Koji od kucnih poslova vam najteze pada?

odgovora

Objavljeno

Fili popices disciplinsku sto nam teras clanove :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufff...neka, pa i crveni karton...morala sam odgovoriti...OT sam, a ne mogu slati PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja nemogu da nadjem smajlic kako se plezi,zamisli da ti umesto ovog teksta stoji on :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja upravo o ovome govorim,taj neki drzak nacin komunikacije,mrgud na kraju,ili jos gore neko podsmevanje,stvarno nisam u tom fazonu,al ok nismo svi isti.i da dodam najteze mi pada ciscenje stepenica

:blink: :blink:

Mislim da tebi tesko pada i sala (mada ne spada u kucne poslove)...

e da se bas to nebi desilo sad cu da se odjavim i sa foruma i sa sajta,pozdrav za sve mame

Ziva bila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da peglanje vodi,dajem i ja jos jedan glas,narocito mrzim pantalone sa ivicom :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja upravo o ovome govorim,taj neki drzak nacin komunikacije,mrgud na kraju,ili jos gore neko podsmevanje,stvarno nisam u tom fazonu,al ok nismo svi isti.i da dodam najteze mi pada ciscenje stepenica

a u kom si ti pa fazonu :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kosulje :blink:

a,da,njih sam izostavila,narocito dugih rukava...

zato ja i ne nosim stvari koje se peglaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

peglanje,presvlacenje posteljine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavila sam se na forum kako bi videla misljenja i drugih majki,ako sam se prijavila juce to ne znaci da sam se juce i rodila,docekana sam vrlo lose.posto vidim da pojedinih osoba ima u svim temama,da se te osobe u sve razumeju,htela sam da pitam,kako te najaktivnije majke,neke imaju i dvoje MALE dece stizu sve to,da vode brigu o deci,igraju se s obzirom da znamo da zahtevaju paznju 24 satta,da pociste,spreme,da posecuju prijatelje,da provode vreme sa dragim supruznicema,da li te mame imaju pomoc u kuci,ako ne onda im svaka cast kako sve postizu.forum je divna stvar,hvala ljudima koji su nam ovo omogucili,ali ja sam shvatila da nemam vremena za ovo ipak cu nastaviti da se igram sa svojim malisanom i koristim svo slobodno vreme da se mazim sa suprugom koji me voli najvise na svetu.a vama drage mame prepustam da uzivate u vasim temama,ne sumljam da ce te mame kojima je upucen ovaj tekst procitati ovo,jer ih ima svuda i u svemu,ali jo0s jednom svaka im cast kako sve postizu,a i jedno veliko minus a one znaju zbog cega,a i neka malo razmisle kad vec imaju toliko slobodnog vremena.pozzdrav i odjavljujem se

Draga vidim da je ovaj post bio upucen meni pa cu da ti objasnim par stvarcica pre nego napustis ovaj forum posto ne mozes da postignes da budes i na njemu pored silnih obaveza. Pod brojem jedan ko si ti da mene preispitujes i osudjuejs sta ja privatno radim, gde mi je dete i gde mi je muz dok sam ja na forumu?!!! Kao drugo, verovatno sam dvesta puta obrazovanija i organizovanije od tebe , posto jbg (!!!) mogu da postignem u jednom danu i da izvedem dete, i da ocistim kuci, spremim rucak i uvece budem na forumu! To nije moj problem sto tebi smetaju zene koje mogu vise od tebe!!!!

A kao trece, ako ti nesto ne odgovara, odes odatle. Niko te nije prisilio da budes na forumu!

I kao cetvrto, ja Bebac gotivim i ako je meni forum neka vrsta zabave i relaksacije, ne moze niko izfrustiran kao ti da mi drzi predavanja sta cu ja da radim u svoje slobodno vreme. AJde idi tamo kupuj cipelice za tvoje veliko dete od 7 meseci i ne mesaj se u tudj zivot. Vazi?!

