Koji od kucnih poslova vam najteze pada?

odgovora

Objavljeno

P E G L A NJ E :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaoo juce sam cistila rernu... uzas .... vece pre toga sam isprskala sa onaj sprej da mogu ujutru lakse da ocistim , ribaj ribaj ribaj aaa uzas !!! i naravno nisam je celu dobro oribala , nisam mogla vise da se nerviram !!! AAAA MRZIM RERNU

jaoj da RERNA!!!! e i to ne volim nikakooooo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usisavanje, definitivno. Cesto pomislim da otvorim poklopac usisivaca, sipam vodu, dodam mirisno ulje, zatvorim poklopac, ukljucim u struju, usisam, pa onda sve to operem... ali skontam kako je onaj aspirator divna stvarcica! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pranje sudja ne volim i zato ga je moj dragi muzic preuzeo na sebe :lol: Ja kad bas moram tu su rukavice da mi olaksaju :rolleyes:

Osim toga nisam ljubitelj peglanja, pa nikad ne peglam puno stvari odjednom, vec kako mi sta treba. A mm- on sebi danas opeglao vise od 15 kosulja. :P

Ono sto meni ne smeta da radim je sve ostalo- kuvanje, ciscenje kupatila, usisavanje, prasina itd. A ves- obozavam sve oko njega: pranje, pa redjanje da se susi, pa sklapanje. To mi je sve deluje terapeutski i opusta me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pranje sudja ne volim i zato ga je moj dragi muzic preuzeo na sebe :lol: Ja kad bas moram tu su rukavice da mi olaksaju :rolleyes:

Osim toga nisam ljubitelj peglanja, pa nikad ne peglam puno stvari odjednom, vec kako mi sta treba. A mm- on sebi danas opeglao vise od 15 kosulja. :P

Ono sto meni ne smeta da radim je sve ostalo- kuvanje, ciscenje kupatila, usisavanje, prasina itd. A ves- obozavam sve oko njega: pranje, pa redjanje da se susi, pa sklapanje. To mi je sve deluje terapeutski i opusta me. Znam, znam, cudak! :lol:

sad me podseti, mrzim da kacim ves..!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad me podseti, mrzim da kacim ves..!!!!! :rolleyes:

prijavila sam se na forum kako bi videla misljenja i drugih majki,ako sam se prijavila juce to ne znaci da sam se juce i rodila,docekana sam vrlo lose.posto vidim da pojedinih osoba ima u svim temama,da se te osobe u sve razumeju,htela sam da pitam,kako te najaktivnije majke,neke imaju i dvoje MALE dece stizu sve to,da vode brigu o deci,igraju se s obzirom da znamo da zahtevaju paznju 24 satta,da pociste,spreme,da posecuju prijatelje,da provode vreme sa dragim supruznicema,da li te mame imaju pomoc u kuci,ako ne onda im svaka cast kako sve postizu.forum je divna stvar,hvala ljudima koji su nam ovo omogucili,ali ja sam shvatila da nemam vremena za ovo ipak cu nastaviti da se igram sa svojim malisanom i koristim svo slobodno vreme da se mazim sa suprugom koji me voli najvise na svetu.a vama drage mame prepustam da uzivate u vasim temama,ne sumljam da ce te mame kojima je upucen ovaj tekst procitati ovo,jer ih ima svuda i u svemu,ali jo0s jednom svaka im cast kako sve postizu,a i jedno veliko minus a one znaju zbog cega,a i neka malo razmisle kad vec imaju toliko slobodnog vremena.pozzdrav i odjavljujem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavila sam se na forum kako bi videla misljenja i drugih majki,ako sam se prijavila juce to ne znaci da sam se juce i rodila,docekana sam vrlo lose.posto vidim da pojedinih osoba ima u svim temama,da se te osobe u sve razumeju,htela sam da pitam,kako te najaktivnije majke,neke imaju i dvoje MALE dece stizu sve to,da vode brigu o deci,igraju se s obzirom da znamo da zahtevaju paznju 24 satta,da pociste,spreme,da posecuju prijatelje,da provode vreme sa dragim supruznicema,da li te mame imaju pomoc u kuci,ako ne onda im svaka cast kako sve postizu.forum je divna stvar,hvala ljudima koji su nam ovo omogucili,ali ja sam shvatila da nemam vremena za ovo ipak cu nastaviti da se igram sa svojim malisanom i koristim svo slobodno vreme da se mazim sa suprugom koji me voli najvise na svetu.a vama drage mame prepustam da uzivate u vasim temama,ne sumljam da ce te mame kojima je upucen ovaj tekst procitati ovo,jer ih ima svuda i u svemu,ali jo0s jednom svaka im cast kako sve postizu,a i jedno veliko minus a one znaju zbog cega,a i neka malo razmisle kad vec imaju toliko slobodnog vremena.pozzdrav i odjavljujem se

