Koji od kucnih poslova vam najteze pada?

odgovora

Objavljeno

Mrzim da peglam ... Ne secam se kad sam zadnji put :D stedim struju :P

Ne volim ciscenje kupatila, rerne....Slaganje vesa....

Volim da perem sudove ,to me opusta ...

Ja veš gurnem u ormar da tamo kulira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ha i ja to radim ,ali posle se iznerviram jer ne mogu nista da nadjem !! A zamisli ovo , mm i deca dele jedan deo ormana a ja imam jedan ceo za mene !!! hehehe

Ponosna znam kako ti je... obicno mm tako radi .. mrzim najvise kad umesto u kantu on baca ljuske od jaja ili ostatke od krastavca , ili omot od sunke itd u sudoperu .. A kuhinju obozavam da sredjujem .. To mi je najlaksi posao ... jos mp3 muzika i uzivam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mrzim da peglam ... Ne secam se kad sam zadnji put :D stedim struju :P

Ne volim ciscenje kupatila, rerne....Slaganje vesa....

Volim da perem sudove ,to me opusta ...

MMMM Mirka aj da mi budes cimerka, ja sve ovo volim da radim ..al sudove ..joj mene majko

e vala za sledeci stan kupujem sudomasinu pa taman ne jela leba mesec dana

ne mogu vise majke mi stvarno mi se smucilo, jos kolko puta mm ih opere umesto mene, ali meni i to par puta sto moram ja je previseeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nensi Dogovoreno !!! Ja bi sutra kupila ,dobro ajde ne sutra 17 .1. ehhe masinu za sudove ali nemam gde da je stavim :( ... Dobro je da mi masina sa susenje malo ispegla ves pa ne moram ja , a i nema sta da se pegla , mm sam si pegla pantalone, kaze meni "ajde opeglaj za cas" ja kazem "aha,sad cu " i on uzme opegla hehehe..

Pre bi prala GOMILU sudova nego da peglam ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je meni pre par godina za 8.mart kupio divnu roze peglu...i sad njome fenomenalno pegla veš.... :lol: :lol: :lol::P:D a mašina za sudove...treba zapaliti sveću onom ko je izmisli -_- -_- -_-:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MMMM Mirka aj da mi budes cimerka, ja sve ovo volim da radim ..al sudove ..joj mene majko

e vala za sledeci stan kupujem sudomasinu pa taman ne jela leba mesec dana

ne mogu vise majke mi stvarno mi se smucilo, jos kolko puta mm ih opere umesto mene, ali meni i to par puta sto moram ja je previseeee

nensi ja imam masinu, ali da li verujes da mrzim da ubacujem i izbacujem sudove iz nje....to mi je ravno peglanju. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nensi ja imam masinu, ali da li verujes da mrzim da ubacujem i izbacujem sudove iz nje....to mi je ravno peglanju. :lol:

Probaj jedan dan da ih pereš na ruke i videćeš kako ti slaganje postaje sve lepše i lepše :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e nemoj da me odgovaras od kupovine :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj jedan dan da ih pereš na ruke i videćeš kako ti slaganje postaje sve lepše i lepše :lol: :lol: :lol:

KIKI carice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj jedan dan da ih pereš na ruke i videćeš kako ti slaganje postaje sve lepše i lepše :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada imam masinu za susenje uopste ne peglam ves,samo ga rastresem i to je to. Mozda neke stvarcice koje bas zahtevaju peglanje. Sto se tice sudova i ja mrzim da ih rasporedjujem iz masine i onda shvatim da sam u stvari bas razmazena i to sve obavim ko od sale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e nemoj da me odgovaras od kupovine :P

MORAS da je kupis. Masina je nesto najbolje na svetu!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj jedan dan da ih pereš na ruke i videćeš kako ti slaganje postaje sve lepše i lepše :lol::lol::lol:

i to sto kazes! pogotovo juce posle slavljenja lukinog rodjendana gde je bilo 100 casa, 100 tacnica, 100 tanjira, 100 viljuska, 100 kasika, 100 nozeva, 100 solja od kafe...uf kako sam ih lepo naslagala sinoc :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i to sto kazes! pogotovo juce posle slavljenja lukinog rodjendana gde je bilo 100 casa, 100 tacnica, 100 tanjira, 100 viljuska, 100 kasika, 100 nozeva, 100 solja od kafe...uf kako sam ih lepo naslagala sinoc :lol::lol::lol:

A jel postoje kod vas u Grckoj papirni tanjiri? :);) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel postoje kod vas u Grckoj papirni tanjiri? :););)

:lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel postoje kod vas u Grckoj papirni tanjiri? :););)

Postoje, ali papirne sam samo za decu, nekako ne volim da mi odrasli jedu iz njih na rodjendanu, u igraonici da, ali u kuci ne...a i ne mogu kafu sipati u papir, vino, viski, sampanjac itd....e toga je bilo gomilaaaaa..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel postoje kod vas u Grckoj papirni tanjiri? :);) ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoje, ali papirne sam samo za decu, nekako ne volim da mi odrasli jedu iz njih na rodjendanu, u igraonici da, ali u kuci ne...a i ne mogu kafu sipati u papir, vino, viski, sampanjac itd....e toga je bilo gomilaaaaa..... :lol:

Uf, vala ja sve u plastične i papirne čaše i tanjire sa sve šampanjcem na čelu ;) jeste lepše u staklene ali ja sebe volim više od cinculiranja gostima, koji su svakako uvek naši dobri i bliski drugari pa nema nekog ko će imati loše mišljenej o šampanjcu iz papirne čaše :) Ali ne znam šta će biti kada tu dođu deca pa sa njima i roditelji drugara dece. Možda ću i ja da aktiviram staklene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slaganje garderobe, posteljine i bilo cega sto ukljucuje kopanje po onom cudovistu od ormana :lol: Sad smo narucili jos jedan, vec mi muka kad pomislim da cu morati da povadim sve stvari iz jednog, lepo preslozim i rasporedim gde ce "kao" sta da stoji ubuduce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaoo juce sam cistila rernu... uzas .... vece pre toga sam isprskala sa onaj sprej da mogu ujutru lakse da ocistim , ribaj ribaj ribaj aaa uzas !!! i naravno nisam je celu dobro oribala , nisam mogla vise da se nerviram !!! AAAA MRZIM RERNU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaoo juce sam cistila rernu... uzas .... vece pre toga sam isprskala sa onaj sprej da mogu ujutru lakse da ocistim , ribaj ribaj ribaj aaa uzas !!! i naravno nisam je celu dobro oribala , nisam mogla vise da se nerviram !!! AAAA MRZIM RERNU

E Mico i ja isto... Bas je zaobilazim u zadnje vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm, ma meni nekako usisavanje.. To je najcesci i meni najneomiljeniji kucni posao...

Mada, kad pomislim kako izgleda ciscenje spajza... Brrrrrr... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam mislila da najviše mrzim peglanje, ali posle današnjeg generalnog čišćenja stana, stvarno ne mogu da se odlučim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, vala ja sve u plastične i papirne čaše i tanjire sa sve šampanjcem na čelu ;) jeste lepše u staklene ali ja sebe volim više od cinculiranja gostima, koji su svakako uvek naši dobri i bliski drugari pa nema nekog ko će imati loše mišljenej o šampanjcu iz papirne čaše :) Ali ne znam šta će biti kada tu dođu deca pa sa njima i roditelji drugara dece. Možda ću i ja da aktiviram staklene.

ma kakvi...nama su ove godine bili iskljucivo super prijatelji tj ekipa koja dolazi kod nas stalno....ali meni papir menja ukus...narocito sampanjcu, vinu itd.

a za klopu, posto sam ja veliki gurman, ne volim da jedem iz papira, pa tako ne volim ni drugima da serviram u papiru....hahahaha...nije meni dobro...znam...

ali kad pravimo u dvoristu zurku , onda iskljucivo papir, jer nema sanse da nosim sve iz stana u dvoriste pa da to vracam a i lomi se vise u dvoristu :)...tad ne gledam na ukus.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.