Sorry devojke za OT, ali neki ljudi stvarno zasljuzuju da ih pozoves na crtu! POsto recima i kulturom ne barataju dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super mame vi ste skroz lude al u pozitivnom smislu,sve ste uspele da mi odgovorite do 11h.slatko sam se nasmejala.naravno da sam zadovoljna svojim zivotom,nema dana kada ne svrljam po internetu,setam sa bebom,cak uspem da procitam i po koju knjigu sto mi se i prijateljice cude kako stizem,i pored toga kuca mi je cista,dete srecno,muz zadovoljan.vi ste stvarno,ali stvarno super mame.pozzdrav sada moram u nedeljnu nabavku

pa ti ides i u nedeljnu nabavku??? Kako sve postizes?????mi ne stizemo od foruma ni do trafike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo secer jedva sam cekala da napises nesto :D umrecu od smeha .....

ali svaka ti na mestu .. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećerna kolegice... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ti ides i u nedeljnu nabavku??? Kako sve postizes?????mi ne stizemo od foruma ni do trafike!

Carica siiiiiiiiiii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok devojke, ajde da se vratimo na temu... Ja cu da se napravim pametna pa da to kazem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok devojke, ajde da se vratimo na temu... Ja cu da se napravim pametna pa da to kazem :D

Da vracamo se na temu! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MRZIM da usisavam kucu :angry::angry::angry:

... a najvise od svega ne volim kada spremam za drugima, sklanjam gardarobu i igracke po dnevnoj sobi pa galamim na dijete, ostatke od dorucka ili neke tamo klope Boga pitaj od kada (zateknem na stolu kada dodjem u kucu) i sl ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da verujem da ja uvo 'vaše ćaskanje' tek SADA vidim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam mislila da se ti ne javljas iz principa! :P

Kada se neko ko ima jedno dijete zali, sta reci za zenu sa cetvoro djece, koja stize SVE?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam mislila da se ti ne javljas iz principa! :P

Kada se neko ko ima jedno dijete zali, sta reci za zenu sa cetvoro djece, koja stize SVE?!

Da,da Borjana....zavisi šta je nekom prioritet....i ko šta voli.......volim sebi da ugodim,kućni poslovi su uvek tu,ne beže nikuda....evo upravo sam odvojila više od sa vremen za 'bebac'....starija dečica na treningu,beba u ogradici i ja sa kaficom za kompjuterom.....veš me čeka u mašini....suđe govori operi me.....a meni se baš sada kucka ovde :P ....imam još par stvari da dodam ali moram da idem....večeras nastavljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mna kraljica,tako treba. Deca su nam samo sad mala,a tih poslova ce uvek biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena da budem, svi kucni poslovi mi tesko padaju :D

hahahahahhaha!

Kad bih mogla da imam kucnu pomocnicu... ahh... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da Borjana....zavisi šta je nekom prioritet....i ko šta voli.......volim sebi da ugodim,kućni poslovi su uvek tu,ne beže nikuda....evo upravo sam odvojila više od sa vremen za 'bebac'....starija dečica na treningu,beba u ogradici i ja sa kaficom za kompjuterom.....veš me čeka u mašini....suđe govori operi me.....a meni se baš sada kucka ovde :P ....imam još par stvari da dodam ali moram da idem....večeras nastavljam

Videla sam jednu reklamu: Žena leži i čita knjigu i zazvoni joj telefon, ona se javi, prijateljica je pita "Šta radiš?" A ona odgovara "Ma evo perem veš..." Reklama je za veš mašinu... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooj kucni poslovi!

Mrzim da peglam i da perem prozore. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne volim da peglam :( :( a nemojte mi se smejati, mene tako smara skupljanje vesa sa zice uhhhh izludim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mrzim sve kucne poslove a najteze mi pada PEGLANJEE :angry: Auuu sto mrzim da peglam pa to je strasno <_<MS.V.O i ja mrzim da skupljam ves sa zice i posle peglanja da ga slazem i sortiram <_< takodje i da ga prostirem na zicu... Ma sve sto ima veze sa vesom, mokrim i suvim <_< Sve ostalo je mala maca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.