Biću TOTALNO OT ali banuj te me :P

Danka E,

ako se neko usprotivio tvom stavu ne mora da znači da je to loša dobrodošlica, jednostavno svako želi da iskaže stav da li se slaže sa tvojim mišljenjem ili ne. Iskreno sam mislila da si jedna od devojaka koja stoje iza svog stava i da će ga isto tako i braniti. To što neko ne misli isto kao ti ne treba da te "pomera" jednostavno izneseš stvoj stav i ĆAO... ;) pređeš na druge teme. Po tvojim prvim postovima si mi "zapala" za oko u pozitivnom smislu (volim osobe koje imaju svoje mišljenje) ijako nemamo isto mišljenje po pitanju teme u kojoj si postovala. Ali sam se neprijatno iznenadila sa ovim postom. :(

No dobro, svako ima pravo da pogreši :(

Što se tiče organizacije oko vremena, mislim da se sve može kada se hoće. Izvini, ali mojoj Emiliji ništa ne fali, živimo nas troje sami (mm, Ema i ja) niko nam ne pomaže jer svi žive nekoliko stotina km daleko od nas, paralelno radimo oboje, održavamo stan, zajedno čuvamo Emu, zajedno spremamo obroke (nekad on nekad ja). Dan je dug kada se ustane rano a leže kasno.

Pre nego što doneseš mišljenje o nečijem načinu života i počneš da ga osuđuješ dobro razmisli... Niko od nas nema NIKAKVA prava da procenjuje koliko "dobro" vodi računa o svojoj porodici a još manje da ga osuđuje.

Eto, ja završila sa OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavila sam se na forum kako bi videla misljenja i drugih majki,ako sam se prijavila juce to ne znaci da sam se juce i rodila,docekana sam vrlo lose.posto vidim da pojedinih osoba ima u svim temama,da se te osobe u sve razumeju,htela sam da pitam,kako te najaktivnije majke,neke imaju i dvoje MALE dece stizu sve to,da vode brigu o deci,igraju se s obzirom da znamo da zahtevaju paznju 24 satta,da pociste,spreme,da posecuju prijatelje,da provode vreme sa dragim supruznicema,da li te mame imaju pomoc u kuci,ako ne onda im svaka cast kako sve postizu.forum je divna stvar,hvala ljudima koji su nam ovo omogucili,ali ja sam shvatila da nemam vremena za ovo ipak cu nastaviti da se igram sa svojim malisanom i koristim svo slobodno vreme da se mazim sa suprugom koji me voli najvise na svetu.a vama drage mame prepustam da uzivate u vasim temama,ne sumljam da ce te mame kojima je upucen ovaj tekst procitati ovo,jer ih ima svuda i u svemu,ali jo0s jednom svaka im cast kako sve postizu,a i jedno veliko minus a one znaju zbog cega,a i neka malo razmisle kad vec imaju toliko slobodnog vremena.pozzdrav i odjavljujem se

Sigurno ne sedim za kompom dok mi dete silazi niz stepenice ili pravi neki haos.Retko kada zajedno kuckamo.Uglavnom sam na forumu dok mi dete spava,ili je kod bake ili sa tatom.Naravno da se igram s njim,mazim sa svojim muzem,idem na posao,odrzavam kucu,kuvam.Kako postizem?Valjda sam super mama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mi smo bre super mame !!! :) Igram se sa svojim klicnica ali isto tako odvojim vremena i za sebe... Njima nista ne hvali .. :) Zivi su ,zdravi,veseli ,srecni , sto se moze videti na slikama (ljubi ih mama) :D Sigurno nismo lose majke ako smo na forumu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prijavila sam se na forum kako bi videla misljenja i drugih majki,ako sam se prijavila juce to ne znaci da sam se juce i rodila,docekana sam vrlo lose.posto vidim da pojedinih osoba ima u svim temama,da se te osobe u sve razumeju,htela sam da pitam,kako te najaktivnije majke,neke imaju i dvoje MALE dece stizu sve to,da vode brigu o deci,igraju se s obzirom da znamo da zahtevaju paznju 24 satta,da pociste,spreme,da posecuju prijatelje,da provode vreme sa dragim supruznicema,da li te mame imaju pomoc u kuci,ako ne onda im svaka cast kako sve postizu.forum je divna stvar,hvala ljudima koji su nam ovo omogucili,ali ja sam shvatila da nemam vremena za ovo ipak cu nastaviti da se igram sa svojim malisanom i koristim svo slobodno vreme da se mazim sa suprugom koji me voli najvise na svetu.a vama drage mame prepustam da uzivate u vasim temama,ne sumljam da ce te mame kojima je upucen ovaj tekst procitati ovo,jer ih ima svuda i u svemu,ali jo0s jednom svaka im cast kako sve postizu,a i jedno veliko minus a one znaju zbog cega,a i neka malo razmisle kad vec imaju toliko slobodnog vremena.pozzdrav i odjavljujem se

