (ne)prijatan miris u frizideru?

Stavi par kasicica mlevene kafe u soljicu pa stavi u vrata od frizidera, za par sati se nista ne oseca. Ja stalno drzim u vratima kafu, a e samo po potrebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kafu i ja drzim u frizideru za upijanje mirisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.