Svakako imas pravo na svoje misljenje,ali iskreno mislim da nije na tebi da odlucujes kakav je ko roditelj,ili da sprema kucu,ja za sebe mogu reci da stignem sve,sredim kucu,skuvam rucak,igram se sa detetom i na forumu sam,i smatram da je organizacija najvaznija,ima ljudi koji imaju i manje obaveza od mene pa nemogu da stignu nista da urade. I ja uvek imam slobodnog vremena za sebe koje koristim na forumu...i LEPO mi je ovde i NE IDEM ja nigde bar ne jos godinu dana dok sam na bolovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da stignem jos i na fejsbuk,cisto da se zna :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svakako imas pravo na svoje misljenje,ali iskreno mislim da nije na tebi da odlucujes kakav je ko roditelj,ili da sprema kucu,ja za sebe mogu reci da stignem sve,sredim kucu,skuvam rucak,igram se sa detetom i na forumu sam,i smatram da je organizacija najvaznija,ima ljudi koji imaju i manje obaveza od mene pa nemogu da stignu nista da urade. I ja uvek imam slobodnog vremena za sebe koje koristim na forumu...i LEPO mi je ovde i NE IDEM ja nigde bar ne jos godinu dana dok sam na bolovanju.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da stignem jos i na fejsbuk,cisto da se zna :P :P

i ja i ja !! i na igrice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja i ja !! i na igrice :D

DA i to :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I JA SAM MAMA KOJA PROVODI MINIMUM 2h dnevno na netu

Danka E. da ti ispricam nesto o jednoj mojoj drugarici.

Lepa i zgodna devojka koja je zavrsila Elektro-tehnicki fakultet PRE ROKA sa prosecnom ocenom 10! Za vreme skolovanja je imala aktivan nocni zivot,pozorista,bioskopi,kuglanje,proputovala pola sveta,imala decka...

Druga drugarica na istom fakultetu...jos uvek je tamo, 4 godine kasnije...i ima samo jednu obavezu u zivotu a to je taj fakultet...i nikada nema vremena ni za sta..uvek je u "guzvi" oko faxa

Sve je u organizaciji!!!

Ne mora to da bude forum...ali iz najbolje namere ti savetujem da nadjes sebi nesto u zivotu sto ce te opustiti...jer si na dobrom putu da postanes dzangrizava...a nijedna SAVRSENA mama ne moze biti SAVRSENA ako nosi toliko nezadovoljstva u sebi!

Pozdrav i sa srecom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I JA SAM MAMA KOJA PROVODI MINIMUM 2h dnevno na netu

Danka E. da ti ispricam nesto o jednoj mojoj drugarici.

Lepa i zgodna devojka koja je zavrsila Elektro-tehnicki fakultet PRE ROKA sa prosecnom ocenom 10! Za vreme skolovanja je imala aktivan nocni zivot,pozorista,bioskopi,kuglanje,proputovala pola sveta,imala decka...

Druga drugarica na istom fakultetu...jos uvek je tamo, 4 godine kasnije...i ima samo jednu obavezu u zivotu a to je taj fakultet...i nikada nema vremena ni za sta..uvek je u "guzvi" oko faxa

Sve je u organizaciji!!!

Ne mora to da bude forum...ali iz najbolje namere ti savetujem da nadjes sebi nesto u zivotu sto ce te opustiti...jer si na dobrom putu da postanes dzangrizava...a nijedna SAVRSENA mama ne moze biti SAVRSENA ako nosi toliko nezadovoljstva u sebi!

Pozdrav i sa srecom!

E BRAVOOOOOO :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačno je da pojedinih članica na forumu ima gotovo svugde, i da neke mame više pišu i komentarišu pitanja i odgovore, ali to je stvar ličnih afiniteta. Što se tiče vremena za net, sve je stvar organizacije, bar je to moje mišljenje. Ja uglavnom čitam, šta je aktuelno, o čemu se piše, komentariše... Retko kada nešto i napišem. Dakle, mame, samo pišite. Dragocena su svačija iskustva. Svako ko reakcije na svoje komentare shvata lično, nema šta da traži na forumu. E, da! Kuvanje! Najomraženiji posao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E BRAVOOOOOO :lol:

super mame vi ste skroz lude al u pozitivnom smislu,sve ste uspele da mi odgovorite do 11h.slatko sam se nasmejala.naravno da sam zadovoljna svojim zivotom,nema dana kada ne svrljam po internetu,setam sa bebom,cak uspem da procitam i po koju knjigu sto mi se i prijateljice cude kako stizem,i pored toga kuca mi je cista,dete srecno,muz zadovoljan.vi ste stvarno,ali stvarno super mame.pozzdrav sada moram u nedeljnu nabavku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biću TOTALNO OT ali banuj te me :P

Danka E,

ako se neko usprotivio tvom stavu ne mora da znači da je to loša dobrodošlica, jednostavno svako želi da iskaže stav da li se slaže sa tvojim mišljenjem ili ne. Iskreno sam mislila da si jedna od devojaka koja stoje iza svog stava i da će ga isto tako i braniti. To što neko ne misli isto kao ti ne treba da te "pomera" jednostavno izneseš stvoj stav i ĆAO... ;) pređeš na druge teme. Po tvojim prvim postovima si mi "zapala" za oko u pozitivnom smislu (volim osobe koje imaju svoje mišljenje) ijako nemamo isto mišljenje po pitanju teme u kojoj si postovala. Ali sam se neprijatno iznenadila sa ovim postom. :(

No dobro, svako ima pravo da pogreši :(

Što se tiče organizacije oko vremena, mislim da se sve može kada se hoće. Izvini, ali mojoj Emiliji ništa ne fali, živimo nas troje sami (mm, Ema i ja) niko nam ne pomaže jer svi žive nekoliko stotina km daleko od nas, paralelno radimo oboje, održavamo stan, zajedno čuvamo Emu, zajedno spremamo obroke (nekad on nekad ja). Dan je dug kada se ustane rano a leže kasno.

Pre nego što doneseš mišljenje o nečijem načinu života i počneš da ga osuđuješ dobro razmisli... Niko od nas nema NIKAKVA prava da procenjuje koliko "dobro" vodi računa o svojoj porodici a još manje da ga osuđuje.

Eto, ja završila sa OT ;)

naravno da ne osudjujem nikog,naravno da nemam pravo,samo sam dala komentar kakav sam utisak stekla o ovome.iskreno moram priznati da si mi nekako odmah postala draga sto je malo smesno,ne znam zbog cega,znas kad nesto ne mozes da objasnis a znas da je tako,mozda sam sve ovo shvatila previse licno jer sam emotivna,a i nisam u tom fazonu da rogovima krecem na nekoga,pa i ako ga ne poznajem.potrudicu se da promenim stav o ovome......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno da ne osudjujem nikog,naravno da nemam pravo,samo sam dala komentar kakav sam utisak stekla o ovome.iskreno moram priznati da si mi nekako odmah postala draga sto je malo smesno,ne znam zbog cega,znas kad nesto ne mozes da objasnis a znas da je tako,mozda sam sve ovo shvatila previse licno jer sam emotivna,a i nisam u tom fazonu da rogovima krecem na nekoga,pa i ako ga ne poznajem.potrudicu se da promenim stav o ovome......

Da ga vidim ko ne voli nasu Anu N??? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ga vidim ko ne voli nasu Anu N??? :angry:

evo ja upravo o ovome govorim,taj neki drzak nacin komunikacije,mrgud na kraju,ili jos gore neko podsmevanje,stvarno nisam u tom fazonu,al ok nismo svi isti.i da dodam najteze mi pada ciscenje stepenica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja ironija...5000 mojih postova, a tek sada vidim ovaj silni OT...

Danka E, kako si uvijek aktivna kad god ja pogledam u aktivne članove? Vjerovatno padaš pod naš uticaj...nemožeš da ne pogledaš šta smo napisale, ha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja ironija...5000 mojih postova, a tek sada vidim ovaj silni OT...

Danka E, kako si uvijek aktivna kad god ja pogledam u aktivne članove? Vjerovatno padaš pod naš uticaj...nemožeš da ne pogledaš šta smo napisale, ha?

e da se bas to nebi desilo sad cu da se odjavim i sa foruma i sa sajta,pozdrav za sve mame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećno ti bilo u životu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1232.gif

Ajdmo da se vratimo na temu... a sve ostalo preko pp... Danka E poslala sam ti pp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.